Untitled-2-1-900x900[1]

باشگاه ملوان در صورت ادامه پیدا کردن برخی فشارها و مصاحبه های غیرمسئولانه ضمن رعایت اصول حرفه ای، توافقنامه اولیه و کاملا قانونی واگذاری امتیاز نفت به ملوان را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.

با توجه به برخی فشارها و مصاحبه های غیر حرفه ای و غیرمسئولانه که توسط برخی افراد انجام شده و سعی در برهم زدن افکار عمومی و تشویش ذهن هواداران این باشگاه را دارد، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند در صورت ادامه پیدا کردن چنین مصاحبه هایی برگه توافقنامه قانونی فروش امتیاز نفت به ملوان را که به امضای مسئولین مربوطه کمیته واگذاری، مسئولان باشگاه نفت و ملوان رسیده است را با لاک گرفتن اعداد و ارقام منتشر و در اختیار رسانه ها قرار دهد.

در این توافقنامه کاملا قانونی تمام موارد با شفافیت کامل بیان شده و برای تمامی مجوزها و البته تسویه حسابها نیز برنامه زمانبدی دقیقی درنظر گرفته شده است که به امضای آقایان قنبرزاده (مدیرعامل باشگاه نفت)، آل اسحاق (مسئول حقوقی باشگاه نفت) و آقای مهندس تاجیک (نماینده وزارت نفت و سهام دار باشگاه نفت) و همچنین مدیرعامل، نماینده حقوقی و هیات مدیره باشگاه ملوان رسیده است برای تمامی بندها زمانبدی در نظر گرفته شده است و باشگاه ملوان نیز تا این لحظه براساس همان توافقنامه به تمامی تعهدات خود عمل کرده است.

سایت رسمی باشگاه ملوان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۷ تیر ۱۳۹۵

نفت بعد از تکه پاره شدن .عاشقان وهواداران خفته خود را یا فت .عاشقانی که قبل از خرید وفروش ویا قبلامنتظر رفتن بازیکنان به باشگاه های پایتخت بودنند..وهمچنین شاهد مناقصه وشناخت خریدار بودنند .حا لا از بوی نفت خوش شان آمده. . ان هم بعد مالکیت باشگاه ملوان. اگر ریگی در کفش آقایان نباشد یک خرید وفروش دوماه به طول نمی کشد.
یا حق ملوان هست ویا نه .
و گرنه یکی یا دوماه با احساس وروان جوانان بازی می شود . جوانانی که فصل های قبل هم اینگونه ضربات را خوردهاند. همان جوانانی که تلاش می نمایند به جایگاهی سالم دست بیابند. جوانانی که خودشان می دانند که آینده سازان وطن هستند ولی .آنهایی که باید متوجه شوند .هرگز متوجه نخواهند شد.
ای کاش بعضی از دوستان متوجه شوند که خواسته ملوان خواسته همه هواداران وطرفداران فوتبالی شهرستانها می باشد .مشکلی که امروز برای ملوانی ها ایجاد شده فردای نه چندان ونه دور برای باشگاه های دیگر رخ خواهد داد.
ای کاش همانطور که پایتخت نشینان برای پایتخت یعنی محل سکونت شان تلاش می نمایند . به همه چیز برسند مسئولین استانی وشهرستانی ماها هم اینگونه با تعصب پیگیر قضایا بودنند.
مشکل امروز کشور ما همین اشتباهات بعضی از دوستان است .که از روی احساسات وتعصب قضاوت می نمایند وهمیشه مشکل ساز می گردند وباعث حرکت روستائیان به شهر ویا شهرستان و یا ایشان به سمت استان ویا همه با هم به سمت پایتخت سرازیر شوند .نمونه کوچکی از این مشکلات داستان همین فوتبال باشگاه ملوان می باشد.ویاهمین فاصله گرفتن ها باعث شده در بسیاری موارد عقب باشیم.
اگر باشگاه های شمالی بخصوص باشگاه ملوان .حمایت مالی اصولی می شد ویا حتی دارای یک زمین ورزشی قانونی داشت .زمینی که بتواند در این شمال همیشه بارانی به راحتی تمرین ویا مسابقه دهد. . ویا اگر قوانینی همانند همین پایتخت نشینان که مانع خروج باشگاه از پایتخت به شهرستان می شوند .شهرستانی ها هم قوانینی برای خروج بازیکنان اسطوره به پایتخت می گذاشتند .باشگاه ملوان ویا باشگاه های دیگر به این روزها گرفتار می شدند .
کاری به باشگاه های مازندران نداریم زیرا . شناخت فراوانی به بازیکنان مازندرانی نداریم. همین بازیکنان گیلانی ما .را نام می بریم .اقایانی که مخالف وغیر حرفهای وفوتبالی قضاوت می نمایند .آیا اسطوره های باشگاه هاسی شمالی ویا ملوانی را می شناسند.
.بازیکنانی چون غفور جهانی -مرحوم قایقران – ممی احمد زاده مازیار زارع -پژمان نوری .سید جلال رافخائی وووو یا بازیکنانی شمالی دیگر چون جهان بخش – سید جلال حسینی ویا بازیکنان سابق چون ما یلی کهن پایان رافت. وو
.چرا باید بین تهران واستان وشهرستان وده هافرق های زیادی وجود داشته باشد.آیا گرفتن حق در پایتخت آسان است ویا شهرستان
پایتختی که رسانا ومسئولین ووو همه وهمه به راحتی در دست رس قرار دارنند.
مثال اشتباهات داوری در همه باشگاه ها صورت گرفت .حتی پرسپولیس وملوان .آیا احترازکدام رسیدگی شد پرسپولیس یا ملوان.
باشگاه ملوان به گفته دوستان ۱۰ الی ۲۰ میلیارد بدهی دارد وپرسپولیس ۲۰۰ الی میلیارد .آیا جریمه های باشگاهی ملوان زودتر پیگیری می شود ویا پرسپولیس. اگر اینگونه بود بدهی ملوان هم به دوبرابر پرسپولیس می رسید.
مشکل این فصل ملوان مربی واشتباهات مسئولان همه همه را کاری نداریم ویا حتی نداشتن زمین برای تمرین ویا مسابقات ویا حتی مشکلات مالی .آیا همان بازیکن سرباز سپاهان را به ملوان می دادند مشکل ملوان رفع نمی شد. باشگاهی را نابود نمودنند بخاطر احساسات .چون با فلانی بازی داشتیم.
ما گیلانی ها وانزلی چی ها همیشه تابع قانون ودنبال حق وحقیقت بوده ایم وخواهیم بود .
ولی تنها خواهش ما از*** آقای تاج ***که تنها مخالف این انتقال است این است . اگر شرایطی که برای گیلانی ها وانزلی چی ها ایجاد شده .همین داستان برای باشگاه های اصفهان رخ می داد چگونه قضاوت می نمودنند . ابوالفضلی همان قانونی را که برای باشگاه استان شان پیاده می نمودنند همان قانون را برای ملوان ویا باشگاهای دیگر مثل ملوان اجرائی کنند.چه برای خودمان ویا چه برای دیگران .
آقای تاج وقتی باشگاهی مشکلات مالی دارد وتلاش می نماید با فروش باشگاه نفت مشکلات اش را رفع نماید .با احساسات چگونه می توانید باشگاهی را حفظ نمائید آن هم با مالکی چون بهنلم پیشرو کیش .که بخاطر … باشگاه نفت را حفظ واز دم قسط باشگاه داری نماید .باشگاهی که دوباره باید باید حزینه فراونی شود مسئول وبازیکن ووو دوباره جذب شوند . باشگاه پاشیده شده لیگ برتری را چگونه تلاش می نمائید دست افرادی بسپارید که در ابتدا کار هستند .
اگر واقعا تلاش می نمائید نام نفت را سز بلند نگهدارید . حداقل امتیاز دسته یکی ملوان را به ایشان واگذار نمائید تا بتوانند با مبالغ که توانائی دارد .باشگاهی را تست نماید .نه باشگاه لیگ برتری را. زیرا بااین حرکت مشکلات مالی نفت رفع وهمچنین نام باشگاه نفت توسط افراد دیگر حفظ وهمچنین ملوان هم به جایگاه اش می رسد .تا بتواند به خدمات چندین ساله اش ادامه دهد.
در صورتی که تعقیراتی بزرگی در کادر باشگاه ملوان صورت بگیرد . تعقیراتی که ۱۰۰ در ۱۰۰ موفقیت همراه اش خواهد بود .تعقیراتی که با همفکری هواداران صورت گیرد .وگرنه همان افراد وهمان اشخاص با همان ایده ها ونظرها . وعذاب ها کار دنبال خواهد شد. زیرا تا به امروز هواداران با زبان بی زبانی همه حرفهای گفتنی را به این دوستان گفتند . ولی ای کاش این دوستان قبل از اینکه بی اعتبار شوند مردانه وار از باشگاه کناره گیری کنند تا ارزش شان همیشه حفظ گردد. زیرا هواداران ملوان خوب وبد را بخوبی تشخیص می دهند ومی دانند چه کسانی می توانند کمک حال باشگاه شوند وکدامیک باید کناره گیری کنند .حتی همین دوستان هم بخوبی خودشان جایگاه شان را می دانند .ولی بخاطر احترام گذاشتن هواداران به بزرگان وپیشکسوتها در این بین در حال سوء استفاده نمودن هستند.وبرای همین هم همیشه در کنار باشگاه ملوان حاشیه فراوانی هست .که بعضی از حاشیه ها توسط هواداران رخ می دهد که به نفع همگان می باشد . وگهی توسط همین افراد ایجاد می شود که باعث نابودی ملوان گشته..جالب اینجاست حاشیه هواداران گاهی مفید می باشد وباعث پیشرفت وطرقی بسیاری از باشگاه های همجوارمان شده .زیرا تمایل به مبارزه با ملوان وملوانی ها دارند. که همین حاشیه جذابیت ورزش بخصوص فوتبال را دو چندان نموده .تا جائی رسیده که بعضی از جوانان بخاطر عشق وتعصب .انزلی را جزء اولین ها ویا تلاش می نمایند در همه جوانب جزء اولین ها قرار گیرند .چه ورزش وچه محبت ویا چه عشق به همشهری وهم وطن وغیره ویا حتی زیبایی شهر . اگر اندکی خوب توجه کرده باشیم اولین بودن در این شهر دور از واقعیت ها نیست. زیرا همه هم وطنان به گیلانی وانزلی عشق می ورزند وهمه گیلانی وشمالی را از نظر فرهنگ واداب ومعاشرت ایمان دارند وهمچنین از لحاظ خوراو تغذیه وپشیدن لباس وغیره..ویا همین ورزش .اگر اندکی خوب توجه کرده باشید .با همه مشکلات مالی .همه رشته ها در این استان ودر این شهر در حال پیشرفت وطرقی می باشد ..ای کاش این استارت ها وحرکت ها به نفع .گیلانی وانزلی چی ها بود .اگر اینچنین بود .مشکل یک باشگاه ویا یک استادیوم را نداشتیم. ولی برعکس هر حرکت ما باعث پیشرفت دیگران بوده .زیرا دیگران با اولین حرکت مان یک قدم جلو تر از ما ها قرار می گیرند .در همه جوانب.
مثال بعد ازمعامله نفت وملوان قانونی را گذاشتند که باشگاه های لیگ برتری تیم دوم دسته پایین تر ویا لیگ یک نباید داشته باشند.
یعنی اگر ملوان لیگ برتری شد .بایدامتیاز لیگ پایین تر خود را بفروشد.
ولی چگونه بازیکنان درجه یک نفت بین باشگاه های پایتخت تقسیم می شود. چگونه عاشق وطرفدار وحامی مالی فصل های قبل پرسپولیس تنها خریدار باشگاه نفت می باشد . آیا حدف همین نیست نفت بتواند تیم دوم ویا لیگ یک پرسپولیسها شود.همان حرکت وتلاشی که ملوانی ها می خواستندانجام دهند . که بعد از خرید نفت .باشگاه دست دوم خود را حفظ نمایند تا تکیه گاه ملوانی ها باشد.
اگر این دوستان واقعا عاشق باشگاه نفت هستند .نفت را به جای اولش برگردانند نگذارند بازیکنان نفت به باشگاه های دیگر بروند.
نفت برای ما ملوانی ها خطرناک نمی باشد برای باشگاه های پایتخت خطرناک است .زیرا تا به اینجا مانع قهرمانی باشگاه های پایتخت گشته .
باشگاه نفت را خود پایتخت نشینان نابود کردنند نه ملوانی ها .زیرا دیگر چیزی از نفت باقی نمانده .هم مربی وهم بازیکنان خود نفت در همان پایتخت تقسیم گشت اند .همان های که نفت را حق پایتخت نشینان می دانند .
۵ باشگاهی که اگر دوستان قانون من در آورده ای که برای خروج باشگاه های پایتخت به شهرستان گذاشته اند .قانون من در آوردهای برای جذب بازیکنان شهرستانی .یعنی باشگاه های پایتخت حق جذب بازیکنان شهرستانی را ندارند . تعداد باشگاه های پایتخت به یکی هم نخواهد رسید.
بازیکنانی که مجبورا راهی باشگاه های پایتخت شده اند.
.خدا اموات کی روش را بیامرزد که با آمدن اش تا حدودی دست پای باشگاه های پایتخت را بست . که نتایج اش را هم در این چند مدت می بینیم .قهرمانی باشگاه های شهرستانی.
زیرا کی روش تمام تلاش اش را نمود تا هر بازیکن خوب واسطوره ایرانی در هر کجای ایران ودنیا قرار دارد جذب تیم ملی ویا به جامعه ورزشی بشناساند . چه بازیکنی در امریکا ویا اروپا واسیا باشد. ویا چه بازیکنی در باشگاه دسته سه ودو ویا چهار باشگاه های دیگر ویا چه در ملوان باشد.
همین حرکت کی روش امیدواری را در فوتبالیست های ما زیاد نمود .زیرا می دانستند .اگر در فولاد ویا ملوان ویا پرسپولیس وپدیده باشند .از دید کی روش ویاران اش پنهان نیستند زیرا قبل از کی روش بازیکنان مجبور بودنند برای پیشرفت وطرقی ویا شناخته شدن .ویا مطرح گشتن در ایران ودنیا .به سمت باشگاه های پایتخت بروند.

پاسخ

farzad

۷ تیر ۱۳۹۵

آقایون داره خیلی دیر میشه

پاسخ

guilak

گیلک

۷ تیر ۱۳۹۵

حکایت بگم بکم آن بنده خداست.واقعا چه خبره در این مملکت؟!!! نمایندگان مجلس و مسئولان دیگر می گویند مزایده و انتقال امتیاز نفت به ملوان قانونی است.آنوقت عده ای دیگری خیلی راحت مانع می شوند و یک نفر نیست که مسئله را قاطعانه و بر اساس قانون فیصله دهد!!! جالب اینکه مدیر عامل محترم ملوان تهدید می کنند که سند و توافقنامه قانونی را منتشر می کنند. دوست من جناب رضاییان عزیز معطل چه هستید؟!!! گرچه انتشار سند و توافقنامه هم مشکلی را حل نخواهد کرد.

پاسخ