farid

به گزارش انزلی کلاب، صبح امروز مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی تاهیتی برگزار شد و تیم ملی ایران مقابل قهرمان دوره گذشته با نتیجه ۵-۶ شکست خورد.

تیم ایران در دقایق ابتدایی با شوت مسلم مسگر از حریف قدرتمند خود پیش افتاد و دقایقی بعد فرید بلوکباشی بازیکن انزلیچی تیم ملی با یک ضربه زیبا گل دوم ایران را وارد دروازه روسها کرد، متاسفانه این پایان کار نبود و روسها ۳ بار پیاپی دروازه ایران را گشودند اما  باز هم با شوت بلوکباشی بازی به تساوی کشیده شد تا این بازیکن تیم ملوان بندرانزلی گل دوم خود و گل سوم تیم ملی ایران در این دیدار را به ثمر برساند.

تیم ایران به سختی گل می زد و به راحتی گل می خورد و روسیه گل چهارم را نیز به راحتی وارد دروازه ایران کرد و نتیجه چهار بر سه شد اما در ابتدای وقت سوم مسلم مسگر از روی نقطه کرنر به زیبایی دروازه حریف را باز کرد تا دو تیم در نتیجه  ۴-۴ مساوی شوند.

بازی بسیار زیبا و جذاب دنبال می شد و فرید بلوکباشی ضربه ای را روانه دروازه کرد که تیرک دروازه مانع از ورود توپ به دروازه شد و در برگشت این روسها بودند که گل پنجم را زدند، مربی ایران آقای مارکو بعد از گل پنجم بر روی نیمکت نشست و امیدهای او کمرنگ به نظر می رسید اما یک سوپر گل توسط محمد احمدزاده امیدها را به اردوی ملی پوشان بازگرداند و او با یک ضربه قیچی برگردان بازی را به تساوی کشاند.

کمتر از سه دقیقه به پایان وقتهای معمول بازی مانده بود که روسها از اشتباهات مدافعان به بهترین نحو استفاده کردند و گل یازدهم بازی و گل ششم خودشان را به ثمر رساندند تا ایران با شایستگی تمام با جام جهانی تاهیتی خداحافظی کند.

mehran

مهران مرشدی زاده دیگر نماینده تیم ملوان بندرانزلی در تیم ملی در این بازی به دلیل مصدومیت راهی میدان نشد و احتمالا در لیگ برتر نیز نمی تواند تیم ملوان را همراهی کند.

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

۴ مهر ۱۳۹۲

خسته نباشی کاپیتان بلوک باشی، برای مرشدی زاده هم آرزوی سلامتی دارم.

پاسخ