82283598-711239281

 

درآستانه فرارسیدن بیست و پنجمین سال تاسیس خانه قرآن انزلی، مدیر شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی ایران از این موسسه بازدید کرد.
محمد حسین محمد زاده روز پنجشنبه درجریان بازدید از این موسسه قرآنی با سابقه در بندرانزلی اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های شبکه قرآن سیما، پوشش رسانه ای فعالیت های مهم و تاثیر گذار قرآنی در شهرهای کوچک است.
وی با اشاره به توانمندی های قرآنی خانه قرآن انزلی افزود: تلاش می شود مراسم بیست و پنجمین سال تاسیس خانه قرآن انزلی از طریق شبکه قرآن سیما پوشش داده شود.
مدیر موسسه خانه قرآن کریم بندرانزلی نیز در این دیدار اظهار کرد: بندرانزلی با وجود جمعیت کم چهار مبلغ قرآنی به خارج از کشور اعزام کرده است.
سیف الله مسرور افزود: فرزندان گیلان زمین توانمندی های بسیاری درحوزه قرآن کریم دارند.
وی اظهار امیدواری کرد:شهرستان های کوچک از سوی اهالی رسانه و به خصوص صدا و سیما مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا مدیر شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی ایران در بازدید از خانه قرآن کریم بندرانزلی در جریان توانمندی های قرآنی این موسسه قرار گرفت و با حضور در تمامی کلاس های در حال برگزاری این موسسه ، دقایقی نیز با قرآن آموزان بندرانزلی به گفت و گو پرداخت.
همچنین دراین دیدار مجید ابراهیمیان و محمدرضا صفری، قاریان برجسته استان گیلان نیز حضور داشتند.
خانه قرآن کریم بندرانزلی یکی از قدیمی ترین موسسات قرآنی استان گیلان و اتحادیه تشکل های قرآنی کشور است که درمدت ۲۵ سال فعالیت قرآنی ، چهره های بسیاری را به جامعه قرآنی کشور معرفی کرده است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *