بدون شک یکی از نیازهای روزمره مردم استفاده از سوخت وسایل نقلیه است و این سوخت در انواع مختلفی در اختیار مردم قرار می گیرد، در این مبحث می خواهیم به سوخت گاز  CNG و نحوه ارائه آن بپردازیم.

با توجه به اینکه تقریبا” همه تاکسی ها در انزلی دوگانه سوز هستند، از این رو ارائه خدمات ایستگاههای CNG به تاکسی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و عدم خدمات رسانی مناسب چرخه شهر را دچار اختلال میکند.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ایستگاه CNG طالب آباد که توسط شهرداری بندر انزلی اداره می شود به مدت دو روز است که تعطیل شده و مشکلاتی را برای شهروندان انزلیچی به وجود آورده است.

پیش از این نیز چندین بار این ایستگاه تعطیل شده بود که کارکنان این مکان علت تعطیلی را پرداخت نکردن قبوض گاز و برق عنوان کردند و این تعطیلی های بلند مدت نارضایتی مردم را به همراه داشت.

امروز نیز برای تهیه گزارش به این مکان رفتیم و علت این تعطیلی را جویا شدیم که یکی از کارکنان خرابی دستگاهها را مشکل اصلی عنوان کرد.

اما اگر بخواهیم وارد جزئیات شویم باید به ارزش زمان اشاره کنیم، به عنوان مثال مدت زمانی که یک راننده تاکسی قبل از تعطیلی ایستگاه طالب آباد در صف می ماند حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه بود اما امروز همان راننده حداقل یک ساعت در صف می ماند و اگر دو بار در روز مخزن خود را پر کند ۱۰۰ دقیقه بیشتر از شرایط عادی وقت او گرفته می شود و اگر این ۱۰۰ دقیقه را در تعداد تاکسی های شهر ضرب کنیم میزان زمانی که بیهوده سپری می شود را بدست خواهیم آورد.

البته اتومبیلهای شخصی گاز سوز را نیز باید به این تعداد بیافزائیم اما از آنجایی که تاکسی ها ارتباط مستقیم با رفع نیازهای شهروندان دارند سعی کردیم بیشتر از آنها نام ببریم.

نکته ای که باعث تهیه این گزارش شد این بود که در این دو روز هیچ متخصص یا تعمیرکاری را در اطراف پمپ های CNG ندیدیم و امیدواریم مسئولین محترم هر چه زودتر به این مشکل رسیدگی کنند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۵ آبان ۱۳۹۱

دمتون گرم
اینا دیوانه کردن مارو. از کارو زندگی افتادیم
ای کاش نظر راننده های تاکسی هم میپرسیدید تا بدونید چقدر عصبانی هستن

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۵ آبان ۱۳۹۱

برای گزارش دستتون درد نکنه. :inlove:

پاسخ