DSC_0227

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی  در دیداری سخت در مقابل شهرداری بم با نتیجه ی ۲-۱ بازی را واگذار کرد و با قبول این شکست صدر جدول را از دست داد.

با توجه به سکوهای جایگاه  که صندلی های آن ۸۰۰ عدد می باشد می توان گفت حدود ۷۰۰ نفر از این بازی دیدن کردند که در فوتبال بانوان بی سابقه می باشد.

از ابتدای بازی بازیکنان شهرداری بم کاملا توپ و میدان را در اختیار داشتند و تا دقیقه ی ۱۵ بازی کاملا” در نیمه ی زمین ملوان جریان داشت. در دقیقه ی ۲۵ روی اشتباه مسلم دروازه بان تیم ملوان گل اول که ثمره ی حملات بی امان بازیکنان شهرداری بم بود را دریافت کردیم، دفاع ملوان در مهار توپ کاری از پیش نبرد و دروازه بان ملوان هم با همراهی توپ با دستش نظاره گر گل اول بم بود.

دروازه بان ملوان که یکی از ارکان موفقیت ملوان در این فصل بوده است در این دیدار انتظارات را برآورده نکرد و در دفع توپ هم بسیار ضعیف ظاهر شد و در بیشتر دقایق مخصوصا نیمه ی اول بازی ضعیفی را از او شاهد بودیم.همچنین بازیکن سمت چپ ملوان در نیمه اول آمادگی لازم را نداشت و در بیشتر لحظات بازی هم از بازیکنان بم عقب افتاد و این کاملا مشهود بود

بازیکن شماره ۹ ملوان سارا قمی بی شک بهترین بازیکن ملوان و جنگنده ترین بود، علی رغم اینکه در اغلب حملات این بازیکن تنها بود اما بی نقص ترین عملکرد را داشت و سر انجام موفق شد گل تساوی را در همان نیمه اول زده و بازی را به تساوی بکشاند.

نیمه ی دوم با حملات تیم ملوان شروع شد و متاسفانه موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت، و یاران بم هم که هم از لحاظ فنی و هم فیزیکی برتری مشهودی داشتند دل به ضد حملات بسته بودند و در این زمینه هم عالی ظاهر می شدند.

مریم رحیمی بازیکن ملی پوش شهرداری بم فوتبالی متفاوت نسبت به دیگر بازیکنان به نمایش گذاشت و به گفته مریم ایراندوست دلیل اصلی پیروزی بمی ها بود.

اما دقایقی بعد باز هم روی اشتباه مسلم دروازه بان که عملا در دفع توپ ضعیف بود بازیکنان شهرداری بم در ضدحمله موفق به گلزنی شدند.

در ادامه با تشویق بی امان تماشاگران ملوان یاران مریم ایراندوست حملات مکرری روی دروازه ی بم داشتند که متاسفانه در مقابل بازی بی نقص دفاع و دروازه بان بم راه به جایی نبردند. گل سوم تیم شهرداری بم توسط داور کنار بعد از اعتراض بازیکنان ملوان و تماشاگران مردود اعلام شد و این انگیزه ی دو چندانی به بازیکنان ملوان داد تا بازی کاملا یک طرفه شود و یاران شهرداری تنها در نیمه ی زمین خویش به دفاع بپردازند.

در ۷ دقیقه وقت اضافه بازیکنان ملوان هم چنان به حملات بی امان خود ادامه دادند و دو بار توپ به تیرک دروازه برخورد کرد اما شانس از آن ملوانان نبود، و آخرین موقعیت بازی که با خطای یکی از بازیکنان بم در محوطه ی جریمه ایجاد شد با بدشانسی ملوان و برخورد با تیرک دروازه از دست رفت تا شهرداری بم با یک برد شیرین صدر جدول را از آن خود کند.

پس از سوت پایان بازی تماشاگران ملوانی بازیکنان تیم شهرشان را که به شدت اشک می ریختند تشویق کردند، و همچنین خانم ایراندوست از تماشاگران که ۹۰ دقیقه برای پیروزی حمایت کرده بودند تشکر کرد.

در حاشیه این دیدار عدم وجود توپ جمع کن در قسمتی از ورزشگاه هم جالب بود و اینکه یک نفر از تماشاگران به عنوان توپ جمع کن انتخاب شد!

از دیگر نکات جالب بازی رنگ یکسان پیراهن دروازه بان ها بود. و هم چنین بهترین های دیدار امروز تماشاگران ملوانی بودند، که از هر گروه سنی حتی عده ای از کودکان ابتدایی ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق کردند.

در پایان محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان با حضور در جایگاه تیم میزبان از تلاشهای بازیکنان قدر دانی کرد و نسبت به آینده این تیم در لیگ برتر ابراز امیدواری کرد.

مریم ایراندوست نیز حلقه اتحادی تشکیل داده و از بازیکنان خواست روحیه خود را برای ادامه لیگ حفظ کنند.

تهیه و تنظیم گزارش: مژگان عادتی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ دی ۱۳۹۱

گزارش بسیار خوبی بود ممنون از خانم عادتی برای تیم بانوان ملوان و خانم مریم ایراندوست آرزوی موفقیت دارم.

پاسخ

۲۰ دی ۱۳۹۱

گزارش بسیار خوبی بود
ممنون از انعکاس خوب فوتبال بانوان

پاسخ

۲۰ دی ۱۳۹۱

فانتستیک ، عاااااااااااااااالی بود ، من داشتم میخوندم دقیقا حس کردم داخله استادیوم هستم :)

پاسخ

۲۰ دی ۱۳۹۱

عالــــــــــی بود…

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۰ دی ۱۳۹۱

ممنون دوستان
میلاد جان و آرش جان ممنون

پاسخ

۲۰ دی ۱۳۹۱

وقتی طوفانی میشی تیم ها میترسن
وقتی سرعت میگیری تیم ها میلرزن
تو ملوانی همیشه جاودانی
ایران ایران ملوان
ملوان ملوان قهرمان

پاسخ

۲۰ دی ۱۳۹۱

سلااااام انزلی کلاب
گزارشتون عالی بود
واسه ما که تو انزلی زیبا نیستسم گزارشاتون جذاب و خوندنیه.
در پناه حق موفق باشید

پاسخ