خبرگزاری فارس: بازدید 135 هزار نفر از نمایشگاه کتاب گیلان / بیش از 2 میلیارد تومان کتاب فروخته شد

 

فیروز فاضلی امشب در جریان بازدید از آخرین روز نمایشگاه بزرگ کتاب اظهار کرد: تاکنون بالغ بر ۱۳۵ هزار نفر از نمایشگاه کتاب گیلان بازدید کردند.

وی با بیان اینکه سال گذشته از نمایشگاه کتاب ۱۲۲ هزار نفر بازدید داشتند، افزود: سال گذشته میزان فروش کتاب یک‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آخرین میزان فروش کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان را ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: فروش ۵۰۰ میلیون تومان‌ از طریق بن‌کارت الکترونیکی بوده است.

وی استقبال مردم از غرفه‌ کتاب‌های دانشگاهی، کمک‌آموزشی و مذهبی را بیشتر دانست و تصریح کرد: امسال استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه کتاب صورت گرفت.

فاضلی به بازدید استاندار گیلان از نمایشگاه کتاب اشاره کرد و یادآور شد: امروز استاندار گیلان از نمایشگاه کتاب بازدید کرد.

به گزارش فارس، یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از ۲۵ آبان ماه امسال دایر شده و تا یکم آذر ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران با حضور ناشران مطرح کشور و گیلان پذیرای علاقه‌مندان بود.

در نمایشگاه کتاب گیلان ۳۴۵ ناشر از سراسر کشور در ۲۰۸ غرفه حضور یافتند که ۲۵ ناشر گیلانی بودند و در مجموع ۳۴ هزار عنوان کتاب در عناوین مختلف را ارائه کردند.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *