cccc-malavan anzali04

کاری به هیچ کس نداریم، نه از ممی حمایت خواهیم کرد، نه از درودگر و هدایتی و نه از بازیکنان و نه از پیشکسوتان، که همه و همه به جان هم افتاده و آبروی باشگاه ریشه دار ملوان را ملعبه خویش ساخته اند که هیچکدام عملکرد قابل توجیهی باقی نگذاشته اند.
نمره نیم فصل دوم ملوان صفرِ، صفر است و هرچه این گندابه را بیشتر هم بزنید، بیشتر گندش را در خواهید آورد و بس. قبل از دیدار کذایی با پرسپولیس تهران که مصاحبه های رنگارنگ و همه جانبه بازیکنان و مربیان ملوان علیه کلیت فوتبال ایران بلند شد و همه را به میدان کار و زار دعوت کردید، آینده کاملا بر ما روشن بود.
مشکل ملوان این است که فراموش کردیم که ملوان یک مکتب است، مکتبی که در آن اخلاق حرف اول و آخر را میزند و هر قدمی که از این مکتب فاصله بگیریم یک قدم از ملوان فاصله گرفته ایم. ملوان هیچ گاه جزع سوگولی های لیگ نبوده که بازیکنانش برای این و آن کری بخوانند و حتی حرمت اسطوره ای را که به آنها نسبت داده شده در نظر نگیرند.
ملوان همواره یک تیم متعصب و جنگنده بوده و نمادی از صیادان و اهالی زحمت کش دیار گیلان بوده و بس و سالیان سال افتخار و سربلندی را به گیلکان سراسر ایران هدیه کرده است. تیمی که زیر ورزشگاه آبادان خوابید تا صعودش را به اولین دوره جام تخت جمشید بدست آورد. تیمی که پر افتخارترین شهرستانی جام تخت جمشید است، از برترین تیم های تاریخ جام حذفی ایران است و تا سال ۱۳۸۰ پر افتخارترین شهرستانی فوتبال ایران محسوب میشود و تا کنون دو بار در آسیا حضور پیدا کرده و حتی یک شکست در این رقابتها ندارد.
ملوان تیم کوچکی نیست که حرف ها مزه مزه نکرده از دهان شما عزیزان خارج شود یا با نمک پراکنی و حرافی برای کسی جایی باز شود. وقتی آشتی کنان ملوان در برنامه ای نظیر سکو قرار باشد رقم بخورد دیگر چه امیدی میتوان به آینده داشت ؟

دوستان گرامی بهتر است باور داشته باشید که اگر به جای مربیگری، مالکیت باشگاه ملوان هم دست محمد علی باغی (لیدر ملوان) بود و از بین هواداران یک تیم گلچین میکردیم هم به مراتب جنگنده تر و با غیرت تر و بهتر از همه مجموعه شما بودیم.
نمره همه شما صفرِ صفر است چون از مکتب ملوان فاصله گرفتید. مکتب ملوان بومی و غیر بومی نمیشناسد، مکتب ملوان، مکتبی است که میثاقیان ها هم به آن افتخار میکنند.

الان تنها حلال مشکلات ملوان همدلی است و مشخص شدن وضعیت این باشگاه برای آینده بهتر. ملوان باشگاه کوچکی نیست که بر سرش منت گذاشته شود که سالیان سال این صورت با سیلی هم شده سرخ نگاه داشته شده است. الان زمان هم اندیشی است، زمان شنیدن است، مشکلات یک خانواده نباید در سرای نامحرمان مطرح شود. شما را به خدا کمی تدبیر و انصاف به خرج دهید، برای هوادار ملوان دیگر اعصابی باقی نمانده است که ناز کسی را بکشد یا به بازی با کلمات بهتر شما عزیزان دلخوش کند که انگشت هر کدامتان به سمت یک متهم نشانه برود که این تعریف صحیح از یک تیم نیست و بدون شک نتایج حاصله نیز ماحصل همین نگرش در بین همه مجموعه شما بوده و بس …

در پایان از مسئولین استان و شهرستان تقاضا می کنیم هر چه زودتر تکلیف این ملوانه بلاتکلیف را مشخص کنند تا این هوادار که جز عشق چیزی از ملوان نصیبش نشده و نخواهد شد همچون سالهای گذشته در استرس و ترس به سر نبرد.

والسلام …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی نوروزی

علی نوروزی

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

امروز خیلی غمگین هستم.. ملوان ما امسال خیلی چیز هارو باخت..
امیدوارم بشود جبران کرد..

پاسخ

همشهری

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

همشهریان عزیز نا امید نباشید. باید برای فصل بعد آماده شویم و بازیکنان خوب را جذب کنیم. اگر سید جلال حسینی به شهرش برگردد مشکل خط دفاع ملوان حل خواهد شد.
باید بازیکنان جوان نیز جذب کنیم. ضمن اینکه سهمیه سرباز هم داریم.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲:

تیم بابازگها که نیست ، اگر چلال برگره کاملا اثبات میشه که ملوان یک تیم درجه دو است

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

خدا را شکر ۴۰ امتیاز کسب شده بود وگرنه الان باید …

بگذریم که ناگفتنش بهتر است.

به این دلخوشیم که به آینده امیدواریم و از سوی دیگر گفته اند آرزو بر ما جوانان عیب نیست.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

حرف دل همه بود، من سکو رو نمی بینم اما الان که این متن رو خوندم واقعا متاسف شدم… :-(

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹:

سکو کاریکاتوری از نود است

carisma

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

درود بر ملوان
واقعا نمره همه صفر صفر است
لطفا از طریق فرماندار پیگیری کنید چرا هدایتی به فرماندار انزلی بی احترامی کرده و نیامده ؟ فرماندار یک جایگاه قابل احترام دارد اگر با ایشان قرار گذاشته باید می آمد که نیامد !!!

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

باید هر چه سریعتر تکلیف ملوان روشن بشه، دلایلی که برای نیامدن ذکر شده توهین به هواداران صبور ملوان هم محسوب میشه که جای هیچ توجیهی نداره…

پاسخ

مهرداد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

خدا رو صد هزار مرتبه شکر که این فصل لعنتی تموم شد
از الان باید به فکر سرمایه گذار جدید باشیم با مصاحبه امروز هدایتی مشخص شد که هدایتی نمی خواد تیم داری کنه پس هر چی زودتر باید سرمایه گذار جدید صحبت بشه تا زمان فصل نقل و انتقالات سوخت نشده
برای اطلاع دوستان بگم که من شنیدم هدایتی اجازه خروج از تهران رو نداشته دادگستری تهران اجازه خروج رو به او نداده بود به خاطر همون مسئله ای که هفته پیش به دادگاه رفته بود

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۹:

انشاا… که مشکلش حل بشه، اما همانطور که وکالتی باشگاه رو در اختیار گرفت اگر قصد رفتن داره باید کمک کنه تا ملوان بیش از این ضربه نخوره.