malavan

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس مقابل سیاه جامگان قرار گرفت و در عین ناباوری با نتیجه دو بر صفر پذیرای شکست شده و راهی لیگ دسته اول شد.

این دیدار در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد و تعداد زیادی از هواداران ملوان نیز خود را به این شهر رسانده و از ملوان حمایت کردند.

به زودی در انزلی کلاب و رادیو انزلی به صورت مفصل دسته گل دکتر! دنیامالی و سایر اعضای هیئت مدیره و همچنین نماینده مردم بندرانزلی را بررسی و تحلیل خواهیم نمود.

لازم به ذکر است در ابتدای فصل از ملوان به عنوان یک مدعی قهرمانی نام برده می شد اما در عین ناباوری این تیم به لیگ دسته اول سقوط کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

reza

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

یک تشکر ویژه از تمام هوادارانی که در مشهد برای تشویق تیم سنگ تمام گذاشتند. اما ما بازی را به مسئولین بی لیاقت شهرمون باختیم . به مسئولینی که اسکوچیچ را به خاطر منافعشون کنار گذاشتند. به مسئولینی بی غیرتی که پاشنکو را با دلخوری از تیم کنارگذاشتند و همین نبود دروازه بان مطمئن شد پاشنه آشیل تیم ملوان . به مسئولینی باختیم که استیلی بی سواد را آوردند . به مسئولینی باختیم که حاتمی رو بیرون کردند و دیدیم که همین حاتمی شده بهترین بازیکن لیگ و تراکتور تو نیم فصل دوم و…. که به هر دلیلی اشاره می کنی رد پای این مسئولین بی غیرت دید ه می شه . وقتی*** …. باقی مسائل همه اونائی که می فهمند بخوبی می دونند . حالا ما موندیم و یک بغض فروخورده . پروژه نابودی انزلی و ملوان رو آقایونی که کلید زده بودند جمعه تکمیل کردند و جمعه سیاه رو رقم زدند . حالا کی به فکر این جوونا هست ، خوب مهاجرت می کنند به کشورهای دیگه یا شهرهای دیگه دنبال یه لقمه نون . مثل من و امثال من که زیادند نه شغلی و نه فرصت شغلی .

پاسخ

احمد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

این دنیا ملی فقط تو فکر پول در اوردن و …. همونیه که فدراسیون قایقرانی رو به خاک سیاه نشوند جز خیانت کار دیگری بلد نیست.

پاسخ

آرمین

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

ما به خودمون و مسئولین شهر باختم
این از وضع ادارات تو شهر که اکثرا غیر بومین و با منت کار انجام میدن – این از وضع کار و اشتغال جوون ها – این از اوضاع خیابون ها و کوچه ها و در آخر ، آخرین دلخوشی مردم انزلی رو با خاک یکسان کردن.
جالبه تو گیلان بویژه انزلی کسی صداش در نمیاد و همه نسبت به اطرافشون بی تفاوتند. هر کی کارش راه بیفته بقیه چیزا مهم نیست………………….
باور کنید تو شهرهای دیگه اینجوری نیست یا لا اقل یه این شدت نیست.
هیچ اتحادی تو شهر نیست.کارا تو دست یه عده افتاده .شهری که همه چیزش رو باند بازیه

پاسخ

جاوید

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

بازیکنانی که دنبال پولند و مسوولین بی تفاوتی که دنبال *** ملوانی که مانند تالاب وشهرمون نابود شد.

پاسخ

abai

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

سلام آبایان
مدعی قهرمانی!!!!
ما سال‌هاست که فقط ادعا داریم!
———-
فرصت دوباره‌ای که خدا در فصل قبل به ملوان داد رو هیئت مدیره غیرقانونی ملوان، تلف کردند
کسانی که همش می‌گفتند، “امتیاز یا رتبه ما از فصل قبل بهتر هست”، این فصل را با امتیازی کمتر از فصل قبل و با همان رتبه سال قبل، ولی همراه با سقوط به اتمام رساندند
در صورتی که ملوان امسال از نظر بازیکن، بهترین وضعیت را نسبت به سال‌های گذشته داشت
خدا از شما نگذرد که ملوان را کشتید
خدا از شما نگذرد که آبادی‌ها را ویران کردید
خدا از شما نگذرد که آنقدر بد بودید و هستید که خدا هم نگاهش را از ملوان برداشت
خدا از شما نگذرد
امیدوارم داغ عزیزانتان را ببینید که بدانید چه داغی بر دل هواداران ملوان گذاشتید
برای آقای احمدزاده هم متاسف هستم که فقط ادعای مربیگری دارند
یادم نمیاد که ایشون سرمربی تیم بوده باشند و ملوان در دقایق آخر گل نخورده باشد
یادم نمیاد که ایشون سرمربی تیم بوده باشند و ملوان نیمه مربیان را برده باشد
یادم نمیاد که ایشون سرمربی تیم بوده باشند و ملوان حداقل بازی زیبایی رو ارائه کرده باشد
سقوط ملوان را هم به کارنامه درخشان خود اضافه کنید
متاسفم که شما نه دانش مربیگری دارید و شانس فوتبالی
شما فقط ادعا دارید

به هر حال
ملوان نیاز به یک خانه تکانی اساسی دارد
چه از نظر بازیکن، چه از نظر کادر فنی و چه از نظر مدیریت
خون تازه‌ای باید به باشگاه تزریق شود و بازیکنان جوان و سبک و طرز تفکر جدیدی باید به باشگاه منتقل شود
بازیکنان و کادر فنی که قطعاً تغییر می‌کنند، این موضوع بر اساس چرخه فوتبال اتفاق می‌افتد
ولی مدیریت باشگاه را نمی‌دانم
تا زمانی که مدیریت فوتبال ملوان تغییر نکند و ساختار باشگاه‌داری درستی در ملوان ایجاد نشود
تغییر در دو بخش دیگر، هیچ حاصلی نخواهد داشت
حال که منطقه آزاد انزلی به خواهش و تمنای ما گوش نکرد
به نظرم تیم باید به نیروی دریایی بازگردانده شود
قطعاً هزینه‌های لیگ یک کمتر از لیگ برتر است و مسلماً از عهده نیرودریایی خارج نیست
به هر حال مدیریت تیم باید از دست افراد سیاسی این شهر خارج شود که در غیر این صورت، مرگ ملوان همچون تیم‌های ریشه‌دار دیگری که از فوتبال محو شدن، قطعی خواهد بود

پاسخ

abai

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

سلام آبایان
قاتل ملوان این مردم هستند که به امثال خسته‌بند و بدیعی‌فر رای می‌دهند
قاتل ملوان امثال من هستند که با دعوت از دنیامالی، فکر کردند که یک فرد سیاسی می‌تواند کاری برای آنها بکند
در صورتی که بی‌کفایت ترین افراد در ایران، سیاست مداران هستند
به خصوص در انزلی که تقریباً خود کفا شدیم و می‌توانیم صادرات هم انجام دهیم!

پاسخ

رضا

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

سلام خدمت همشهریان عزیز
دور از انتظار نبود در شهری که اعضای هیات مدیره باشگاه که اتفاقا شهردار و رئیس شورای شهر هستند که توانایی جمع اوری زباله های شهر را ندارند لیاقت زیباسازی منظر شهری را ندارند حتما لیاقت عضویت در هیات مدیره باشگاه ملوان را هم ندارند. وقتی که وضعیت عمومی شهر این هست مطمئن باشید که ملوان باید سقوط می کرد همانطور که شهر با مدیریت آقای خسته بند و بدیعی فر و پورشعبان و دیگر دوستان شورای شهر که با پیراهن ملوان عکس گرفتند خیلی وقت است که سقوط کرده است. وای بر ما مردم انزلی

پاسخ

رضا

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

راستی در یکی از اخبار این سایت دیدم آقایان پورشعبان و بدیعی فر حرف از سیستم اطلاعات مکانی و …. میزدند میگفتند نیاز مبرم شهر است بلکه آقایان عقل کل نیاز هست نه برای این شهر که بوی تعفن رودخانه شنبه بازار همه را سرمست کرده نه برای وضعیت زشت و نامطلوب زیباسازی شهر و فضای سبز و ……… که در وضعیت اسفناکی قرار دارد بلکه برای یک شهر توسعه یافته نیاز هست. از انجایی که همه مسائل قشری و رفیق بازی و منافع شخصی دنبال میکنید حالا دیگر تمام مشکلات شهر را حل کردید فقط اطلاعات مکانی مونده؟؟؟؟ نزدیک یک میلیارد میخواهید خرج کنید برای منافع شخصی و بعد توانایی احداث یک پارک مناسب یا جمع اوری زباله و احشام و شنبه بازار و خیابان سازی و…… را ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

گلسفیدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۹:۲۲:

حالا اگر ۶ میلیارد تومان باید به پیمانکار شهرداری خسارت بدهیم و شکایت کرده و حساب های شهرداری رابسته و حکم توقیف ماشین آلات شهرداری را هم دارد ؟ کسی نیست به فرماندار محترم انزلی بگوید موضوع بسته شدن حساب های شهرداری و درخواست از ریاست دادگستری استان بحث فرعی است . مهم این است که این ارقام جعلی و غیر واقعی است ؟ آسفالت ۵۰ در صد خیابان های شهر در سال ۱۳۸۱ صورت نگرفته است چرا قاضی باید مبلغ به این هنگفتی را به عنوان خسارت به شهروندان صادر نماید . دادستان و مدعی العموم برای این کلاهبرداری بزرگ چرا وارد نمی شوند .
کسی از دست اندرکاران راهسازی و مهندسی راه بگوید ۶ میلیارد تومان بابت لکه گیری و آسفالت ، چند تن آسفالت می شود ؟ و با آن چند تا خیابان را می شود آسفالت کرد ؟
گیرم که اسناد تقلبی هم با تایید کارشناسان رسمی دادگستری ،مورد پذیرش قاضی دادگاه هم قرار گرفته باشد . عقل سلیم چه می گوید ؟
وزن مخصوص آسفالت ۲/۲ تن بر مترمکعب است و در سال ۱۳۸۱ قیمت هر تن آسفالت بین ۱۰ هزار تومان آسفالت نرم ماسه ای و ۲۲ هزار تومان آسفالت معمولی بوده است .

امید.ب

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

آقای خسته بند یه سوال دارم! وجدانی الان میتونی با خیال راحت زندگی کنی؟ دیشب چه جوری تونستی بخوابی وقتی یه بچه ۸ ساله به خاطر سقوط تیمش تا صبح گریه میکرد؟ چه جوری میتونی آسوده باشی وقتس همشهریهات دارن از غصه خفه میشن؟ شما مثلا انزلیچی اصیل هستین دیگه؟ شما مثلا پیله آبای این شهری نه؟ یکم وجدانت رو به کار بنداز ببین کسی که این تیمو نابود کرد شما بودی و دوستات.
من یه مرد ۴۰ ساله به خاطر مرگ پدرم هیچ وقت تو جمع گریه نکردم اما دیروز تو شهر غربت وقتی ملوان گل دوم رو خورد زدم تو سرم و جلوی کلی دوست و آشنا گریه کردم… کاش معنی عشق به یه حس مشترک رو میدونستین

پاسخ

محمد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۵ ۱۴:۳۷:

راحت داداش رااااحت. عین خیالشم نیست اونا چی میدونن عشق یعنی چی تیم یعنی چی. قربون دلت برم که مثل همه انزلیچی ها خون شده. خدا رو شکر کن تو انزلی نیستی امروز شهر به معنی واقعی کلمه مرده بود.

آرین

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

واقعا که بی لیاقتی هم حدی داره تیم لیگ بتری رو یه استان نتونست حفظ کنه حالا برید تبریز رو ببینید ۳ تا تیم داره تو لیگ برتر
استان گیلان چی؟ تو یه هفته هم داماش رفت دسته دو هم ملوان رفت دسته یک به خدا من موندم مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال استان با چه رویی میخوان به کارشون ادامه بدن؟ حاشا به غیرتتون . حاشا به غیرت بازیکنایی که تو ۴ تا بازی دقیقه ۸۵ به بعد گل میخورن که اگه فقط یکی از بازیها رو تحمل کرده بودن ما الان لیگ برتر بودیم به ولله که باید شرمنده من هوادار باشید که تو سرما و گرما تو شهر و خارج از شهر برای حمایت از شما بی غیرتها اومدم

پاسخ

Shaahun

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

Eyne khialesham nis.mikhad ab madani jam kone.baraye hamishe.khodahafez anzali.anzali dg jon nadare… :mean:

پاسخ

sari

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

همت =عبرت =غیرت ..اگر این سه موررد در ما نحفته باشد ..درد این خداحافظی می تواند .شروع خوشحالی وموفقیت ملوانی هاباشد.
ملوان این فصل ملوانی بود که سزاوار ولایق قهرمانی بود
.ملوانی که خداحتفظی اش با لیگ .دوست ودشمن را سوزاند.
ملوانی رفت که این فصل درد جدائی اش را فدراسیون کشور هم احساس خواهد نمود .
ملوانی با نیم قرن سابقه وبا هوادرانی فراوان که معنی وارزش فوتبال را به دیگران می آموختند .
آری زیبایی فوتبال در همین بالا وپایینی های اش می باشد .قهرمانی که حذف می شود .ویا حذف شونده ای که قهرمان می شود
ضعیفی که برنده می شود ویا قوی ای که بازنده می شود.
ولی درد ما بخاطر اشتباها تی هست که خودمان همین بلا را سر ملوان مان اوردیم.
آری کافی است اراده نمائیم .
کافی است همین بازیکنانی وبا همین سایت های دلسوز شهر ما که با عشق برای این ملوان در این فصل جانانه مبارزه نمودنند . باز جانانه در کنار ملوان بمانند وهواداران واقعی را گرد هم آورده با همت همدیگر راه قهرمانی را در پیش بگیرند..وهمان حدفی را که همه آرزوی اش را دارند به همان احداف شان برسند. .زیرا این هواداران هر گز پشت ملوان را خالی نخواهند نمود . وتا اخرش با همدیکر یاعلی خواهند گفت
چه مالی وچه فکری .چیزی که همه انتظارش را می کشند .
ملوانی که مدیر ومسئول مربی ووو.. از همین بازیکنان وهمین هواداران باشند .
بهترین ها وبا تجربه ترین ها از میان عاشقان ملوان.
فقط کافی است..
۱- بازیکنان .این فصل تلاش نماینند .هواداران را گرد هم اورنند تا با همفکری وهمدلی عاشقان واقعی راه را برای خود باز نموده تا هرچه سریع تر به لیگ برتر باز گردند.
۲-بودن کی روش که یکی از بهترین شانس های لیگ های کشور ما می باشد. .زیرا هر بازیکنی را احساس نمایند لایق تیم ملی می باشد .بدون ترس وواهمه جذب می نماید..لیگ برتری باشد ویا دسته دو ویا غیره. کافی است همین ملوان حفظ شود وهر تیم دیگر را با گلهای فراوان پشت یر بگذراند .
این ملوان عالی است کافی است دو سه بازیکن جوان به این ملوان اضافه گردد.
۳- سایتی مخصوص که فقط رایط هواداران وبازیکنان ودست اندرکاران باشگاه ملوان باشد .سایتی که فقط عاشقان واقعی ملوان در آن فعالیت نمایند .
همین سایت های شهرما از خدا می خواهند ۱۰۰ در ۱۰۰ چنین رابطی باشند.
زیرا با داشتن چنین سابتی می توان هواداران واقعی را گرد هم آورد و.تا باهم همفکری برای طرقی وپیشرفت نمایند وهم مشکلات مالی را رفع نمایند.
زیرا این شیوه به نفع همه خواهد شد .چون می توان مدبر ومسئول …. همه را از میان همین عزیزان تنخاب نمود. وهمه از انتخاب که خودشان هم راضی خواهند بود .ودیگر کسی نمی تواند زیر پای کسب را خالی نماید . ویا تصمیم گیرنده اوسه نفر نخواهند بود .
تنها را ه رسبدن به احداف همین است .خودمان حمایت نمائیم وخودمان هدایت نمائیم. .زیرا کسی برای ما هرگز دل نمی سوزانند .نمونه اش را تا به امروز دیدهایم.
وووو……….

پاسخ

amir darya

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

نقش قبر نکنیم
بجای اینکه انرژی مان را صرف مسائل گذشته کنیم ، بیاییم با اتحاد و همفکری ، درست فکر و عمل کنیم.
ما می دانستیم که مسیر پیموده شده ملوان غلط و نادرست بود، مخصوصا در این دو فصل اخیر.
باید درست تحلیل و بررسی کنیم.
از همین امروز سنگ ها را باید با برخی ها وا کنیم.
زودتر از هر وقتی باید خانه تکانی کرد و پاکسازی انجام داد.
فعلا به این مربی و آن بازیکن ناسزا نگوییم و تمرکزمان را برای بازسازی اساسی بگذاریم، البته فحاشی در شأن ما نیست و نباید باشد. این همه فحش دادیم چه شد؟
مهمتر از اونها تفکر و نگرش غلط مدیریت کلان و برخی افراد در باشگاه ، مسئولین شهر است، که مجبوریم آنها را تغییر دهیم.
باید به دستورات امنیتی و اقتصادی بالاتر از ورزات ورزش را نیز توجه کرد.
آیامنطقه و مردم انزلی در مسیر بالای های نظام حرکت می کنند؟
از همین امروز باید بزرگان و پیشکسوتان را برای یک تصمیم گیری اساسی دور هم آورد ، راه کارهای مناسب و آینده دار برای رضایت مردم انجام داد
ما به عنوان یک هوادار واقعی و دلسوز می بایست از ادامه نارضایتی هایمان به شکل درست استفاده کنیم و نگذاریم برخی ها با نفوذی هایشان آن را منحرف کند.
ما هواداران نباید سطحی نگر باشیم و کوچک فکر کنیم، زیرا برخی به همین سطحی نگری و تعصب زیادمان دلخوش اند تا بتوانند دوباره به نفع خود هر جریان مخالفی را منحرف کنند.

یک پیشنهاد:به نظر میرسد عدم لیاقت سهم هفتاد درصدی هبه شده به مردم که در اختیار مسئولین شهر قرار دارد ، کاملا محرز شده است و باید از مراجع قانونی آن را به نیروی دریایی پس داد ، در موازات با نیروی دریایی مذاکره کرد برای پس گرفتن سهم هفتاد درصدی مردم ، سپس با معرفی چند گزینه بعنوان سرمایه گذار برای اجاره دادن باشگاه ملوان (مثلا به مدت سه سال به شرط توسعه سخت افزاری و نرم افزاری ، امکانات فیزیکی و توسعه آکادمی و غیره را با ارائه یک برنامه قابل اجرا )
این اجاره دادن ابتدا باید ضمانت اجرایی آن مورد تایید قرار بگیرد و مرحله به مرحله تحت نظارت یک تیم نظارتی متشکل از برخی پیشکسوتان، نماینده هواداران، حسابداران ، حقوقدانان و مشاوره گرفتن از مدیران ورزشی موفق و توانا جهت درست بودن برنامه های سرمایه گذاراستفاده کرد، تا زمان اجرای پیشرفت برنامه ها کنترل و در اختیار صاحبان اصلی یعنی مردم قرار گیرد.
در این سه سال سرمایه گذار نیز مورد آزمایش و توانایی هایش مورد صحت قرار میگیرد ، اگر مناسب بود، می تواند به کار خود ادامد دهد
البته این مسائل باید به درستی انجام شود و نیاز آن به اتحاد و همفکر همه دوستداران ملوان است و بس
اگر خودمان بخواهیم ، می شود

