oladi

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد اولادی در مورد دلیل خداحافظی‌اش از فوتبال گفت: واقعیت این است که در یک هفته اخیر تحت فشار بودم و به خاطر همین فشار روحی روانی بود که چنین حرفی را زدم. من می‌خواهم به فوتبالم ادامه دهم و با ملوان دوباره به تیم ملی برگردم. من در فوتبال به هر چیزی که اراده کرده‌ام رسیده‌ام، این مرتبه هم می خواهم دوباره ملی‌پوش شوم.

وی ادامه داد: متاسفانه به خاطر یک مصدومیت، برخی دوستان کم‌لطفی کردند و حرف و حدیث‌های فراوانی ایجاد کردند. در حالی که این اتفاق خیلی بزرگ و مهم نبود. تمرینات ملوان از پس‌فردا از سر گرفته می‌شود و من هم با قدرت در تمرین حاضر خواهم شد و به هواداران این تیم قول می‌دهم که روزهای خوبی را برای ملوان رقم بزنیم. تصمیم من برای خداحافظی از فوتبال یک تصمیم احساسی بود.

وی با اشاره به صحبت‌های سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان گفت: ابتدا باید بگویم که محجوب به من خیلی کمک کرده و لطف زیادی به من داشته است. او شخصیت خوبی دارد و همواره حامی بازیکنان بوده و هست. همواره از من هم حمایت کرده است. در مورد مبلغ قرارداد هم حق با او بوده است و من ۱۲ درصد از پولم را گرفته‌ام نه ۵ درصد. محجوب یک انسان بسیار بامحبت و با شخصیتی دوست داشتنی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رجبي

۵ مهر ۱۳۹۳

چه خبره تو باشگاه

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

اینا هم که اعصاب یه شهرو بهم ریختن
اه
همتون برید به درک
نخواستیم اصلا

پاسخ

Shahin

۵ مهر ۱۳۹۳

:eek:

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۵ مهر ۱۳۹۳

تی ناز قوربان :-D
فقط دیگه احساساتی نشو ، باشه ؟

پاسخ

مریم2

۵ مهر ۱۳۹۳

یعنی همینجوری یهو تصمیم خداحافظی گرفتین بعد فرداییش پشیمون شدین؟ یعنی وقتی داشتن باهاتون مصاحبه هم میکردن گفتین ۵ درصد قراردادو اینا وسطاش با خودتون نگفتین ای بابا اینا چیه من دارم میگم؟ من که از ملوان میخوام برم تیم ملی و..
حتما دیگه!

پاسخ

3eyedAli

۵ مهر ۱۳۹۳

وقتی وسط بازی بازیکنی که بومی همین شهر و پرورش یافته همین باشگاهه و ادعای بزرگتری تیم رو داره بازوبند کاپیتانی رو باز و قهر می کنه از این بازیکن غیر بومی که هیچ عرق و تعصبی به تیم نداره چه انتظاری دارین

یه مثلی هست که میگه وقتی پیش نماز *** پس نماز باید ب***

پاسخ