IMG_0117

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، در راستای منویات مقام معظم رهبری و تبیین اهداف سال اقتصاد مقاومتی و تحقق این سخن که کار دولت بستر سازی، حمایت، پشتیبانی و نظارت در نظر گرفته شده و باید اجرا به بخش خصوصی واگذار شود اولین گام در خصوص حمایت از سرمایه گذاران در شهرداری انزلی برداشته شد.

شهردار بندرانزلی با ابراز رضایت از این اقدام خاطر نشان کرد: حضور سرمایه گذاران قوی برای این شهر نوید آینده ای روشن را خواهد داد و ان شا الله در کنار توجه به پروژه های کوچک دنبال کارهای بزرگ نیز هستیم.

رضا پورشعبان در راستای سخنان خود به اقدامات و پروژه های بعدی شهرداری نیز اشاره نمود و افزود: بهبود و ساخت برکه ی پارک سه هکتاری بی بی حوریه به مراحل نهایی رسیده و شهربازی مدرن برای منطقه و فضای باز روبروی بی بی حوریه در نظر گرفته  شده است.

وی در خصوص ویژگی های مطلوب پروژه ای که توانسته اولین گام در راستای حمایت از سرمایه گذاران برای شهرداری انزلی باشد نیز تصریح کرد: زمین فوتبال چمنی که به روش B.O.T در حال ساخت است، ساخت و نگهداری آن به بخش خصوصی و تهیه زمین و ایجاد تاسیسات مربوطه به شهرداری انزلی واگذار شده است و می توان گفت با نقشه ای که مورد تایید قرار گرفته می‌تواند برای ایجاد رفاه و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان محدوده غازیان (جنب مسجد رسول ا…) تاثیر گذار باشد.

IMG_0086

نصیری که خود دارای مدرک دکتری تربیت بدنی و مجری طرح است در خصوص پروژه گفت: ساخت این زمین ورزشی یک پروژه عام المنفعه و مردم محور است و با توجه به اینکه انزلی ورزشی ترین شهر ایران است در راستای پیشرفت سرانه ورزشی شهرستان در نظر گرفته شده است.

حسن خسته بند، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی که در آیین امضای این توافق نامه حضور داشت در سخنانی کوتاه اظهار کرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی قسمت اعظمی از مشکلات شهری را می‌تواند رفع کند و ما نیز قطعا از وجود آنان استقبال می‌کنیم.

در بخشی دیگر از جلسه نیز غلامرضا رحیمی؛ معاون عمرانی فرماندار با بیان اینکه هر شهری که به بخش خصوصی اختیارات اقتصادی داده و دولت مردانش سیطره خود را کاهش داده اند پیشرفت کرده است تاکید کرد: این گونه حرکات و اقدامات انرژی و کارآمدی دوطرف را می طلبد و ما نیز امیدواریم چنین طرح هایی در آینده بیشتر به بهره برداری برسند.

IMG_0098

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یه همشهری

۱۶ آذر ۱۳۹۳

شهردار جون امیدوارم موفق باشی

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹:

:yes: :yes: :yes:

آبای بندر

۱۶ آذر ۱۳۹۳

دکتر مهران نصیری بچه محل گلم رو عشقه

پاسخ

امیر نوری

۱۶ آذر ۱۳۹۳

یه سرمایه گذار پیدا کنید ملوان رو از محجوب بگیره :pissedoff:

پاسخ

هییت همراه

۱۶ آذر ۱۳۹۳

تو رو خدا خواب ما رو حروم نکنید .. بعد سالی ماهی یه نفر پیدا شد فراریش ندید . ممنون

پاسخ

هییت همراه

۱۶ آذر ۱۳۹۳

حیفه تو این دوره زمونه ادم روی فوتبال اونم این باشگاه ملوان سرمایه گذاری کنه اونم از جیب ملت عوام .!!!!!!!!!!!
بخورند وبه ریش ما بخندن حاشا وکلا ….

پاسخ

محمد (فعال محیط زیست)

۱۶ آذر ۱۳۹۳

برای سرانجام این طرح، شهردار محترم و مهران جان عزیز که بچه ی بومی همین شهر هستند آرزوی موفقیت و بهروزی میکنیم…

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰:

:yes: :yes: :yes:

مجید

۱۶ آذر ۱۳۹۳

برای آقا مهران عزیز آرزوی موفقیت دارم و از حمایت شهردار محترم نسبت به جوانان تحصیلکرده شهرستان کمال تشکر را دارم

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰:

:yes: :yes: :yes:

انزلیچی

۱۶ آذر ۱۳۹۳

آرزوی سلامتی و موفق برای دکتر مهران نصیری عزیز
ضمنا تشکر میکنم از شهردار تلاشگر که نخبه ورزشی انزلی رو کشف کرده. کاری که خیلی ها انجام ندادند.
ورزش شهرمان به نصیری ها نیاز دارد تا بتواند به شرایط مطلوب برسد.
با تمام وجود برای شما انزلیچی توانمند(دکتر مهران نصیری) :laugh: آرزوی توفیق مینمایم.

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱:

:yes: :yes: :yes:

m.a

۱۶ آذر ۱۳۹۳

اقامهران
افتخارشهرمایی
ماعاشقتیم
امیدواریم همیشهموفق باشی

پاسخ

mohammad

۱۶ آذر ۱۳۹۳

خیلی ماهی داداشه گلم( مهران جان) از این که شهردار عزیز شهرمان تورو که نخبه شهرمونی را کشف کردن سپاسگذارم وارزوی بهترینها رو واست دارم و امیدوارم روزی شود که شهرمان پر از این (نصیریها) شود ;-)

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۱۶ آذر ۱۳۹۳

جناب دکتر نصیری تبریک خالصانه ما را پذیرا باشید . با آروزی موفقیت روز افزون برای شما و همچنین ساختن انزلی ای آباد و آبادتر

پاسخ

leila

۱۶ آذر ۱۳۹۳

شهردار مهربان شهرمان مردم انزلی برای همیشه قدردان مهربانیهای شما هستند پایدارباشید.
دکتر نصیری امیدواریم این مسئولیت خطیر را به نحو شایسته انجام دهید وقدردان این اعتماد باشید بدانید که مردم عزیز انزلی پیوسته حامی دلسوزان این شهر هستند موفق وپیروز باشید.

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵:

الان این پروژه بزرگ و خطیر ۱ چمن مصنوعی برای جوانانه فقط؟واسه همین انقد سرصدا کردن؟من دقیق متوجه شدم الان؟

leila

۱۶ آذر ۱۳۹۳

آقا حسین وقتی همین حداقل ها رو نداریم برای به دست آوردنش خوشحال میشویم وامیدواریم این اولین پله شروع صعودمان باشدتا پله های بعدی را با موفقیت طی کنیم

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲:

من به شادیش کاری ندارم اما عکسو حضور نماینده شهرو…ناخوداگاه یاد رزومه کاری مهندس افتادم که احداث و اختصاص ۵ تور والیبالم توش بود!!شهرای دیگه رو گذر و زیر گذر چند کیلومتری رو واگذار میکنن بخش خصوصی ما واسه ۱ زمین چمن تفریحی که خمام و لشت نشا هم دارن چندتاشو جشن گرفتیم!!آقای خسته بند الان باید پل کابلی رو افتتاح کنه!!والا بعید نیست چندوقت دیگه واسه احداث جوبم مراسم معارفه برگزار کنن!!این شهردار عزیز و مهربان با همراهی یار همیشگیشون بدیعی فر عزیز پای آقای محجوب رو به شهر باز کرده و سرگل جذب سرمایه هستن ایشون!!

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹:

برادر عزیز فرمایشات شما رو قبول دارم وبارها هم گفتم که این حداقل ها حقمون نیست ولی خب ادب حکم میکنه در برابر قدم های مثبت همراه باشیم قدمهایی که قبلا باید برداشته میشد ولی برنداشتن الان نمیتونیم بریم با شهردار بجنگیم که باید تشکر کنیم دیگه تا انشاءالله قدم های مثبت بعدی را با اطمینان بردارند راجع به محجوب هم شما حق دارین این ومیزاریم به حساب اشتباهی که حتما باید جبران بشه.موفق باشید

حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹:

شما مطمینی چمن مصنوعی نداره انزلی؟ینجو ر رضایت دادن ها ربطی به ادب نداره و فقط دوستان رو خشنود میکنه که بله عجب کاری کردیم.احداث اینجور فضاها نیاز چندانی به “جذب” بخش خصوصی نداره انقدر چمن مصنوعی منفعت داره که سرو دست میکنن واسه زدنش.انزلی تعداد چمن مصنوعی تفریحیش محض اطلاع الان از رشت هم بیشتر و بهتره.جاسم ویشگاهی یکی زده غزیانم یکی هست.دوتا طرف بشم هستش.یکی میان پشته فکر میکنم باشه.هروقت تونستن واسه شهربازی بزرگ قرارداد منعقد کنن اونوقت باید هورا کشید.

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۹:

آقا حسین نظر شما محترم است برادر عزیز من نظر شخصی خودم و گفتم از بیانات شما برادر دلسوز هم استفاده کردیم به امید بهترینها برای شهر عزیزمون.

عزیز

۱۶ آذر ۱۳۹۳

برادر حسین سلام
مثل اینکه خیلی آتیشت تنده، لطفا قبل اینکه نظری درمورد مطلبی بدید کمی مطالعه کن و اطلاعاتت رو به حد مطلوب برسون.
ضمنا حتما سرمایه گذار باید مولتی ملیاردر باشه و یه تریلی پول داشته باشه؟
بعضی از افراد همینکه بخواهند تو شهر باشند و به انزلی خدمت کنند یعنی سرمایشون رو گذاشتن، امثال همین دکتر نصیری که عمرو زندگیشون رو واسه تحصیل و مطالعه تو حوزه ورزش گذاشته، پس لطفا بدون منطق و تفکر درمورد موضوعی نظر نده
ممنون

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۳۵:

دوست عزیز من هم احتملا اندازه سن شما مطالعه کردم پس شما بدون تفکر نظر نده و یه مقدار فکر کن!!من جوابی بابت مواردی که گفتم تو حرفاتون نمیبینم.۱چمن مصنوعی بوق و کرنا کردن نداره.الان دقیقا کجای این بدون تفکره دیگه احتمالا از تعصب بیجاتون نشات میگیره.

۱۶ آذر ۱۳۹۳

تعصب چیه برادر؟
من میگم وقتی داره اتفاق مثبتی میوفته اونم واسه نفرات بومی هرکسی که میخواد باشه باید ارج بزاریم.
مانه از مسولین خیری دیدیم نه چیز دیگری
فقط خواستم به اطلاعتون برسونم پتانسیلهای شهرمون رو حمایت کنیم بهتره تا اینکه از این اتفاقات ایراد بگیریم

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۰:

دوست عزیز من ایرادم به این بود که چرا باید کل مسیولای شهرستانی جمع بشن واسه خودنمایی اونم تو همچین طرحی.من روی صحبتم با آقای دکتر نصیری نبود به هیچ وجه بلکه میگم ۱جورایی مسیولین دنبال عوام فریبی و رزومه سازی برای خودشون هستند.بخدا دلم واسه این شهر میسوزه که مضحکه بشیم.