dragan scochich

پس از نتایج ضعیف ملوان و افزایش فشار ها در فصل جاری لیگ برتر، که البته بخشی از آن را میتوان به ضعف داوری های صورت گرفته علیه ملوان نسبت داد، در نهایت هیات مدیره و سهامداران موقت باشگاه و مدیرعامل ملوان، سرمربی ملوان را تا آستانه اخراج پیش بردند و حتی خبر تغییرات قریب الوقوع در کادر فنی ملوان نیز رسانه ای گردید و کار به جایی کشیده شده بود که ورود سرمربی خارجی برای ملوان به گردن یکدیگر انداخته میشد از نقش رسانه ها، مسئولین تاثیر مردم و … و … که در نهایت به صدور اولتیماتومی برای دراگان اسکوچیچ  انجامید و به او فرصت داده شد تا در صورت کسب حد اقل ۶ امتیاز بتواند به فعالیت خود در ملوان ادامه دهد.
پس از پایان دیدار با فجر سپاسی شیراز که به برتری ۳ بر ۱ ملوان انجامید و چهارمین برد پیاپی ملوان را رقم زد این بار نوبت دراگان اسکوچیچ بود که گلایه هایش را از کاستی های موجود در باشگاه ملوان ابراز دارد.  از عدم امکان تمرین در چمن تختی انزلی و نا مساعد بودن آن تا مشکلات ریز و درشتی که این باشگاه با آن دست به گریبان است و همت و تلاش مسئولین شهرستان و مدیران باشگاه را میطلبد تا مشکلاتش مرتفع گردد.

دراگان اسکوچیچ در کنفرانس خبری پس از پایان دیدار با فجر شیراز با اشاره به اینکه “تا به امروز من را زیر سئوال می‌بردند و حالا من می‌خواهم این کار را انجام دهم” عملا مسئولین باشگاه ملوان و هیات مدیره اش که متشکل از مسئولین شهری انزلی است را خطاب قرار داده است. او در ادامه نیز تصریح کرد: در بازی پیروز شدیم که زمین وضعیت نامناسبی داشت.

وی با بیان اینکه ملوان در زمین ورزشگاه تختی تمرین نمی‌کند و باید بدانیم در انزلی خیلی از مسائل باید ارتقاء پیدا کند و نباید فقط به دنبال ارتقای تاکتیک باشیم، گفت: ملوان توانایی بیشتری دارد.

سرمربی ملوان، اظهار نظر درباره تاکتیک تیمی ملوان را وظیفه خود دانست و اظهار کرد: ولی خیلی‌ها درباره تاکتیک ملوان نظر می‌دهند در صورتی‌که هر کسی باید وظیفه خود را انجام دهد و من منتظر فرصتی بودم تا حرف هایم را بزنم.

اسکوچیچ در پایان نیز چنین اشاره کرد: انتظارم از بازیکنان ملوان بیش از وضعیت فعلی است، اما می‌خواهم اول نیازهای تیم را برطرف کنند و سپس از من نتیجه بخواهند.

هر چند سرمربی ملوان در ارائه این اولتیماتوم خویشتن داری کرده و بزرگوارانه محدودیت زمانی برای رفع مشکلات عدیده ملوان مشخص نکرده است و حتی شخصی را مستقیما خطاب قرار نداده است، اما او رسما مطالباتش را از همه کسانی که وی را تا یک قدمی اخراج پیش بردند مطرح ساخته است که صد البته حق با سرمربی کروات ملوان است چون عوامل زیادی دست به دست هم میدهند تا یک باشگاه در مسیر موفقیت قرار بگیرد و نتایج درخوری کسب کند.

به هر حال ملوان این روزها از وضعیت تاریک و بغرنج خود فاصله گرفته است و هواداران ملوان پس از مدتها میتوانند از بازیهای تیم محبوبشان لذت ببرند، پس بر مسئولین و مدیران باشگاه واجب است هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات باشگاه ملوان اقدام کنند و موجبات رضایت این مربی را فراهم سازند. باشگاه ملوان از مشکلات بی شماری در زیر ساختها و امکانات اولیه یک باشگاه لیگ برتری برخوردار است، شهرستان فوتبال خیز انزلی که ستاره های بیشماری را به فوتبال ایران معرفی کرده است حتی فاقد یک ورزشگاه استاندارد است و این در حالی صورت میپذیرد که مرکز استان گیلان دو ورزشگاه مورد تایید نمایندگان AFC را در اختیار دارد و طبق معمول بودجه تصویب شده توسط دولت به علت مشکلاتی ناشی از بی تدبیری و سوء مدیریت در این شهرستان با سنگ اندازی سازمان محیط زیست و عدم معرفی زمین جایگزین از دست رفت تا باز هم  سر مردم انزلی بخاطر بازیهای پشت پرده کلاه برود و این شهرستان باز هم از داشتن حداقل ها محروم بماند.

معتقدیم این حق ملوان است که وقتی در یکی از ثروتمند ترین شهرهای ایران حضور دارد، حداقل درآمدی متوسط داشته باشد و نه در فوتبال بلکه در همه رشته های ورزشی به فعالیت خود ادامه دهد و این مهم تحقق نخواهد یافت مگر با همدلی و ورود مسئولین برای رفع همیشگی مشکلات ملوان و ورزشِ، ورزشی ترین شهر ایران که هزاران ورزشکار سازمان یافته دارد و به نسبت جمعیت در رتبه نخست کشور قرار دارد، مگر آنکه ملوان امروزی که همواره برای بقاء در تلاش است برای مسئولین محترم انزلی کاربرد بیشتری داشته باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

khadije

۱۳ آبان ۱۳۹۲

آقا این ثروتمندترین ثهر ایران رو خوب اومد،ولی مثل اینکه این ثروت پنهان هست و دیده نمیشه :-/ ….دیگه ببین با این بیچاره چیکار کردن که دادِش دراومده.اینم فهمیده که مسئولین شهرمون آبی ازشون گرم نمیشه و بی کفایت هستن :-|

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۳ آبان ۱۳۹۲

ملوان الان نیاز به تقویت روحی داره و باید همه دست به دست هم بدن تا هر چه زودتر مشکلات برطرف بشه.

پاسخ