82023246-70629734[1]

 

 

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور انزلی از ایجاد مرکز باران ایده در این واحد خبر داد.
بهاره پورمرادی اظهار کرد: این مرکز به منظور شناسایی افراد صاحب ایده و با هدف ایجاد فضایی جهت بحث و تبادل نظرات افراد خلاق ایجاد شده است.
وی افزود: انتقال تجارب، ایجاد هم افزایی، شکل گیری و هدایت ایده ها و همچنین ارائه مشاوره برای تجاری سازی ایده های خلاق و نوآورانه از جمله اهداف دیگر فعالیت مرکز باران ایده است.
وی با اشاره به ارائه آموزشهای تخصصی برای انجام پروژه ها در این مرکز خاطرنشان کرد: در این مرکز آموزشها بصورت رایگان برای عموم ارائه شده و افراد، یک روز در هفته در این مرکز به تبادل نظرات می پردازند.
پورمرادی یادآور شد: تمامی برنامه های مرکز رشد واحد های فناور در راستای ترویج اقتصاد دانش بنیان است.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور انزلی پرورش ایده های افراد آموزش دیده ،گردهمایی هفتگی برای تبادل ایده ها، دانش و نظرات را از برنامه های این مرکز عنوان کرد.
مرکز رشد واحدهای فناور بندر انزلی سال ۱۳۸۴ بعنوان واحد اقماری تاسیس شد و با توجه به قابلیتهای ویژه بندرانزلی از نظر صنعتی و تجاری بویژه برخورداری از امکانات منطقه آزاد تجاری صنعتی بندرانزلی اسفند ماه سال ۱۳۸۶ بعنوان اولین مرکز رشد مستقل شهرستانها شروع به کار کرد.
هم اکنون ۲۴ شرکت و موسسه فناور با تخصصهایی در ارتباط با الکترونیک ، ICT ، تولید نرم افزار و صنایع دانش بنیان در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.
مرکز رشد واحدهای فناور با در اختیار قرار دادن مکان برای فعالیت ، معافیت مالیاتی، حمایت مالی در قالب ارائه تسهیلات، برگزاری کارگاه آموزشی، مشاوره حقوقی و مالی فرصت مغتنمی برای پژوهشگران، مخترعان و افراد دارای ایده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *