IMG_5825

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شد و با انجام توافقات نهایی این باشگاه روز پنجشنبه نهم بهمن ماه به مالک جدید واگذار خواهد شد.

یک منبع آگاه در رابطه با این جلسه به خبرنگار انزلی کلاب گفت: یک سرمایه گذار توسط بهمن صالح نیا معرفی شده و آمادگی خود را برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه ملوان اعلام کرده است که هیئت مدیره شرایط آن را مورد بررسی قرار داده و تا روز پنجشنبه نهم بهمن ماه تکلیف باشگاه ملوان مشخص خواهد شد.

همچنین طبق شنیده ها سیروس محجوب مالک کنونی باشگاه ملوان نیز آمادگی خود را برای واگذاری سهام این باشگاه اعلام کرده است و در صورتی که سرمایه گذاری این مسئولیت را بپذیرد او مخالفتی با این موضوع نخواهد داشت.

در جلسه هیئت مدیره باشگاه ملوان مسئله اختلافات سیروس محجوب با فعالین رسانه ای شهر بندرانزلی نیز مطرح شد که محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال شهرستان بندر انزلی مسئول رسیدگی به اختلافات سایتها و سیروس محجوب شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

صادق صیاد

انزلی شهر عشقه

۵ بهمن ۱۳۹۳

این همه روز موندن درست یک روز قبل بازی دارن واگذار میکنن
واقعا که

پاسخ

میلاد

۵ بهمن ۱۳۹۳

بری دیگه بر نگردی .ما را به خیر تو امید نبود ونیست شر بیشتر نرسان

پاسخ

milad

۵ بهمن ۱۳۹۳

امیدوارم از چاله توی چاه افتادن نباشه.
ای کاش هیئت مدیره به جای تغییرات توی این شرایط به فکر ایجاد آرامش باشن.
ای کاش بهمن صالح نیا اندکی زودتر به فکر خرید تیم میوفتاد یا صبر میکرد فصل تموم بشه چون الان دیگه با این شرایط جز به هم ریختن تمرکز چیز دیگه ای نصیب باشگاه نمیشه.

پاسخ

3eyedAli

۵ بهمن ۱۳۹۳

از چاله به چاه افتادیم الانم داریم از چاه به دره می افتیم بااین خریدار جدید«««آقای عسکر شاماسبی»»» که انزلیچی هم تشریف دارند

پاسخ

3eyedAli

۵ بهمن ۱۳۹۳

آقا راجع به زمینهای بعد بی بی حوریه این خریدار جدید که ازشون بعنوان انبار رو باز کالا استفاده می کرد و الان بدلیل بدهی و ندادن مالیات توقیف هستند تحقیق کنید

پاسخ

ماریا پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸:

بیا مرده نیومده شمادارید فاز منفی میدید

3eyedAli پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵:

صحبت فاز منفی نیست این دفعه باید با چشمان باز عمل کنیم تا الان ۲ مرتبه از این سوراخ گزیده شده ایم

majid

MAJID

۵ بهمن ۱۳۹۳

خوش گلدی
رررررررررررررررررررر
سریعتر

پاسخ

احسان

۵ بهمن ۱۳۹۳

جدا این اقا میخواد مالک ملوان بشه ا؟ این که از محجوب ….. تره. همون دنیامالی از همه بهتره. مسئولین مراقب باشید یه اشتباه رو دوبار تکرار نکنید.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸:

دنیا مالی قرار بود مدیر عامل بشه داداش، این آقا مالکه، پول داره و میخره دیگه

guilak

گیلک

۵ بهمن ۱۳۹۳

دوستان و برادران و خواهران عزیز باید این حقیقت تلخ را بپذیریم که پول و مسائل مالی تقریبا همه امور زندگی مردم این زمانه را تحت شعاع قرار داده است.تیمهای ورزشی و بخصوص فوتبال از این قضیه مستثنی نمی تواند باشد.گذشت دورانی که مردم خود را فدای معنویت و ارزشهای متعالی انسانی می کردند.اگر بخواهیم رهرو پیشینیان خود باشیم هم دیگر امکانش نیست.چرخ بیرحم مادیات و سرمایه داری همه چیز را در مسیر خود له کرده است.صاحبان پول و سرمایه به هر جایی می توانند براحتی سرک بکشند و شانس خود را در درجه اول برای کسب درآمد و انباشت ثروت بیشتر و بعد معروفیت امتحان کنند.حال در این آشفته بازار درایت و آینده نگری متولیان باشگاههای ورزشی در واگذاریها می تواند تا حدی موثر باشد.یعنی در حد امکان تلاش کنند تیم را به سرمایه گذاری که کمی هم علاقه به ورزش داشته باشد بسپارند.غرض از این مقدمه این است که بگویم هواداران تیمها بویژه هواداران عزیز ملوان که بدون هرگونه چشمداشت مادی صرفا با عشق و علاقه وابسته به تیمشان هستند و از هیچ فداکاری و کوششی دریغ نمیکنند.بهتر است شرائط مالی تیم و ویژگیهای رفتاری و فرهنگی بازیکنان موجود و مدیریت تیم را این زمان در نظر بگیرند و اگر به لحاظ عدم توان مالی و وابستگیهای تشکیلاتی نمیتوانند تغییری در آن بدهند به آن قناعت کنند و با تعامل و همفکری و انتقاد سازنده موجب هم افزایی و تشویق و دلگرمی مجموعه باشگاه ملوان شوند.وگرنه اگر صرفا نیمه خالی لیوان را ببینند و به عیب جویی و انتقادهای صرف و آزار دهنده پرداخته شود بدترین نتیجه را باعث خواهد شد.بدون تردید هیچ انزلیچی دلش نمی خواهد اتفاق بدی برای تیم ما بیافتد.سر افراز باشید.

