IMG_6380

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، اولین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و کشت گلخانه ای، آبیاری و آبرسانی، کود، سم و بذر، گل و گیاه و صنعت دام، طیور و آبزیان با حضور امام جمعه و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بندر انزلی در محل دائمی نمایشگاه های این شهرستان (سالن قند و شکر) افتتاح شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بندر انزلی در آیین افتتاح با اشاره به اولین بودن این نمایشگاه  تخصصی اظهار کرد: امید است با برگزاری این نمایشگاه ها بتوانیم در راستای تحقق شعار سال که به فرمایش مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری شده است گام برداریم.

علی خودکار در ادامه افزود: این نمایشگاه در راستای توسعه صادرات غیر نفتی و همچنین حمایت از واحدهای تولیدی و کشاورزی و تلفیق دانش و عمل در این مکان برگزار شده است.

وی همچنین تاکید کرد: این نمایشگاه از پانزده تا هجدهم ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بندرانزلی برقرار خواهد بود.

گفتنی است مجری این نمایشگاه در گفتگو با ایرنا در پاسخ به انتخاب این زمان گفت: با توجه به اینکه در این منطقه فصل کشت به پایان رسیده کشاورزان آماده تامین بذر، نهاده ها و ادوات لازم می شوند این فصل سال، زمان مناسبی برای برگزاری چنین نمایشگاهی محسوب می شود.

راضیه علی اکبری در پاسخ به این پرسش ایرنا که چه ارزیابی از نخستین نمایشگاه تخصصی کشاورزی انزلی می رود، گفت: این نمایشگاه فضایی بی واسطه برای جامعه هدف اعم از تولید کننده و مصرف کننده همراه با ارائه تازه ترین دستاوردها دارد، لذا افرادی از استانهای مختلف می توانند با هم آشنا شوند ولی استقبال و همکاری که مد نظر بود بویژه از سازمانهای تخصصی نظیر خانه کشاورز، نظام مهندسی کشاورزی آنچنان که باید و شاید حاصل نشد که امیدواریم در سالهای بعد این هدف نیز تامین شود.

نخستین نمایشگاه تخصصی کشاورزی انزلی با حضور ۱۷ شرکت از شهرهای قم، مشهد، همدان، تهران، کرج و استان گیلان در محل سالن نمایشگاهی شرکت غله بندر انزلی برگزار شد و تا هجدهم ماه جاری پذیرای بازدید علاقه مندان است.

در ادامه به گزارش تصویری این مراسم می پردازیم :

 IMG_6379

IMG_6384

IMG_6389

IMG_6397

IMG_6403

IMG_6423

IMG_6425

IMG_6433

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۷ مهر ۱۳۹۳

……….امیدوارم کشاورزی انزای رونق بگیره ولی عجب عبارت خنده داری :{محل دائمی نمایشگا ه ه ای بندرانزلی}!!…هر کی ندونه فکر می کنه چه سازه معظمیه!!//////یادش بخیر کوی واحدی//اون کوچه رو به روی نانوایی بربری که بغل بل انزلی در می اومد

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۲۸:

:yes:

ابای

۱۷ مهر ۱۳۹۳

با توجه به اینکه برای اولین بار در شهرمون همچین نمایشگاهی برگزار شده خیلی خوب بود من خیلی خوشم اومد دست همشون درد نکنه

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۱۷ مهر ۱۳۹۳

:yes:

پاسخ

3eyedAli

۱۷ مهر ۱۳۹۳

حامد خسروی فیلم ساز برجسته انزلی چی درگذشت.

http://anzalichi.ir/?p=30784

پاسخ

علیرضا اسدی

۱۷ مهر ۱۳۹۳

همش کاکتوس؟ حیف که امکان قرار دادن عکس وجود ندارد وگرنه عکسهایی که از نمایشگاه گل در منطقه یک تهران داشتم نشانتان میدادم متوجه بشین نمایشگاه با کلاس یعنی چی !

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱:

این نمایشگاه فقط گل نبود علیرضا جان . هدف بیشتر این نمایشگاه عرضه ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و کشت گلخانه ای، آبیاری و آبرسانی، کود، سم و بذر، گل و گیاه و صنعت دام، طیور و آبزیان بود

نرگس

۱۷ مهر ۱۳۹۳

اخ جون فر دا میرم کاکتوس می خرم…

پاسخ

همشهری

۱۷ مهر ۱۳۹۳

برای شهرداری متاسفم که با اون امکانات گلخانه ای اینقدرمحقرانه شرکت کرد.وحتی یک کارشناس اونجانبود!واقعا که …..!!!!!!!!!!! :-?

پاسخ