Untitled-1

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی هیأت رسانه ای جمهوری آذربایجان پیش از ظهر امروز از منطقه آزاد انزلی دیدار کردند.

این هیأت‌ رسانه‌ای که به منظور آشنایی با پتانسیلهای اقتصادی گیلان و منطقه آزاد انزلی به این استان سفر کرد، برای شناخت و انعکاس ظرفیت‌های صنعتی و تولیدی و معرفی توانمندیهای بخشهای مختلف صنعتی، تجاری، ترانزیتی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، از این منطقه بازدید کردند.

مصاحبه با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، تهیه گزارش از مجتمع بندری کاسپین، دیدار از تالاب بین المللی انزلی، واحدهای تولیدی با سرمایه گذاری شرکتهای خارجی فعال و محدوده بندری، مجموعه طرح ساحلی و فاز تجارت و گردشگری بهمراه حضور در مراسم آئینی سنتی گیلانی و موسیقی آذری از جمله بخش های مختلف این تور رسانه ای می باشد.

بنابراین گزارش با عنایت به نقش رسانه ها در شناخت بیشتر دولتمردان و سرمایه گذاران از توانمندیهای کشورهای همسایه و جایگاه استراتژیک منطقه آزاد انزلی و استان گیلان در توسعه مبادلات تجاری و اقتصادی با کشورهای حاشیه دریای خزر و قفقاز، حضور شبکه های تلویزیونی و خبرگزاری رسمی جمهوری آذربایجان می تواند در شناسایی مستند از توانمندیها و قابلیتهای منطقه آزاد انزلی با هدف ارتقاء جایگاه استان در بازارهای بین المللی، نقش موثری ایفا نماید.

فعالیت تنها بورس کالای ایران در مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد انزلی، امکان ثبت شرکت با مالکیت ۱۰۰ درصد خارجی، قرار گرفتن بندرانزلی به عنوان بزرگترین بندر فعال ایران در دریای خزر در محدوده این منطقه و مجتمع بندری درحال احداث کاسپین، معافیتهای مالیاتی و عوارض گمرکی، نزدیکی به بازارهای کشورهای حاشیه دریای خزر و قفقاز بهمراه قرار گرفتن در مسیر کریدور شمال جنوب (نوستراک) از مهمترین مزایای سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی است.

شبکه های تلویزیونی ATV، Inter AZ، ANS، APA TV، تلویزیون اجتماعی I TV و خبرگزاری TREND در این تور رسانه ای حضور داشتند.

Untitled-2

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلیچی

انزلیچی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

فکر کن من گیلانی پاشم برم ترکیه اونوقت واسم ترانه های گیلکی بخونن و لباس محلی گیلان رو بپوشن.آخه این طرح بود دادین ،طرف از اونور پاشده اومده اینجا که با فرهنگ واقتصاد ما آشنا بشه،نه اینکه فرهنگ خودشو مرور کنه.آخه چقدر کپی؟!!!!!!!!!!!!!
شایدم خواستن احساس غریبگی نکن! :sarcasm:

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

آقای استاندار مهربون که جدیدا به فکر تالاب انزلی افتادی،آقای رضا مسرور(فامیل آقای استاندار) به نظر شما احمقانه و مسخره نیست که کیاشهر،شهر شما،جزو منطقه آزاد انزلی باشه،اما آبکنار ما،کپورچال ما،انزلی و غازیان و … جزو منطقه آزاد نباشن.؟؟؟
این اتفاق ***.!!!
آقای استاندار اگه خیلی نگران انزلی هستی،اگه خیلی میخوای خودتو پیش انزلیچیا خوب نشون بدی،اول تابلوی منطقه آزاد رو ببره انتهای کپورچال نصب کن،بعد حرفاتو درمورد تالاب باور میکنیم.!!!

پاسخ

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

باسلام یکی از دست اورد های انقلاب این بوده که همه اهل نظر شده اند این خوبه ولی خیلی سخته خدا به اهلش صبربده خلاصه اینکه بنابه دلایلی که باید خودتان کنکاش کنید ومن مایل نیستم به زبان اورم این کار بسیار موئثر وتاثیرگذار بوده همه اذربایجانیهارو جمع کرده بودنند توباکو ومحور مخالفتشون بامابود حالا بیان یه جای انهم غیر تبریز گیلان وفلکلور اذری ببینند اثر بخشی فوقعلاده ای داشت این مراسم

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۶:

مسئله ای که شما دارین راجعه بهش صحبت می کنید تو تمام کشورهای همسایمون در حال رخ دادن .حتما شما تمام جوانب رو سنجیدید،به هر حال امیدوارم همونجور که شما می فرمایید اثر بخشی مثبتی داشته باشه.

عليرضا2

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

اقای ناودان سابق خوب میدانید بندر کیاشهر در سمت راست سفیدرود است و جز منطقه ازاد محسوب نمیشود .چرا …..

پاسخ

عليرضا2

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

مدیریت محترم سایت
جنابعالی مسول اطلاعات دروغ و توهین به دیگران هستید.

پاسخ