پاسخ

سايه

۵ بهمن ۱۳۹۳

اقای شاماسبی ۱۵ تا کشتی داره

پاسخ

3eyedAli پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳:

بله همه شون هم اجاره ای هستند خودش صاحبشون نیست که

mordab

۵ بهمن ۱۳۹۳

آقای شاماسبی (۲) کشتی داره اونم اسمش تارک با تارک-۲ . ۱۵ تا کشتی ؟؟: ?:-) ?:-) ?:-) ?:-) ?:-)

پاسخ

۵ بهمن ۱۳۹۳

فروش باشگاه ملوان بیشتر به نفع خود اقای محجوب می باشد.
زیرا فوتبال ورزشی است که اساس وبیان اش بر پایه عشق وتعصب می باشد. فقط صحبت پول نیست. زیرا ۴۰ الی ۵۰ سال این باشگاه بخاطر عشق وتعص توانسته بر پا باشد . ولی برعکس در این یک سال اخیر قرار گرفتن افراد غریبه در کنار باشگاه ملوان این عشق کمتر شده است .زیرا هوادار بخاطر عشق همشهر وبازیکن بومی به باشگاه می آید ویا بخاطر مربی های همشهری ووو . شاید با رفتن محجوب مشکل مالی در بین باشد ولی کسانی که در کنار باشگاه باشند که بتوانند با ایجاد عشق بازیکنان با مبالغ اندکی در کنار ملوان داشته ویا این بعضی از بازیکنان با تعصب را دوباره به سمت باشگاه بیاورند. در هر صورت اقای محجوب نتوانست عشق را در کنار باشگاه ایجاد نماید وپس بهتر است باشگاه را به کسانی واگذار نماید که بتوانند ایجاد عشق انگیزه نمایند. وباید این را هم بیان کنم .باشگاه ملوان زمانی موفق می شود .که باشگاه مردمی ومدیر ومسئولین ودست اندرکاران مردمی در کنار باشگاه فعال شوند و این مسئولین زمانی هم موفق خواهند شد که بتوانند با نظریات ومشورت وایده های دست چین شده هواداران پیش بروند . وگرنه اوضاع باشگاه بدتر خواهد شد . ویا یک مالکی پیش قدم شود که آنقدر وضع مال اش خوب باشد که بتواند خواسته های یکی دوسال خود وهواداران را بر آورده نموده تا در اینده با نظم وترتیب . باشگاه را روی غلتک اندازد. ..حال این شیوه را که آقای محجوب می خواهد راه اندازی نماید .باید شیوهای باشد که دو باشگاه پایتخت روی اش تست شود. یعنی باشگاهی که می خواهد هر بازیکتنی که دلش می خواهد بیاورد ویا هر مربی ووو می خواهد بیاورد. ولی این شیوه در انزلی ودر باشگاه ملوان غیر ممکن می باشدو.زیرابرای ساکنین این شهر ملوان همه چیز شان می باشد..اگر هر کسی می خواهد باشگاه را خریداری ویا ره اندازی نماید .اندکی به هوادار توجه کنند وایده های هواداران را بها دهد .هیچ مشکلی در سد راه اش ان وجود نخواند .داشت.
ودیگر اینکه اگر هم بخواهد باز تک روی ویا عدهای خواصی دست بکار شوند وگروه بازی تشکیل دهند .باز بی جواب خواهند ماند.
اگر حرکت درست وحسابشده باشد. باید بگویم .باشگاه با این شرایط از پس همه باشگاه ها بر خواهد آمد .اگر عشق باشد. انتظار همه چیز پیش خواهد رفت.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۵ بهمن ۱۳۹۳

محجوب باید جریمه سنگینی بشه که تیم دسته گل فصل پیشو به این روز انداخته.
اما با این مسئولین و نحوه قرار داد بستنشون فکر کنم پاداش و تقدیرنامه و… بهش باید داد.ننگ بر ……

پاسخ

انزلیچی

۵ بهمن ۱۳۹۳

این محجوب بره دیگه شکل و شمایلشو نبینیم!!

پاسخ

mordab

۵ بهمن ۱۳۹۳

در پی بروز شایعاتی مبنی بر احتمال مدیرعاملی مهرداد اسکندری در باشگاه ملوان گفتگوی کوتاهی با ایشان انجام دادیم تا از صحت شایعات با خبر شویم.

به گزارش وبسایت تخصصی فوتبال انزلی مهرداد اسکندری در این باره به خبر نگار ما گفت: پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه ملوان چندین با از سوی آقای محجوب مطرح شد که به دلیل فراهم نبودن بستر مناسب و با توجه به اینکه افراد شایسته تری از بنده برای تصدی این سمت حضور دارند، من این پیشنهاد را نپذیرفتم، ضمن اینکه معتقدم صادق درودگر با توجه به کارنامه مثبت و شناختی که از ملوان دارد شایسته ترین فرد برای مدیرعاملی ملوان است.

وی در خصوص قرارداد داشتن درودگر با باشگاه نساجی گفت: اگر عزمی در این زمینه وجود داشته باشد پیوستن ایشان به ملوان شدنی است.

گزارش: علیرضا زارع
وبسایت تخصصی فوتبال انزلی (www.Anzalifootball.Com)

پاسخ

علی

۵ بهمن ۱۳۹۳

خدا رو شکر تنها راه نجات ملوان همینه کار رو باید دست کاردان سپرد بهمن خان

پاسخ

۵ بهمن ۱۳۹۳

ممنون

پاسخ