پاسخ

سروش ملت پرست

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

سقوط نه امسال که سالیان سال ملوان دقیقا بدیهی ترین نتیجه سقوط جامعه انزلی است……….عروسک ها و عروسک گردانان فوج فوج تو انزلی و غازیان ایفای نفش می کنند …………………اینجا تو اعماق غربت ملوان واست می شه مهمترین نماد خب ذات و حب وطن////////اما تو انزلی متاسفانه به یمن نجابت بیش از حد ومماشات ما انزلیچی ها/یکسری گدایان مدرن و دزدان رسمی به تاراج انزلی و ملوان و تاریخ مون همت بسته اند……………..راستی وقتی تاثیر فوت یک جوان فوتبالیست چون اولادی در امتیاز گیری ملوان بیش از هفته ها و ماها تمرین و حرف و شعارهای تاریخ مصرف گذشته کادرفنی و هیات مئدیره ملوان باشه//دیگه چی باید گفت؟؟… مرگ بر وجود بی وجوداین دودوزه بازان فرصت طلب……مرگ بر هر انکه انزلی و ملوان من و ما را ابزار نفسانیات کوته فکری های خویش سازد…………….تف بر شمایان………….تف بر شمایانی که بهشت انزلی را الوده قدمهای نااهل هایی چون هدایتی ها //درودگر ها ///قلعه… ها . استیل ها…….. ساختید…….تهرانی های عزیز من به نوبه خود از شمایان بابت برخی تندروی ها در زمینه طرد و عناد با شماها عذر خواهی می کنم…..خوب که تامل می کنم می بینم هیچ کس به اندازه طیفی از این شبه انزلیچی ها و نامسوولان روانی عقده ای در عدم توسعه وعدم پیشرفت انزلی و ملوان نقش نداشته است……………….ملوان!رفیق قدیمی روزگار غربت و اشک و خون!بمان وبمان بمان تا انسوی ابدیت ////جان ملوان !بمان که زنده بودنت خاری است به تنگ چشمی نامردم زوال پرست………………………

پاسخ

مجید از رشت

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

ملوان سالهاست پول نداره….
ملوان سالهاست مدیر نداره……
ملوان سالهاست مربی در حد خودش نداره….
ملوان تو فدراسیونم کسی رو نداره که بخواد حق خودش رو بگیره
اما طرفدار داره که غیرتشون به زمین مسابقه هم میرسه
شاید بازیکنی بر حسب وظیفه بیاد دوتا توپ بزنه سقوط ملوانم براش اهمیتی نداشته باشه….
اما طرفدارای ملوان همیشه پرهای قوی سفید بودن
کم مسعول بی غیرت نداشتیم و نداربم که برای سلفی و عکس یادگاری به ملوان اومدن….اگه خدایی هست جواب اینا رو بده چون دیگه دارن حال بهم زن میشن
خنجری که از پشت این بی غیرتها به ملوان زدن کسی نزد
اقای احمدزاده
ملوان تیم دفاعی نیست
بازی صبا سریع یادت رفت
دیگه کی میخای یه مربی با تجربه بشی!!!!!!
وسط ملوان شده بود اتوبان!!!!!!
انالیزور داری؟؟؟؟!!!!
بیدارن؟؟
نداری دوتا بچه ۱۳ ملوانی رو با خودت ببر برای انالیزوری….
سهم اشتباهاتت خیلی بالاست
خودت تیم رو بردی خودتم لطف کن بیار

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان انزلی چی

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

بعد از مسئولین خائن شهر و استان که مسبب اصلی این داغ ما هستن
جا داره یادی کنیم از لیدرهایی که گاهی اوقات ملوان یادشون رفت و همینایی که الان دارم بهشون فحش میدیم رو ویژه تشویق کردن

پاسخ

سعید

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

خدا هدایتی رو لعنت کنه،هر جا رفت فقط خرابی داشت،ازطرفی بچه های بی غیرت ملوان هم سنگ تموم گذاشتن،خوش گذرانی ازهرنوع که بگی رو ترکوندن، تا دقیقه ۲۵بازی میکنن،بقیه رو ولش کن، علتش هون خوش گذرانی هایی هست که اقایون انجام میدن،حیف که اینا ملوان رو خراب کردن،۲/۵میلیارد به سه بازیکن دادن،که سرجمع ۵میلیون نمی ارزن،اقایون که ادعا دارن تو ملوان واسه بازوبند،،،،،
وقتتون تموم شده اقایان، سرطان شدید تو تیم ملوان،
کیه که بفهمه،
حالا برید گم شید حیف که اسم سیروس رو یدک میکشید

پاسخ

امیر

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

واقعیت امر این که فوتبال استان گیلان از همه کشور عقب مونده و البته ماها برعکس اصفهانی ها ، خوزستانی ها ، مشهدی ها ، تهرانی ها و تبریزی ها خودمون زیراب خودمون رو میزنیم نمونش همین برخی از بازیکنان ملوان که ۲ سال پیش حاضر نشدن برای نجات تیم هم استانیشون تو لیگ برتر برن در شیراز و جلوی فجرسپاسی بازی جوانمردانه کنن و حالا امسال خودشون هم قربانی شدن تا درس عبرتی برای فوتبال گیلان بشن

پاسخ