DSC02812

فرماندار بندر انزلی در نشست با جامعه هتل داران گفت : فراهم نمودن زیر ساخت های لازم اعم از زیبا سازی در محدوده درون و برون شهری ، محل اسکان مناسب و به جا آوردن میزبانی شایسته از موارد کلیدی برای جذب گردشگر در بندر انزلی است و بخش عمده این زیر ساخت در بندر انزلی موجود است.

عبدالصمد صفرنزاد افزود : در حال حاضر هتل داری و جذب توریست یک علم محسوب میشود که میتواند به اقتصاد و فرهنگ شهر کمک کند و این امر بدون همت بخش خصوصی در زمین هتل داری و سایر مجموعه های تفریحی ، اقامتی و گردشگری میسر نخواهد شد.

وی عنوان کرد: در بخش توسعه کسب کار جامعه هتل دارن در گام اول باید با تابلو به دستان متخلف که اقدام به اجاره مسافر کاشانه یا ویلاهایی غیر مجاز و بدون پروانه کسب میکنند برخورد کرد و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با ارائه شیوه نامه این موضوع را پیگیری کند و با متخلفین برخورد قانونی شود.

نماینده عالی دولت در بندر انزلی افزود: بندر انزلی با داشتن جاذبه های طبیعی ، تاریخی، و گرشگری یکی از شهرهای توریستی محسوب میشود و با سرمایه گذاری در بخش جذب توریست میتوان گردشگران را از اقصی نقاط جهان به بندر انزلی کشاند و این امر سبب رونق اقتصادی در منطقه میشود.

صفرنژاد در پایان از جامعه هتل داران بندر انزلی به پاس ارائه خدمات مناسب به گردشگران در ایام نوروز تقدیر و تشکر کرد و برای تسهیل در روند خدمات رسانی مشکلاتشان را برسی کرد.

روابط غمومی فرمانداری انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *