80634904-3902892

بندرانزلی – فرمانده مرزبانی گیلان از دستگیری اعضای یک باند بزرگ فعال در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرهای مرزی و ساحلی خبر داد .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا ، سرهنگ ˈ یوسف مرتضوی ˈ روز دوشنبه در کنفرانس خبری اظهار کرد : ماموران اطلاعات مرزبانی اعضای این باند را شناسایی و با انجام یک سری عملیات ماهرانه به طور نامحسوس اعضای باند را تحت نظر گرفته و از همکاری باندی از شرق کشور ( استان کرمان) و فعالیت آنها در شهرستان های مرزی و ساحلی مطلع شدند .

وی افزود : ماموران اطلاعات مرزبانی گیلان پس از شناسایی و تحت نظر قرار دادن اعضای باند متمرکز در مرکز استان و انجام کار بر روی اعضاء و اهداف آنان سرانجام موفق به شناسایی مکان تامین مواد مخدر و کشف یک دستگاه وانت پیکان حامل ۲۴ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک شدند .

مرتضوی تصریح کرد : پس از دستگیری راننده خودروی حامل مواد مخدر وی تحت بازجویی و تخلیه اطلاعاتی ماموران اطلاعات مرزبانی گیلان قرار گرفت و رییس باند اصلی شناسایی و با عملیاتی برنامه ریزی شده و هماهنگی مراجع قضایی به محل اختفاء وی اعزام و پس از بازرسی مقدار سه کیلوگرم مواد مخدر از منزل نامبرده کشف و متهم دستگیر نیز شد .

به گفته وی در این رابطه پس از انهدام این باند بزرگ مجموعا مقدار ۲۷ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر ، دو خودرو سواری کشف و ضبط و همچنین چهار نفر دستگیر شدند .

سرهنگ مرتضوی خاطرنشان کرد : تحقیقات همچنان برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای اصلی این باند ادامه دارد .

فرمانده مرزبانی گیلان در خاتمه یادآور شد : نیروهای مرزبانی استان به طور شبانه روزی برای برقراری امنیت پایدار در استان فعال بوده و از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سپاس از جناب سرهنگ مرتضوی و همکاران عزیز ایشان و درود به گلگون کفنانی که جانشان را در این راه نثار کردند..تا وقتیکه با ناز و نوازش با این مجرمان رفتار می شودوبه مرخصی مر روند و گاها جریمه نقدی می شوند اقدامات نیروی پلیس هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.اگر واقعا قصد داریم این زالوها را از بین ببریم و جوانان کشور را نجات بدهیم باید با قاطعیت و بدون ترحم با انان برخورد گردد.همان برخوردی که اوایل انقلاب می شد و هیچکس جرئت خرید و فروش و مصرف این زهر مار را نداشت .والسلام.

پاسخ