DSC_0110

هفته نهم دور برگشت لیگ برتر فوتبال بانوان امروز با برگزاری ۳ دیدار پیگیری شد. ملوان بندرانزلی با نتیجه ۴ بر صفر مقابل شهرداری ارومیه پیروز شد و با توجه به برتری ۳ بر صفر بم مقابل پاس همدان، ملوان در جایگاه دوم باقی ماند.

پاس همدان و فولادنورد کوه مقابل حریفانشان حاضر نشدند تا نتیجه ۳ بر صفر برای بم و سرخ‌پوشان رقم بخورد.

مسابقه ملوان بندر انزلی و شهرداری ارومیه قرار بود همچون هفته‌های قبل در زمین تختی این شهر برگزار شود که اجازه برگزاری این مسابقه در این زمین داده نشد. این در حالی است که در هفته های قبل هزاران تماشاگر زن برای تماشای مسابقات این تیم به ورزشگاه تختی می‌آمدند اما در این هفته اجازه حضور تماشاگران زن در ورزشگاه داده نشد و بازی این تیم بدون تماشاگر در زمین شیلات برگزار شد.

علیپور، مسئول کمیته‌ برگزاری مسابقات فوتبال بانوان در این باره به ایسنا گفت: مسابقه ملوان بندر انزلی مقابل ارومیه در زمین شیلات برگزار شد، این در حالی است که عنوان شده بود به دلیل در معرض دید بودن این ورزشگاه اجازه بازی در این زمین به بانوان داده نشده است. هر چند ما در نامه نگاری‌های خود اعلام کرده بودیم که پیش از این رقابت‌های این تیم در باشگاه تختی برگزار شده و این زمین از استانداردهای لازم برای مسابقه برخوردار است.

وی ادامه داد: با تمام رایزنی‌هایی که انجام شد در نهایت ملوان بندر انزلی مجبور شد بازی خود را مقابل حریفش در زمین شیلات برگزار کند.

بندر انزلی از معدود شهرهایی است که تماشاگران زن زیادی از نزدیک مسابقه تیم شهر خود را تماشا می‌کنند و هیچ مردی هم اجازه حضور در زمین این مسابقه را ندارد.

پیش از این حضور پرشور تماشاگران زن ملوان بندر انزلی در ورزشگاه تختی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود.

جدول رده‌بندی این رقابت‌ها در هفته‌ جاری نسبت به هفته‌ گذشته تغییری نداشته و شهرداری بم صدرنشین است، تیم‌های ملوان بندر انزلی و آینده سازان اصفهان نیز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

نتایج سایر رقابت ها به شرح زیر است:

شهرداری بم ۳ – پاس همدان صفر (باخت فنی)

ویژن فارس یک – دلوار کشتی جنوب ۴

سرخپوشان گرگان ۳ – فولاد نورد کوه صفر (باخت فنی)

ملوان بندر انزلی ۴ – هیئت ارومیه صفر

آینده سازان میهن ۲ – پالایش گاز ایلام صفر

منبع: خبرگزاری فارس /ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۰ بهمن ۱۳۹۱

سر تیم بانوان ملوان را گوش تا گوش بریدند !!!

پاسخ

carisma

۲۰ بهمن ۱۳۹۱

سر تیم بانوان ملوان را گوش تا گوش بریدند !!!
حتما بخوانید !!!

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۷:۴۷:

واقعا هم گوش تا گوش بریدن، متاسفم … :-(

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ بهمن ۱۳۹۱

برد تیم بانوان رو به سرکار خانم ایراندوست و بازیکنان زحمت کش ملوان تبرریک میگم.

پاسخ

carisma

۲۰ بهمن ۱۳۹۱

حادثه ای تلخ در تاریخ انزلی اتفاق افتاده در حالی که می توانست افتخاری بزرگ باشد ، و تیم بانوان ملوان بندرانزلی پر طرفدار ترین و بیشترین تماشاگر را داشته باشد ! سر تیم بانوان ملوان را گوش تا گوش بریدند !

پاسخ