81335990-5991109

فرمانده انتظامی بندرانزلی از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار هرمز عشقی روز جمعه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندر انزلی موفق به شناسایی و انهدام یک باند تهیه و توزیع هروئین شدند.

وی افزود: از این گروه دو کیلوگرم هروئین کشف شد و چهار نفر از اعضای این باند دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

عشقی هشدار داد: از روش های شایع استعمال این ماده مخدر بعنوان مشتقات مورفین ، تزریق است و این معتادان بدلیل آنکه غالبا از سرنگ های مشترک استفاده می کنند در معرض ابتلا به بیماری های خطرناک مسری نظیر HIV و هپاتیت نوع C و سایر بیماری های عفونی قرار می گیرند.

به گفته فرمانده انتظامی بندرانزلی، معتادان تزریقی یک سوم مبتلایان به ایدز و نیمی از مبتلایان به هپاتیت نوع C را شامل می شوند.

وی با اشاره به اینکه کندی تنفس ، اختلال عملکرد ذهن ، آسیب دیواره رگها و بیماری های حاد عفونی و ریوی از عوارض مصرف هروئین است، خواستار هوشیاری والدین در نظارت بر فرزندانشان شد و آن را راهی موثر در پیشگیری وقوع جرم عنوان کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۱۲ مهر ۱۳۹۳

بابا چه خبره.؟؟؟؟؟!!!!!!!
هر هفته یکی از خبرهای شما انهدام باند مواد مخدر در انزلیه.!!!!!!!!
مگه انزلی مکزیکه که انقد باند مواد مخدر دستگیر کنن.!!!!!!
هر هفته هر هفته هر هفته دستگیری باند مواد.!!!!
خجالت بکشین بابا.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۰۸:

واقعا همینطوره. تو زاهدان اینقدر باند قاچاق نمیگیرن

گیلک پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲:

با تشکر از پرسنل وظیفه شناس نیروی انتظامی .شاید افراد همان یک باند باشند که مرتب دستگیر و آزاد می شوند.در بحث مواد مخدر متاسفانه قاطعیت لازم و عزم ملی و راهکار موثری وجود ندارد. نیروی پلیس زحمتهایی را برای دستگیری قاچاقچیها متحمل می شوند وپس از مدت کوتاهی معمولا از طریق سیستم قضایی پس از پرداخت جریمه نقدی یا گذراندن یک حبس کوتاه مدت آزاد می شوند.چندین سال است که این روند ادامه دارد و باعث افزایش تساعدی تعداد معتادان و عاملان فروش در کشور شده است.لازم است با قاطعیت و با تشدید مجازات با عاملان توزیع مواد مخدر برخورد شود.با رویه موجود و ناز و نوازش امکان ندارد بتوانیم جامعه را از این بلای خانمانسوز نجات دهیم.

fraction

۱۲ مهر ۱۳۹۳

وقتی که ***واسه جرمی که مرتکب نشدم و طرف همش شاهد کاذب برمیداره میاره که به قرآن قسم بخورن!در عرض دوماه چندتا شکایت کاملا مشابه را دستور پیگیری می دهند و به دنبالش حکم جلب !
***
اصلا تا بحال از خودتون پرسیدین چرا دادگستری انزلی حتی یک صندوق انتقاد و پیشنهاد از بازرسی نداره؟؟!!
===
انزلی کلاب: دوست گرامی با عرض پوزش بخشی از کامنت شما به علت بار حقوقی قابل درج نبود. پوزش ما را به علت سانسور کامنتتان پذیرا باشید.

پاسخ