به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم ملوان در چهارچوب هفته دوم لیگ دسته اول کشور در کرج میهمان اکسین البرز بود و درنهایت با گل دقیقه ۱۹ مهدی حسینی مقابل این تیم متحمل شکست شد.
مهمترین بخت ملوان در دقیقه ۹۹ با واکنش خزایی دروازه بان ذخیره اکسین که جانشین سجاد بیرانوند مصدوم شده بود هدر رفت تا ملوان نتواند از این بازی بیرون از خانه امتیازی کسب نماید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سیاوش

۲۳ مرداد ۱۳۹۶

جناب آقای دست نشان ضمن احترامی که برای شما قائلیم ، شما خود اگر نمی توانید از پس این تیم بر آید بهتر است تا دیر نشده وضعیت تیم را از این بدتر نکنیم . در طی سی سال هواداری این یکی از بی برنامه ترین بازی های ملوان بود . شما ۲ ماه چه تمرینی کرده اید ؟ که حتی از کوچکترین برنامه های ترکیبی چیزی نمی دانید . این یک گناه نابخشودنی است . می گویید جبران می کنیم . چگونه جبران می کنید این افتضاح را با جوسازی و تقصیر به گردن اینو آن انداختن؟ آقا لطفا” بازی را ببینید و قضاوت کنید که چه کاری انجام داده اید . دست مریزاد آقا مبارکه . این بازیکنان را غیر از پزمان از کجا آورده اید ؟ با این تیم مخواهید به لیگ برتر بروید؟ تیم اکسین دو هفته است که بسته شده ۲۰دقیقه اول از شما نمی ترسید جناب دست نشان از نام و تاریخ ملوان مترسید که دفاع می کرد آنهم در زمین خودش . و پس از آنکه دید چیزی در چنته ندارید بازی را در دست گرفت و شکستمان داد .

پاسخ

سروش ملت پرست

۲۳ مرداد ۱۳۹۶

صبح بخیر .با نظر آقای سیاوش کاملا موافقم…………قطعا اگر تیم منتخب هر یک از محلات و کوچه پس کوچه های انزلی و غازیان که چه عرض کنم حتی سیاه خاله سر،چوموثقال،خاچکین،شیلسر وشفت به جای این شبه ملوان توسری خور وخیار سر درا ر به میدان می رفت حداقل الفبای فوتبال بازی کردن را بلد بود و تا این حد دست وپا گم کرده و ترسو و به دور از خلاقیت و زیبایی به میدان نمی رفت…………………………… در وصف این شبه ملوان تنها به همین عبارت می توان بسنده کرد که :قرا الله فاتحه مع الصلوات………………………آقای دنیا مالی! به یاد داشته باش هیچ وقت ملوانی زاییده سیاست و دغدغه های ایدئولوژیک ،یک ملوان با صلابت و مقتدر و قابل احترام وخاطره ساز نخواهد شد……………………………………..

پاسخ