82185795-70933262[1]

هنرپیشه و بازیگر سینما و تلویزیون ایران، برگزاری جشنواره گل دهی لاله های تالابی را اتفاقی منحصر به فرد در بندرانزلی دانست.
سید جواد هاشمی شامگاه جمعه درحاشیه برگزاری دومین جشنواره گل دهی لاله های تالابی اظهار کرد:برگزاری جشنواره هایی از این دست علاوه برجذب حداکثری گردشگر و درآمدزایی برای شهر، می تواند به عنوان نقطه عطفی برای توجه هرچه بیشتر شهروندان و مسافران به حفظ محیط زیست و تالاب بین المللی انزلی باشد.
وی افزود:متاسفانه برخی از افراد نسبت به محیط زیست بی توجه و گاهی نیز بی تفاوت هستند.
هاشمی با اشاره به نوپا بودن جشنواره گل دهی لاله های تالابی تصریح کرد: با وجود نوپابودن این جشنواره با جذب چند هزار نفری گردشگران و شهروندان درپنج شب برگزاری جشن های شبانه آن، اتفاق بی نظیری درشهرستان انزلی رقم خورد.
وی با تاکید براینکه برای افزایش سطح این جشنواره به ملی و بین المللی نباید عجله کرد گفت: رسانه ها به عنوان تاثیرگذارترین رکن هراتفاق مثبت و زبان گویای مردم و رابط آنها با مسئولان، باید دراین راستا نقش پررنگ تری ایفا کنند اما متاسفانه دربرخی از موارد بی توجهی برخی از رسانه ها تعجب برانگیز است.
هاشمی تصریح کرد: باید همگان نسبت به اتفاقات مثبتی از این دست درراستای برگزاری با شکوه تر آن درسالهای آینده حساسیت ویژه ای نشان دهند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۳ مرداد ۱۳۹۵

البته ۹۰ در صد این حرکت برای جذب توریست بود و اینکه ما هم مقابل جذب بیشمار گردشگران منطقه آزاد عرض اندامی کرده باشیم

پاسخ