دفعات سقوط تیر برق در محله نامجو باید از انگشتان دو دست بیشتر شده باشد، آمار دقیق را اداره برق شهرستان دارد و می توانید خودتان تلفن را بردارید و سوال کنید تا مطمئن شوید که شوخی نمی کنیم و خبری هم از کلاغ شوخ انزلی کلاب نیست.

می گویند حساسیت بی مورد ایجاد می کنیم و دروازه ماهی هیچ ربطی به محدود کردن شهر ندارد، اما از مسئولین می خواهیم از محل احداث دروازه ماهی به سمت پل طالب آباد قدم بزنند و اگر نشانه ای از شهر بودن در این منطقه مشاهده کردند به ما اعلام کنند تا حساسیت بی مورد ما بر طرف شود.

ساکنین این محله برای آسفالت کوچه های خود پول جمع کرده اند و به شهرداری داده اند تا اثبات کنند برای آبادانی محل زندگیشان حاضرند از جیب هم که شده خرج کنند، البته پول جمع آوری شده مقداری از هزینه آسفالت بوده و به عنوان مثال ساکنین یکی از کوچه ها ۳میلیون تومان پرداخت کرده اند که اگر پای صحبتشان بنشینید ناراضی هم نیستند و از اینکه کوچه هایشان سر و سامان گرفته خوشحالند.

دوستان مسئول این منطقه امکانات یک روستا را هم در خود نمی بیند.

اینجا مسجد ندارد!!!

نانوایی ندارد!

پیاده رو و جدول هم ندارد!

اما تا دلتان بخواهد کامیون و تریلی دارد، با راننده هایی از کشورها و شهرهای مختلف و فرهنگهای مختلف…

اتفاقا” یکی از همین راننده ها باعث شد این مطلب را بنویسیم، این راننده صبح امروز در حال پارک کردن کامیون خود بود که با بی دقتی با تیر برق برخورد کرد و باعث سقوط آن شد.

DSC_0002

این در حالی است که با پیگیری ساکنین این محل پارک کردن در این مناطق ممنوع است و مدتی هم یک مامور برای جلوگیری از پارک کامیون و تریلی در این منطقه حاضر می شد اما متاسفانه رانندگان توجهی به این موضوع ندارند.

با توجه به درآمدی که ماشینهای سنگین برای شهرمان دارند، حق مردم این منطقه است که بعد از سالها حداقل امکانات برایشان فراهم شود و مسئولین شهر انزلی باید بدانند که مردم این منطقه نیز همچون همیشه پای صندوق رای حاضر خواهند شد و توجه نکردن به مشکلات آنها خیانت محسوب می شود.

نکته مثبتی که باید به آن اشاره کنیم عملکرد بسیار خوب نیروهای اداره برق شهرستان بود که به سرعت این مشکل را برطرف کردند و همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید طی چند ساعت تیر برق جدیدی جایگزین کردند.

DSC_0032

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

از همه بد تر این گردوخاکی است که بلند می شود
هیچ کس رسیدگی نمی کند
اون پل عابر پیاده هم که افتضاح است :reallyangry:
:pig2: :pig: :pig: :pig2: :pig: :pig2:

پاسخ

ناظر

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

قبلا گفتیم ، بازم می گیم ، متاسفانه بخش اعظمی از درآمد حاصله از بند ، گمرک و هر آنچه که به ،ن مربوط است ، به حساب استانداری واریزمی شود و آنها هم بیشتر آنرا صرف عمران و آبادانی شهر رشت می نمایند ، و مردم اون منطقه محروم از حداقل امکانات و جالب اینکه آقایان به جای آبادانی هر چه بیشتر اون مناطق ، در حال احداث یک دروازه به اصطلاح ماهی ، که بسیار هم زشت می باشد هستن ، آن هم با هزینه ای بسیار گزاف ! :shock:

پاسخ

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

خدا را شکر که به کسی آسیبی وارد نشد.

در ضمن سپاس از اداره برق به دلیل سرعت عمل امیدوارم همه کاستی های این منطقه از شهرمان برطرف شود. گرچه بسیاری از مناطق بندرانزلی نیازمند نوازش مهربانانه بیشتری هستند.

پاسخ

عرفان نوروزی

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

دو سه روز اینترنتم قطع بود چقدر اتفاق افتاد! آخه اون راننده تیر برق به این بزرگی رو چطور ندید؟
احتمالا اسبابش خیلی خوب بود.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۴۹:

شک نکن ، احتمالا فکر کرده توی شاتل فضایی هستش داره میره با پایگاه بین اللملی فضایی! یهو تگری زده سیمای شهر

همشهری

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

چیزی که در عکس میبینیم شباهتی به شهر ندارد.

پاسخ