13941111000838_PhotoA[1]

مریم ایراندوست درباره اظهارات برخی از بازیکنان مبنی بر پرداخت نشدن قراردادشان اظهار داشت: بانوان ملوان نائب‌قهرمانی را به سختی به دست آوردند. تیم ما ۲ هفته قبل از مسابقات بسته شد. در مقابل تیم‌های قدرتمندی مانند بم به میدان رفت که از اردیبهشت تمریناتش را برای امسال آغاز کرده است. بازیکنان ما حق دارند دلخور باشند.

وی افزود: من هم دلخور هستم. چرا که کینه‌توزی‌ها باعث شد حتی یک پیام تبریک به خاطر نائب‌قهرمانی ما و به دلیل خانم گلی بازیکن ما از سوی هیأت مدیره روی سایت باشگاه قرار نگیرد. همین باعث شد تا مشکلات در ذهن بچه‌ها بیشتر شود.

مربی سابق تیم فوتبال ملوان در پاسخ به این سؤال که آیا شما قراردادتان را بعد از کناره‌گیری با ملوان تسویه کرده‌اید، خاطرنشان کرد: هرگز با ملوان بحث مالی نداشتم؛ هر وقت دوست داشتند پول من را می‌می‌دهند، نداشتند نوش جان مردم و باشگاه ملوان. ملوان من را به آرزوهایم رساند چرا که از بچگی دوست داشتم در زمین فوتبال قدم بگذارم. هر چند که جسارت خودم هم بود اما به هر حال من و ملوان کنار هم بودیم و مطرح کردن بحث پول درست نیست.

ایراندوست ادامه داد: اگر زمانی حرف پول را زدم به خاطر بازیکنان بود چون آنها شرایط سختی داشتند حتی دروازه‌بان ما سال گذشته به گریه افتاده بود و می‌گفت با نان و خرمایی که خانواده‌اش برایش فرستاده‌اند روزگار می‌گذراند! حالا امیدوارم با کنار کشیدن من حمایت‌ها بیشتر شود و همینطور امیدوارم طبق سخنان مقام معظم رهبری که فرموده بودند در ورزش زن و مرد برابر هستند و باید به ورزش زنان توجه زیادی شود باشگاه ملوان هم به این صحبت‌ها عمل کند.

وی درباره اینکه با رفتن شما تکلیف بازیکنان ملوان چه می‌شود و آیا این باشگاه در بخش بانوان امسال تیم‌داری خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: همه بازیکنان ما ملوان را دوست داشتند. یکی دو نفر از آنها که کمتر از ۳۰ درصد از قراردادشان را گرفته بودند یکطرفه فسخ کردند. مدیرعامل باشگاه حرف‌هایی درباره انحلال تیم بانوان زده بود که حالا نمی‌دانم از روی فشار بود یا ناراحتی اما امیدوارم حالا که خوشحال هستند از بانوان حمایت کنند./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *