با هماهنگی کنسوگلری روسیه در رشت و حمایت وزارت امورخارجه روسیه طی یک تور اتومبیل تحت عنوان (خزر، دریای دوستی) سرنشینان خودرو های این کاروان که حرکت خود را از آستارا خان روسیه آغاز نمودند پس از دو کشور قزاقستان و ترکمنستان وارد جمهوری اسلامی ایران شده و بیست و چهارم مهرماه از اسکله ها، محوطه های بندری و طرح توسعه بندر انزلی بازدید نمودند و از فعالیتهای بندری و دریایی، تاسیسات و امکانات بندری این اداره کل از نزدیک آشنا شدند.

رئیس اداره امور بندری این اداره کل ضمن خوشامد گویی به بازدید کنندگان به میزان تخلیه و بارگیری، کشتی های  وارد و تناژ کشتی های ورودی و طرح توسعه بندر انزلی اشاره و اعلام نمود: بندر انزلی به عنوان مهمترین و بزرگترین بندر شمالی کشور جمهوری اسلامی ایران با بنادر کشور روسیه به عنوان مهمترین طرف تجاری خود مناسبات تجاری خوبی دارد.

شایان ذکر است در این بازدید شاخه های گل اهدایی از سوی نعیمی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همراه بروشور بندر انزلی به بازدیدکنندگان اهداء گردید.

38056_orig

38057_orig

38058_orig

38059_orig

منبع: وب سایت سازمان بنادر و دریانوردی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

اینارو بردن بندر و بارگیری نشونشون دادن؟!!
این نعمی با اون نعیمی که بر علیه ما حرف میزنه و اسم منطقه آزاد رو جعل میکنه و دهات های اطراف رشت رو دومین شهر استان میدونه نسبت داره؟؟؟

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹:

این نعیمی رییس اداره بندره و اون نعیمی که حرف علیه انزلی میزنه نماینده استارایه
http://www.lahig.ir/fa/pages/?cid=6556

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶:

منظورم ایرج ندیمی بود (نماینده لاهیجان) که اسم منطقه ازاد رو جعل کرده بود. آیا با ایشون نسبت دارن؟؟؟