به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، ظهر امروز (دوشنبه) رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در فرمانداری انزلی حاضر شد و از ستاد سرشماری شهرستان بندرانزلی بازدید کرد.

 کیوان محمدی در جریان این بازدید اظهار کرد: در پایان مرحله سرشماری اینترنتی کد ۱۲ رقمی  باید در اختیار افراد برای ارائه به مامور سرشماری قرار بگیرد.
مدیر اجرایی سرشماری استان با بیان اینکه لازم است همه فرمانداران و مدیران گزارش عملکرد خود را ارائه دهند، تاکید کرد: به دلیل آنکه فرمانداری ناظر بر تمام ادارات دولتی است باید کد دوازده رقمی تمام ادارات و کارمنداران به فرماندار تحویل و توسط ایشان به اداره کل ارائه گردد.
محمدی با اشاره به اینکه از مدیرانی که بیشترین درصد ثبت نام در اداره خویش را داشته باشند تقدیر به عمل می آید،خاطرشان کرد: به مدیران موفق در این حوزه جوایزی اهدا خواهد شد.
وی با اشاره به ویژگی های ثبت نام اینترنتی تصریح کرد: ثبت نام اینترنتی بسیار امن بوده و  تا حد زیادی مخارج این امور را نسبت به گذشته کاهش می دهد و به دلیل آنکه در این فعالیت وابسته ای وجود نداشته می تواند به عنوان جایگزین در انتخابات از این روش استفاده نماییم
وی افزود : شایعه ای در خصوص ارتباط عدم ثبت نام در سرشماری وقطع یارانه ها مطرح است در صورتی که  سرشماری به پرداخت یارانه ها مربوط نبوده و باید این موضوع در رسانه ها و نماز جمعه اطلاع رسانی شود.

dscn7491 dscn7512 dscn7511 dscn7509 dscn7501

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *