82188301-70937882[1]

با حضور جمعی از مسئولان و همزمان با میلاد خجسته امام رضا (ع) اولین مسکن مددجویی روستایی ساخته شده توسط بسیج سازندگی سپاه پاسداران شهرستان انزلی تحویل شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان انزلی روز یکشنبه در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این پروژه در قالب ساخت هزار مسکن برای مددجویان سراسر استان هدف گذاری شده است.
سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی با اشاره به اینکه سهم شهرستان انزلی ۱۳ واحد مسکونی است افزود: یک واحد مسکونی در روستای حسن رود و ۱۲ واحد دیگر در روستاهای غرب شهرستان انزلی ساخته می شود.
وی با اشاره به اینکه با وجود اعلام زمان سه ماهه برای ساخت هر واحد مسکونی، اولین مسکن مددجویی در مدت یکماه ساخته شده است یادآور شد: برای ساخت این منزل مسکونی ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار صرف شده که ۲۰۰ میلیون ریال آن توسط سپاه پاسداران و بخشی نیز از سوی بخشداری و بقیه هزینه ساخت آن را خیرین پرداخت کرده اند.
سرهنگ اصحابی با بیان اینکه مددجویان از سوی کمیته امداد معرفی می شوند تصریح کرد: بسیج سازندگی سپاه پاسداران شهرستان انزلی در سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال پروژه های عمرانی و مسکونی متعددی از جمله استخر ماهی، پروش مرغ و اردک، دامداری ، پرورش قارچ و پرورش بلدرچین و مواردی از این دست را انجام داده است .
وی همچنین به مرمت مدارس و کمک در زیبا سازی آن برای آغاز سال تحصیلی توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه انزلی اشاره و اظهار کرد: این کار نیز درحال حاضر درسه مدرسه شهرستان درزمینه بازسازی و رنگ آمیزی با استفاده از دانش آموزان و با پرداخت مقداری دستمزد به عنوان تشویق این عزیزان دردست اجراست./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *