اولادی هرگز از ملوان اخراج نشد

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

01083518[1]

 

 

شاید درباره تمام شایعاتی که این چند روز در فضای مجازی در خصوص مهرداد اولادی به راه افتاد کسی بهتر از کاپیتان ملوان نتواند صحبت کند. پژمان نوری در همین ارتباط گفت: در فضای مجازی شایعه کرده اند که مهرداد اولادی از ملوان اخراج شده است. باید بگویم اصلا چنین نیست. ملوان خانه اولادی بوده و همه انزلی چی ها از این بازیکن خوب و دوست داشتنی خاطرات خوبی دارند.

او ادامه داد: اساسا بحث اخراج اولادی هیچ وقت مطرح نبوده. در نیمه دوم بازی با فولاد خوزستان قرار بود مهرداد به جای خود من وارد زمین شود اما خودش گفت که به دلیل کمر درد نمی تواند بازی کند. سپس من و اولادی با هم در تهران ماندیم که به کلینیک دکتر نوروزی برای مداوا برویم. یک روز در تهران ماندم اما وقتی به انزلی برگشتم شنیدم آن اتفاق تلخ رخ داده است.

کاپیتان ملوان که به شدت از این فاجعه اندوهگین است با صدایی حزن آلود تصریح کرد: از مردم خوبمان می خواهم که تسلای خاطر بازماندگان اولادی باشند و از رواج شایعات جلوگیری کنند.می خواهم به مهرداد که عزیز ما بود بگویم داداش؛ دلم برایت تنگ می شود. دل ملوان و ملوانی ها هم برایت تنگ می شود. قرار نبود رفیق نیمه راه باشی. مهرداد جان! فقط یک روز گذشته اما ما دلتنگتیم…

وی در رابطه با دوستی خود با اولادی گفت: مهرداد برای من مثل برادر بود، از وقتی که فوتبال را کنار گذاشت بارها با هم صحبت کردیم و از او خواستم به فوتبال برگردد چون می دانستم استعداد نابی دارد و می تواند چند سال دیگر در اوج باشد برای بازگشت او به ملوان هر کاری توانستم انجام دادم و مردم انزلی هم او را دوست داشتند و از او استقبال کردند اما خیلی ناراحتم که نشد او به اوج برگردد و متاسفانه در سن سی سالگی ناکام ماند.

وی در رابطه با دیدار روز جمعه ملوان و سایپا گفت: انتظار داشتیم سازمان لیگ با تعویق این دیدار موافقت کند چون ما هم تیمی خود را از دست داده ایم و باید در مراسم تشییع پیکرش شرکت کنیم اما به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و روز جمعه تلاش می کنیم پیروز میدان شویم و پیروزیمان را تقدیم به مهرداد عزیز خواهیم کرد./ ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *