IMG_2486
به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب،به نقل از خبرگزاری فارس، نصرت ایراندوست پس از شکست خانگی ۲ بر صفر مقابل سایپا در نشست خبری گفت: از نظر کلی بخواهیم بازی را  ارزیابی کنیم خوب بود و بد نبود اما حریف از دو موقعیتی که گیر آورد استفاده کرد اما ما از ۴-۵ موقعیتی که داشتیم استفاده نکردیم. برد و باخت دو روی سکه در فوتبال است و امروز باختیم و برای ما خوب نبود.

وی در مورد پنالتی‌های مکرر نیما دلاوری در ملوان، گفت : اگر شما به ما تذکر می دهید می‌گویم همین نقد را به بازیکنم داشتم و این مسایل را قبل از بازی هم به او گفتم. او یکی از بهترین بازیکنان دفاعی ما در اصفهان بود. امروز ما هم به خاطر همین اتفاق در بازی تعویضش کردیم امیدوارم بازیکنان جوانی که این موقعیت‌ برایشان پیش می‌آید از فرصت استفاده کنند. ما نه خوب بازی کردیم و نه بد، بازیکنانم تلاش کردند مخصوصا بعد از گل دوم تیم برای جبران گل‌های خورده خیلی تلاش کرد. نمی‌دانم موقعیت‌های تیم ما ۱۰۰ درصد بود یا نه باید فیلم را ببینم اما یکبار توپ را به تیرک دروازه زدیم و باید گل می‌شد یا بدشانس بودیم یا بازیکنان بی‌دقت. در نیمه دوم هم یکبار توپ بین دو بازیکن ما گیر کرد

وی در مورد اینکه سرمربی سایپا معتقد بود یک پنالتی برای تیمش گرفته نشده، گفت: پنالتی اتفاق نیفتاده است و ما نه داوریم نه کارشناس داوری.

وی در مورد اینکه پنالتی سایپا درست بودی یا نه، گفت: از راه دور صحنه را می‌دیدیم. شما با من بحث داوری دارید یا بحث فنی؟! بحث داوری را به کارشناسان واگذار کنید در تبریز گفتم آن صحنه  پنالتی بود همه به من توپیدند و گفتند چرا می‌گویی پنالتی بود بعد کارشناسان نظرم را تایید کردند و در این مورد هم بهتر است من نظری ندهم چون واقع بینانه نیست.

سرمربی ملوان در مورد اینکه مصدومیت‌های زیاد بازیکنان به دلیل شروع زود تمرینات تیم بوده، گفت: تاریخ شروع تمرینات ما مشخص است دوماه و ۱۰ روز مانده به شروع لیگ تمرینات آغاز کردیم. اگر کتاب بدنسازی را بخوانید حداقل هشت هفته باید فرصت باشد ما تمرینات را زود شروع نکردیم شاید برخی تیم‌های دیگر دیر شروع کردند و اگر می‌گویید این آسیب‌دیدگی‌ها بخاطر زمان شروع تمرین ما بوده است بهتر است بدنسازان و پزشکان نظر بدهند

وی ادامه داد: مازیار زراع در بازی پرسپولیس دومتر تکل رفت و مصدوم شد، اولادی در خانه دستش مصدوم شد، یوسفی آخرین روز نقل و انتقالات به ما اضافه شده است و به همین دلیل ۳۰ دقیقه بازی کرد. دست و دلمان می‌لرزید که امروز به سهیل رحمانی هم بازی بدهیم به هر حال بازیکن است و صدمه می‌بنید من خودم را مبرا از سوال شما نمی‌کنم اما اتفاق‌ است رخ داده است. من هرگز نگفته‌ام بازیکن نداشتیم باختیم. همه بازیکنان تیم هستند و همه تلاش می‌کنند ملوان نتیجه بگیرند و مصدومیت هم جزیی از فوتبال است. امیدوارم با بازگشت مصدومان شرایط تیم به گونه‌‌ای شود که دیگر شرمنده هواداران نشویم.

وی در مورد وضعیت هواداران ملوان، گفت: خیلی از هواداران سکوت کرده‌اند تا بازی خوب دوم ما را ببیند وقتی هوادار برای حمایت می‌آید که تشویق کند ما هم باید دو بازی متوالی خوب باشیم. یک بازی خوب هستم و یک بازی می‌بازیم یا مساوی می‌کنیم. اما از شما سوال می‌کنم درست است که در دقیقه ۱۰ گل بخوریم و هوادار از همان موقع شعار حیاکن رهاکن سربدهند؟! من کر نیستم گوش دارم می‌شنوم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه ۶ بازی در دقیقه ۱۰ گل خورده‌اند، گفت: اصلا ۱۰ بازی ۱۰ گل خوردیم فوتبال ۹۰ دقیقه است و باید تا دقیقه ۹۰ حمایت کنند و اگر بازنده شدیم بیایند  سنگباران کنند اگر باختیم.

وی در مورد اینکه هواداران تیم ملوا را هم تشویق کردند، گفت: من می‌گویم در دقیقه ۱۰ می‌گویند حیاکن رهاکن در دقیقه ۱۵ تشویق می‌کنند. در دقیقه ۲۰ حیاکن رهاکن می‌گویند و دقیقه ۳۰ تشویق می‌کنند. تشویق باید روندی داشته باشد. کسانی که این کارها را می‌کنند تماشاگر واقعی ملوان نیستند یا ذهنیت دارند یا از من و دیگری ناراحتند و این حرف‌ها را می‌زنند. ملوان را باید تشویق کنید. من به چشم خودم دیدم بازیکنم را که زیر لب زمزمه بدی می‌کرد و ناراحت بود. این مساله بر مغز بازیکن تاثیرگذاشته است. او می‌بینید بزرگتر تیم را فحش می‌دهند به پدر یا مادرش بد و بیراه می‌گویند خب مشخص است که ناراحت می شوند. من ناراحت نمی‌شوم به چه کسی اعتراض کردند اما می‌گویم ملوان اصل است.

وی در مورد انیکه می‌گویید همه هواداران ملوان ناراحتند، گفت: حرف درون دهان من نگذار من همه هواداران را نگفتم. من با شما مشکل ندارم اما شما انگار با من مشکل دارید.

سرمربی ملوان تصریح کرد: گفتم دو بازیکن مصدوم دارم و انتظار داشتیم آنها به بازی برسند ابه همین دلیل با رافخایی صحبت کردیم و گفت که قبول می‌کنم که یک خط عقب‌تر بازی کنیم واز رمضانی در خط حمله استفاده کنیم. نیمه دوم هم به اعتمادی فرصت دادیم.ما در اصفهان می‌خواستیم دفاع کنیم و از ضد حمله استفاده کنیم اما در انزلی می‌خواستیم پیوسته حمله کنیم. دلیل استفاده از رمضانی به جای رضا اعتمادی به همین دلیل بود. که سهیل رحمانی هم خوب کار کرد و بعد از مدت‌ها ۹۰ دقیقه در ترکیب قرار گرفت و خوب بازی کرد. ما بخاطر صدمه دیدگی تغییرات در ترکیب تیم داشتیم.

ایراندوست در مورد انیکه رهبر ملوان در میدان کیست، گفت: رهبر تیم ما زارع بود و بعداز مصدومیت او  یوسف‌زاده است و تا جایی که می‌توانست امروز دوید به طوریکه وضعش بحرانی بود و می‌گفتند اکسیژن به او وصل کنید زیرا زیاد دویده بود.

وی در مورد دلیل استفاده نکردن از  محمد رضی گفت : در یک هفته گذشته با قدیربحری صحبت کردیم و می‌ـوانید از او سوال کنید ما از شنبه دوباره این بازیکن را احیا کنیم و ما این بازیکنان را داخل تیم بیاوریم.

وی ادامه داد: من همیشه از تیم ملوان ابراز رضایت می‌کنم چون داخل ملوان بودم می‌دانم چه می‌گذرد اما این ملوان باید  درست شود و پوست اندازی کند تا جوانانش بیایند و غریبه‌ها می‌آیند و بعد وقتی پول نباشد غریبه‌ها می روند. یکی با مدیریت و قربانت بروم یکی با پول و با توپ تشر بازیکن را نگه می‌دارد بنابراین نمی‌شود ادامه داد من هم بخاطر پوست اندازی جوانان را آوردیم و بازیکنان جوان را آوردم و هر وقت درست شد مردم هلهله کنند و شادی کنند من هم می‌روم ملوان مهم است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *