IMG_1734

مهاجم تیم فوتبال ملوان گفت: در این مدت آنقدر برایم حاشیه درست کردند که تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم و صد در صد این تصمیم قطعی است.
به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس،  مهرداد اولادی  در خصوص اینکه تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته است گفت:آنقدر تحت فشار هستم که تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم. یک هفته است روی این موضوع فکر می کنم و متاسفانه از همین طریق اعلام می کنم که از دنیای فوتبال کنار می روم.

وی افزود:من در اوج فوتبالم به حقم نرسیده ام و دیگر انگیزه ای برای حضور در مسابقات ندارم.

مهاجم ملوان در خصوص اینکه حاشیه های اخیر چقدر در این تصمیم وی نقش داشته است گفت:شما نمی دانید در این مدت چقدر عذاب کشیدم.من چند وقت پیش در حال صحبت با تلفن بودم که خبر بدی را به من منتقل کردند، از عصبانیت دستم را پرت کردم که متاسفانه بدون اینکه متوجه اطرافم بشوم دستم به شیشه خورد و تاندون دستم پاره شد. در این مدت انواع حاشیه ها را برایم درست کردند و گفتند اولادی خودکشی کرده و اولادی فلان کار را کرده است. من نمی دانم اگر کسی بخواهد خودکشی کند این کار را انجام می دهد؟

وی در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد:کاری کردند که امروز در ۲۸ سالگی خداحافظی کنم و صد در صد تصمیمم عوض نخواهد شد. از امروز دنبال کار دیگری می روم بلکه دست از سرم بردارند.

مهاجم فصل گذشته استقلال در خصوص اینکه برای این تصمیمم خود با چه شخصی مشورت کرده گفت: با هیچ‌کس. خودم این تصمیم را گرفتم و می خواهم در آرامش زندگی کنم. من سال گذشته باید از فوتبال می رفتم و امروز هم این موضوع را به مسئولان ملوان منتقل می کنم. در حال حاضر هم در تهران هستم و هر روز در کلینیک دکتر نوروزی تمرین می کنم و دستم هم هیچ مشکلی ندارد.خوشبختانه شرایط بدنی ام هم خوب است ولی دیگر تمایلی به بازی در این فوتبال ندارم. در این باره هم چند بار با سیروس محجوب تماس گرفتم اما او تلفنش را جواب نداد.

وی با بیان اینکه خیلی از فرصت های خوب را از دست داده است گفت: در ۱۶ سالگی در پرسپولیس بودم و حتی در بهترین شرایط زندگی پیشنهاد شالکه ۰۴ آلمان را رد کردم و به خاطر سربازی به ایران برگشتم. در حالی که اگر آن زمان به این تیم می رفتم یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ایران می شدم. در این بین هم اعتراف می کنم تصمیماتم اشتباه بود ولی از طریق شما از هواداران ملوان و پرسپولیس عذر خواهی می کنم و امیدوارم آنها من را حلال کنند.من به خاطر مشکلات شخصی و خانوادگی فوتبال را کنار گذاشتم اما خواهش می کنم دوستان رسانه ای در مورد من مطالب غیر واقعی ننویسند. من خانواده آبرومندی دارم و همه می توانند بیایند و در این ورد تحقیق کنند اما اگر مطلبی غیر واقعی نوشته شود با آبروی انسان ها بازی خواهد شد.

وی در پایان گفت: تا کنون فقط ۵ در صد پولم را از ملوان گرفته ام و خداوکیلی در این بین حتی نتوانستم با مسئولان این باشگاه حرف بزنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ایران ملوان

۴ مهر ۱۳۹۳

از همون اول رفتن اسکوچیچ و امدن نصرت خان حاشیه هاعجیب و غریب برای به وجود امد
با کلی سلام و صلوات مهرداد اولادی را آوردند ملوان. مربیان و مالک باشگاه هم میگ فتند داریم بازیکن خوبی مثل اولادی را میگیریم.
این حرفای اولادی اوج بی علاقگی و بی تعصبی اش به تیم بزگ ملوانه.
مربیان و مسئولین باشگاه شما الکی به اولادی پرو بال دادید. و رقمش ۶۰۰ میلیونی باهاش بستید. هیچ تیم لیگ برتری اولادی را نمی خواست و شما بازم میگم الکی آوردینش . چون وگرنه
باید میرفت لیگ دسته یک بازی می کرد
اولادی بار اول اومد ملوان اوج گرفت ولی رفت دوباره اومد بازم اوج گرفت ولی بازم رفت اونوقت بازم برای بار سوم راهش دادید. که چی؟

پاسخ

ساناز

۴ مهر ۱۳۹۳

امیدوارم تصمیمت عوض بشه توجه نکن بی اعتنا باش ابای

پاسخ

Shahin

۴ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب مثلا بهترین خریدتون هم پر. متاسفم برای تفکر بیمار پشت ملوان و محجوبی که بلد نبود محبوب باشد.

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۴ مهر ۱۳۹۳

خیلی حیف شد ، امیدوارم نظرش عوض بشه
ملوان رو رسما دارن نابود میکنن

پاسخ

3eyedAli

۴ مهر ۱۳۹۳

اولادی: تصمیمم برای خداحافظی احساسی بود؛ با ملوان به تیم ملی می‌رسم

مهرداد اولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلیل خداحافظی‌اش از فوتبال گفت: واقعیت این است که در یک هفته اخیر تحت فشار بودم و به خاطر همین فشار روحی روانی بود که چنین حرفی را زدم. من می‌خواهم به فوتبالم ادامه دهم و با ملوان دوباره به تیم ملی برگردم. من در فوتبال به هر چیزی که اراده کرده‌ام رسیده‌ام، این مرتبه هم می خواهم دوباره ملی‌پوش شوم.

وی ادامه داد: متاسفانه به خاطر یک مصدومیت، برخی دوستان کم‌لطفی کردند و حرف و حدیث‌های فراوانی ایجاد کردند. در حالی که این اتفاق خیلی بزرگ و مهم نبود. تمرینات ملوان از پس‌فردا از سر گرفته می‌شود و من هم با قدرت در تمرین حاضر خواهم شد و به هواداران این تیم قول می‌دهم که روزهای خوبی را برای ملوان رقم بزنیم. تصمیم من برای خداحافظی از فوتبال یک تصمیم احساسی بود.

وی با اشاره به صحبت‌های سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان گفت: ابتدا باید بگویم که محجوب به من خیلی کمک کرده و لطف زیادی به من داشته است. او شخصیت خوبی دارد و همواره حامی بازیکنان بوده و هست. همواره از من هم حمایت کرده است. در مورد مبلغ قرارداد هم حق با او بوده است و من ۱۲ درصد از پولم را گرفته‌ام نه ۵ درصد. محجوب یک انسان بسیار بامحبت و با شخصیتی دوست داشتنی است.

پاسخ