80803624-4823970

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی از پرداخت ۱۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال تسهیلات به شرکت های تعاونی کشاورزی این شهرستان خبر داد .

ˈعبدالمجید جوانبختˈ روز جمعه به مناسبت هفته تعاون در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: ۱۶ شرکت تعاونی کشاورزی مهر برای فارغ التحصیلان بخش کشاورزی ایجاد و حدود ۱۸۰ نفر از آنها در این سامانه مشغول فعالیت شده اند.

وی افزود : این اداره در روند حمایتی خود از مشاغل خانگی موفق به اعطای تسهیلاتی بالغ بر دو میلیارد و یکصد میلیون ریال به متقاضیان مربوطه شده است .

جوانبخت مجموع شرکت های تعاونی موجود در شهرستان را ۵۳۴ شرکت در زمینه های کشاورزی ، معدنی ، خدمات ،مسکن ، صنعتی ، حمل و نقل و غیره عنوان کرد .

سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی خاطرنشان کرد: امسال ۱۲ تعاونی با ۳۶۹ عضو (۲۷۶ مرد و ۹۳ زن ) در بندرانزلی به ثبت رسید که در صورت تکمیل برای ۴۰۰ نفر اشتغالزایی دارد .

جوانبخت اظهار کرد : تعاونی چند منظوره بندر این شهرستان با بیش از ۵۰۰ سهامدار و بیش از ۴۰۰ کارگر به عنوان تعاونی برتر ویژه خدماتی کشور انتخاب شد.

وی در خاتمه یاداور شد: اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بندرانزلی سال ۹۱ با همکاری مجموعه پرتلاش خود در ارزیابی عملکرد استانی رتبه نخست را کسب کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *