DSC_0320

تیم بانوان ملوان بندر انزلی موفق شد در یک دیدار بسیار نزدیک حریف اصفهانی خود را با دو گل شکست دهد، گلهای ملوان در این دیدار را افسانه اقبال در دقیقه ۷۴ روی پاس مریم ایراندوست و سارا قمی در دقیقه ۸۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

تعویضهای ملوان: دقیقه ۵۹ فریبا  اصلی با شماره ۷ به جای مقرب زاده حسینی با شماره ۱۳ وارد بازی شد و همچنین در دقیقه ۸۹ پگاه نوری با شماره ۸ به جای محبوبه یوسف پور با شماره ۱۷ وارد بازی شد.

سارا قمی در دقیقه ۶۹ به نشانه اعتراض توپ را به زمین کوباند و با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

خانم مریم ایراندوست سرمربی و کاپیتان تیم بانوان ملوان در پایان این دیدار به خبرنگار انزلی کلاب گفت: جدا از  مسائل فنی و تاکتیکی  حضور هواداران در این بازی فضای بسیار خوبی را ایجاد کرد و یقینا” اگر فشار هواداران در نیمه دوم نبود ما کار سختی داشتیم، همچنین باید تشکر کنیم از مسئولین و آقای درودگر و همچنین سایتهایی که با حمایت خودشان باعث شدند تا این بازی در استادیوم انجام شود.

تیم شهرداری بم که رقیب اصلی ملوان در لیگ برتر محسوب می شود در دیدار برابر استقلال تهران با نتیجه ۲-۱ مغلوب شد تا ملوانان صدر جدول را از این تیم پس بگیرند.

تیم خبری انزلی کلاب که برای تهیه گزارش تصویری و خبری به استادیوم مراجعه کردند با رفتار بسیار زننده ناظر این دیدار مواجه شدند و عکاس سایت با توجه به داشتن مجوز رسمی مجبور شد از روی سکوها  عکس بگیرد. لازم به ذکر است که با پیگیری های خانم یلدا سلیمانی سرپرست تیم بانوان  و مدیریت انزلی کلاب و همچنین همکاری آقای درودگر تمام هماهنگی ها انجام و مجوز مکتوب برای این دیدار صادر شده بود اما با این وجود ناظر این دیدار به هیچ عنوان با حضور عکاسان در کنار زمین موافقت نکردند.

گزارش تصویری این دیدار (از روی سکو) را تا ساعاتی دیگر تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

تهیه گزارش: سارا سیار

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۸ دی ۱۳۹۱

تبریک میگم. اگه بهتر خبررسانی بشه بازی جمعیت بیشتری به استادیوم میرن از بانوان طرفدار ملوان

پاسخ