81969529-70532374[1]

فرماندار بندرانزلی گفت:با بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و به آغوش خانواده، حقانیت اسلام و انقلاب هم به جهانیان ثابت شد و برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رقم خورد.

مهندس عبدالصمد صفرنژاد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی، تجلی گر رشادت های رادمردانی است که با تاسی از مکتب حسینی و با پایداری و استقامت بی بدیل خویش جلوه های به یادماندنی را از عظمت و صلابت فرزندان این مرز و بوم به نمایش گذاشتند.

وی افزود:آزادمردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل کردند و سال ها جهاد در غربت و فریاد در سکوت، شکوهی از استقامت، پایمردی و بلندای ایمان آنان را در خاطر قدرشناس مردم فهیم ایران اسلامی رقم زد و طاق عزتی بر فراز کشور اسلامی مان برافراشت تا ساحت افتخار مان همچون نورافشانی روز استقبال تا ابد روشن بماند و بقای جاودان آرمان های شهدا باشد.

فرماندار بندرانزلی تصریح کرد:امروز انقلاب اسلامی که آرزوی مصلحان و آزادمردان طول تاریخ بود در عرصه بین‌المللی و عالم اسلام به‌عنوان یک ارزش ملی، اجتماعی و سیاسی مانند خورشید می‌درخشد و این به برکت خون شهیدان، صبر و مقاومت و استقامت شما آزادگان سرافراز است که سال‌ها رنج و محنت و دوری از خانواده‌ها هم نتوانست چیزی از ارزششان کم کند بلکه با بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و به آغوش خانواده، حقانیت اسلام و انقلاب هم به جهانیان ثابت شد و برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رقم خورد.

وی یادآور شد:اینجانب ضمن پاسداشت بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز به میهن عزیز اسلامی و تبریک صمیمانه این روز به یاد ماندنی به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بندرانزلی و خانواده های عزیز آنان، از درگاه خداوند منان سلامتی ، سربلندی و عزت بیش از پیششان را مسئلت می کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *