IMG_2784

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس، نصرت ایراندوست در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: بازی فردا برای ما خیلی حساس است، پیروزی در این بازی از نان شب برای ما واجب‌تر است و تلاش می‌کنیم که برنده شویم.

وی ادامه داد: محروم نداریم و صادقی و اولادی مصدومان ملوان هستند اما علیرضا رمضانی و محسن یوسفی وضعیت‌شان مشخص نیست.  سرمربی ملوان در مورد هواداران این تیم گفت: مثل همیشه حمایت می‌کنند اما می‌خواهم تا دقیقه ۹۰ تشویق‌مان کنند و بعد اگر نتیجه نگرفتند هرچه خواستند بگویند. بازی ۹۰ دقیقه است در بازی با پیکان در دقیقه ۹۰ گل خوردیم و به این دلیل بود که تماشاگران میهمان تیم‌شان را تا آخرین لحظه تشویق کردند و هواداران ملوان به خاطر بزرگی نام ملوان تیم‌شان را تشویق کنند نه به خاطر من و مالک باشگاه. گسترش تیم خوبی است و فیلم چند بازی‌ آخر آنها را آنالیز کردیم و بازیکنان جوان و سرعتی دارد و ما میزبان هستیم اما تمام تلاش‌مان را برای برد انجام می‌دهیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲ مهر ۱۳۹۳

ما هم امیدواریم این یکی را دیگر ببریم اما…. خداییش دوستان نظر بدهند شما در این عکس و در این سخنان امید می بینید ؟ ?:-)

پاسخ

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۸:

عکس که مثل از قبل باختهاست.مربی باید با رفتارش با گفتار شخصیت بده به تیم.یاد اسکوچیچ بخیر.جاه طلبی خودش رو تو هفته های نهم به بعد به بازیکنها منتقل کرد.
انزلی دروازه اروپا

مسعود

۲ مهر ۱۳۹۳

بازی با صبای قم و استقلال خوزستان و سایپا هم گفتی برد از نان شب جالبتره ولی ما چیزی ندبدیم

پاسخ

نگار پاسخ در تاريخ مهر ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲:

:yes: :yes: :yes: طبق معمول یا می بازین یا مساوی می کنین.