index24

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی از برگزاری اولین کنفرانس ملی عمران با عنوان «مهندسی عمران، رهاوردهای جدید، توسعه اقتصادی ، فرهنگی و مدیریت جهادی » در این واحد خبر داد.

دکتر علیرضا اقدامی افزود: کنفرانس ملی عمران این واحد آموزشی در تاریخ پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر در سالن کنفرانس اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار خواهد شد.
وی همچین تاکید کرد: با برگزاری چنین برنامه هایی می توان با جذب ایده های نو از اندیشه های جدید و متنوع نیز استقاده کرد فلذا از ایده ها و طرح هایی که بتوان تبدیل به ثروت کرد استقبال می کنیم تا در خدمت جامعه ، استان و کشورمان باشیم.

ریاست اولین کنفرانس ملی عمران واحد بندرانزلی در ادامه، کار پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه را بسیار حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد: کارهای پژوهشی در دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا قطعا تلاش اساتید و دانشجویان گروه عمران با برگزاری این کنفرانس می تواند در رفع مشکلات شهرستان و استان نیز تاثیر گذار باشد.

دکتر علیرضا اقدامی در ادامه با تقدیر از حامیان این کنفرانس افزود : سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، شهرداری و شورای اسلامی بندرانزلی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان و بندرانزلی از حامیان اولین کنفرانس ملی عمران این واحد هستند.

وی همچنین در پایان به تعداد مقالات نیز اشاره و خاطر نشان کرد: در بین ۱۵۵ مقاله ارسال شده به دبیرخانه، ۷۷ مقاله رد و در بین ۷۸ مقاله پذیرفته شده ۴۰ مقاله به صورت شفاهی و ۳۸ مقاله به صورت پوستر در روز کنفرانس ارائه خواهد شد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر

۱۲ اسفند ۱۳۹۴

لطفا گزارشی تکمیلی تر از این همایش ارایه بدید. چون این یه اتفاق خوب در زمینه علمی و تخصصی در شهر ما بود. با تشکر

پاسخ