cccc talab anzali

به گزارش انزلی کلاب پس از این که چندین بار در شبکه باران و سایت های محلی صو.معه سرا ، نام تالاب انزلی جعل شد ، این بار خبرگزاری فارس – استان گیلان دست به تکرار جعل نام تالاب بین المللی انزلی زد .

بر پایه این گزارش ، خبرگزاری فارس – استان گیلان ، ساعت ۲۱:۳۲ دقیقه دیشب (پنج شنبه شب) خبری را روی خروجی خود قرار داد و از تالاب انزلی به نام تالاب خزر نام برد :

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس خبر داد

وجود ۷۰ درصد حریم تالاب خ.ز.ر در صو.معه‌..سرا

نماینده مردم صو.معه‌..سرا در مجلس شورای اسلامی از وجود ۷۰ درصد حریم تالاب خ.ز.ر در این شهرستان خبر داد .

این برای نخستین بار نیست که چنین جعلی صورت می گیرد و متاسفانه علی رغم پیگیری های وب سایت ها و وبلاگ های شهر انزلی ، متاسفانه این اقدامات تفرقه افکنانه و دشمن شاد کنانه از سوی برخی از رسانه های استان در حال تکرار و انجام است .

در این جا جا دارد از جناب سعادتمند داوودی ، فرماندار محبوب و ارزشی شهرمان که از دلسوزان نظام می باشند و همچنین جناب آقای حسن خسته بند ، نماینده شهرمان خواهش کنیم برخورد قاطعی با این جریانات تفرقه افکنانه و رذیلانه که بی شک در دراز مدت آثار تخریبی آن مشخص خواهد شد ، داشته باشند .

تهیه و تنظیم : کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقایون دیدن اسم صومعه سرا چسبیدنی نیست و تازه از یه شهر به شهرستان تبدیل شدن، یه اسم بدتر گذاشتن این همه تلاش داره صورت میگیره تا اسم دریای خزر که به قوم خزران در غرب دریای کاسبی برمیگرده رو به دریای کاسپی برگردونن بعد آدمهای نفهمی توی استان ما پیدا میشن که اسم پر قدمت تالاب انزلی رو که بدبختانه وضعیت بدی هم داره و مهمتر از این بازیها رسیدگی بهش هست رو به خزر تبدیل کنن. آقایون مسئول کمی شدت عمل خواهشا…

پاسخ

a.n.z

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

این ۷۰% چجوریه یه نقشه تالاب رو بذارین ببینیم
برای این افراد احمق متاسفم

پاسخ

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام

من شخصا در جایی که فرصت شده بود از یکی از مسئولان حضوری درباره ی مشاور حقوقی نهادشان پرسیدم و پیشنهاد واکنش قانونی آن نهاد به سایت ها و وبلاگ هایی که به جعل نامی قانونی می پردازند را در میان گذاشتم اما دریغ از یک حرکت کوچک

یک سال است داد می زنیم انگار که نه انگار. بماند که به صورت رو در رو با این وبلاگ نویس ها و سایت ها دست به گریبان هستیم. این قدر کاری نکرده ایم که یکی از وبلاگ نویس ها در وبلاگ من نظر گذاشت که اتفاقا منتظر بودم به یک انزلی چی بر بخورد !

و فارغ از زیر پا گذاشتن قانون و جعل عنوان و حتی تحریف مکرر خبرها (تغییر نام تالاب بین المللی انزلی آمده در خبر به آن چه می خواهند) ادله ی کذایی مبتنی بر خلیج مجعول ع.ر.ب.ی را به رخ می کشید حال آن که آن ادله هم پایه و اساس درستی ندارد و آنچنان که متخصصین می گویند این ۷۰ درصد بر روی نقشه هم وهمی بیش نیست.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۶:

واقعا خجالت آوره وقتی به سادگی با بازخواست این وبلاگها خبرگزاری ها و وبسایت ها میشه جلوی این کار رو گرفت و مطالب جعلی رو حذف کرد مسئولین شهر ما چه میکنند. اگر پیگیری نشود شکایت نامه ای تقدیم وزارت کشور خواهیم کرد.

carisma

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان جناب آقای سعادتمند داوودی
برادر ارجمند مردم شهرستان از شما انتظارات بیجایی ندارند ، رایزنی های تلفنی حضرتعالی بی نتیجه مانده و دوستان شما همچنان در حال تاختن به تاریخ و داشته های شهرستان بندرانزلی می باشند ! ما هم اکنون احتیاج به یک اقدام جدی و مهم داریم ، در حالی که آنها همچنان می تازند جنابعالی در مورد این جعل حتی یک مصاحبه تند ترتیب نمی دهید ؟
اینک تمام دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی اگر اقدام نکنند وظیفه شرعی و شهروندی ماست که به پاخیزیم !!!
واقعاً عاجز مانده ایم که این شکایت خود را به نزد کدام محکمه ببریم ! آیا اصلاً محکمه ای وجود دارد ؟ آیا به نظر شما مخاطبین عزیز از مدیران غیر بومی انتظار بیشتر از این داشته باشیم ؟

پاسخ

a.n.z

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

امیدوارم مانند روزی نشود که آقای فرماندار گفتند که شهر باران را بنام شهر همسایه میشناسند ، ما چه کنیم؟!!!
یکبار برای همیشه جلوی اینکار موذیانه گرفته شود ، ۷۰% هم یک دروغ آشکار است

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶:

دقیقا لقب شهر باران هم به واسطه سوء استفاده از رسانه هایی که در اختیار مرکز استانه به فنا رفته

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵:

توی همین سایت ترانه ای از آقای خوشدل برای دهه پنجاه قرار دادیم به شهر انزلی رو شهر باران خطاب کردن و امروز … متاسفانه شورای شهر منحل شده رشت با چاپ کتابی همه القاب انزلی را یکجا سند زده است !!! حتی دروازه اروپا !!!

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶:

کاملا درسته ، ولی شخصا با دروازه اروپا حال نمیکنم :blush:

guilak

گیلک

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

انگار حرفهای حساب و منطقی و برادرانه ما که در نهایت صمیمیت و برادری بیان شده و میشود هیچ تاثیری برگفتار و کردار این دوستان ندارد.البته بنده به قاطبه مردم شریف صومعه سرا احترام میگذارم و هرگز جسارت نمیکنم . اما باید از نماینده صومعه سرا و مدیر مسئول این خبرگزاری العربیه که به ناحق نامش را فارس نهاده و کار اعراب را میکند پرسید مگر مدرسه نرفته اند. اگر رفته اند چه نامی برای این تالاب به انها اموزش داده شده است.بنابراین باید همان نام را در گفته ها و نوشته های خود استفاده کنند.در حالیکه دراروپا وامریکا و حتی افریقا ملتها دست دوستی به سمت هم دراز نموده و در اندیشه اتحاد قاره ای و بین قاره ای با همدیگر هستند فکر نمیکنند این کارها بیانگر جمود و کوته فکری انها خواهد شد.از یک گیلانی که گل سرسبد روشنفکری و ازادگی در میان اقوام ایران زمین است اصلا طرح چنین مسائلی قابل انتظار و پذیرش نیست. من که هنوز نمی توانم باورکنم کسانی از خودمان باشند و بخواهند سبب ایجاد تفرقه و دشمنی گردند.لازم است یاد اوری کنم بعد از جنگ تحمیلی استان گیلان بازسازی شهر گیلانغرب را عهده دار شد.میدانید چرا؟ برای اینکه نام عزیز گیلان را با خود داشت .حال ما که در این خطه سرسبز و زیبا ساکن هستیم ایا شایسته است به جای اینکه برای عمران و ابادی شهرهای خود دست دوستی و مودت به هم بدهیم به دلایل واهی تیشه به ریشه همدیگر بزنیم ؟بشکند دستها و قلمهایی که بخواهد اینقدر پلشت و پلید باشد.

پاسخ

فرهنگ انزلی

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقای داوودی لطفا مسوول خبرگزاری فارس در استان را مورد بازخواست قرار دهید . دزدیدن زیبا کنار و لقب شهر باران از سوی همسایه تجاوزگرمان کم بود ، حالا خبرگزاری فارس و صومعه سرایی ها …

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

تالاب خ ز ر؟ خدای من … :cry:

پاسخ

sarl

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقایان کاری که برای استان گیلان نمی توانند انجام بدن…همین خوش غیرتهایشان ماراکشته که مجبورااز استانهای همسایه مسئول برایمان بفرستند.میرزا را که کشتنند وحالا نوبت مرداب که بکشندا

پاسخ

یه بچه انزلی

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

اگه به وضعیت چندسال پیش شهرهای دیگه نگاه کنیم به وضوح میبینیم که دراین چندساله وضعیت همه شهرهایه تغییراساسی کرده،تاسیسات،امکانات،فضای شهری،تفریحی،. . .
امادریغ،انزلی همون انزلیه،اگه مرحوم یه نفرچندین سال پیش بواسطه اینکه زنش انزلیچی نبود،به این شهرنمیرسید،الان انزلی دهکوره ای بیش نبود.
آخه تاکی؟
تاکی بایدحق وحقوق مردمش روصرف شهرهای دیگه کنن؟!
ایشالله گیرکنه توحلقومتون.
آقایون مسول عاجزانه خواهشمندیم یه فکری بکنید.

پاسخ