13930704000087_PhotoA[1]

تیم فوتبال ملوان روز شنبه در هفته بیست و پنجم لیگ برتر میزبان تیم پرسپولیس است. ملوان که در انتهای جدول در خطر سقوط قرار دارد برای بقا تلاش می‌کند و پرسپولیس برای قهرمانی. با مهرداد اولادی مهاجم تیم ملوان گفت‌وگویی در مورد دیدار این دو تیم انجام دادیم.

فارس: وضعیت حضورت در ملوان چگونه است؟

وضعیتم بد نیست البته با توجه به اینکه من دیر به ملوان اضافه شدم از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب‌تر هستم اما تلاش می‌کنم به شرایط آرمانی نزدیک شوم. من حدود یک ماه و نیم است که رد ملوان حضور دارم. این تیم را دوست دارم و هواداران ملوان هم همیشه به من لطف داشتند.

فارس: در این مدت چند بازی برای ملوان انجام داده‌ای؟

دو ب ازی ۱۰ دقیقه‌ای برای ملوان انجام داده‌ام چون از نظر بدنی هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ام.

فارس: ملوان در خطر سقوط قرار دارد. فکر می‌کنید این تیم سقوط کند؟

جای تاسف دارد که ملوان تیم باسابقه و محبوب و ریشه‌دار در چنین جایگاهی است. شاید مسئولان بتوانند بهتر در مورد این مسئله توضیح دهند اما واقعیت این است که چنین جایگاهی شایسته ملوان نیست. مطمئنم که ملوان در لیگ برتر می‌ماند. البته رقابت در پایین جدول هم مثل صدر جدول فشرده و حساس است. امیدوارم تیم‌های دیگر پایین جدول امتیاز از دست بدهند. با این حال بازیکنان ملوان با تمام وجود برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنند.

فارس: حمید استیلی تو را به ملوان آورد و اکنون محمد احمدزاده سرمربی ملوان است.

من چند سال با احمدزاده کار کردم. در دوران سربازی‌ام در ملوان بازیکن او بودم. احمدزاده یکی از مربیان بزرگ فوتبال ماست. در ملوان همه او را قبول دارند و عاشق کارش است و با تمام وجود برای ملوان کار می‌کند و تیم را تمرین می‌دهد. احمدزاده بهترین مربی بود که می‌توانست در این مقطع به ملوان کمک کند. او هم ملوان را دوست دارد و هم عاشق فوتبال است.

فارس: قرارداد مالی‌ات با ملوان چقدر است؟

من قرارداد سفید با ملوان امضا کردم. برای پول به ملوان نیامدم. مدتی از فوتبال دور بودم و چون عاشق فوتبال هستم می‌خواستم دوباره به فوتبال برگردم و ملوان بهترین تیمی بود که می‌توانستم دوباره با آن اوج بگیرم.

فارس: روز شنبه با پرسپولیس بازی دارید. نظرت در این مورد چیست؟

تمام تمرکز من روی ملوان است و همه بازیکنان ملوان تلاش می‌کنند که این تیم موفق شود. بازیکنان شرایط روحی خوبی دارند و ما هفته گذشته در اصفهان از سپاهان امتیاز گرفتیم. البته پرسپولیس هم مقابل سیاه‌جامگان ۱۰ نفره پیروز شد با این حال می‌خواهیم در حضور هواداران ملوان پیروز شویم. انزلی از معدود شهرهایی است که تمامی ورزشگاه حامی ملوان هستند و کمتر تماشاگری برای حمایت از استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه می‌آید. در انزلی همه ملوان را دوست دارند. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش بگذاریم و سه امتیاز بازی را هم بگیریم تا شرایط‌مان در جدول بهتر شود.

فارس: نقطه ضعف پرسپولیس را چه می‌دانی؟

قطعا نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را احمدزاده سرمربی تیم بررسی می‌‌کند و به ما می‌گوید و در کارهای گروهی روی آن کار می‌کند.

فارس: خط ضعیف و شکننده پرسپولیس مهم‌ترین نقطه ضعف پرسپولیس است. فکر می‌‌کنی بتوانی به این تیم گل بزنی؟

من نخواستم به این نقطه ضعف پرسپولیس اشاره کنم و گفتم بهتر است سرمربی تیم بگوید. البته  همیشه با پیراهن ملوان به پرسپولیس گل زده‌ام. ۵-۶ گل به پرسپولیس زده‌ام. فقط شاید در یک بازی با پیراهن ملوان نتوانستم به پرسپولیس گلزنی کنم. با پیراهن ملوان به استقلال هم دو سه گل زده‌ام. اگرچه اکنون بازیکن ملوان هستم اما  شرایط تیم پرسپولیس را می‌دانم و تلاش می‌کنم اگر در زمین حضور داشته باشم به پرسپولیس گل بزنم.

فارس: فکر می‌کنی مقابل پرسپولیس بازی کنی؟

باید ببینیم سرمربی چه تصمیمی می‌گیرد. البته من مصدومیت جزئی هم دارم با این حال اگر در بازی حضور داشته باشم تلاش می‌کنم تا تیم ملوان موفق شود.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *