اولادی:فوتبال یادم نرفته است

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

93783d8b-4cea-456e-92eb-f47eb046707a

 

مهاجم جدید تیم ملوان گفت: تلاش می کنم بهترین بازی ها را برای تیم ملوان ارایه کنم.

مهرداد اولادی درباره پیوستن به تیم ملوان در گفت وگو با کاپ، اظهار داشت: به تیم سابق خودم بازگشتم و خوشحالم که دوباره برای تیم ملوان بازی می کنم. چرا که روزهای خوبی با این تیم داشتم و می دانم که هواداران تیم ملوان از من چه توقعاتی دارند و تلاش می کنم بهترین بازی ها را برای این تیم انجام دهم.

وی درباره استعفای استیلی گفت: نمی دانم چه مسایلی وجود داشته که استیلی چنین تصمیمی گرفته ولی من با نظر و حمایت ایشان به ملوان بازگشتم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

مهاجم ملوان درباره آمادگی خودش گفت: یک فوتبالیست با چند ماه بازی نکردن فوتبال یادش نمی رود. من زمانی که خیلی ها جایگاهی برایم تصور نمی کردند با درخشش در همین ملوان به عضویت تیم کی روش درآمدم و این مدت هم تمرین اختصاصی خوبی داشتم و تلاش می کنم به رغم فرصتی کمی که تا پایان فصل باقی مانده به رغم دوری از میادین در ترکیب تیم ملوان به میدان رفته و بازی خوبی ارایه کنم. از حمایت هواداران ملوان هم ممنونم و توافق خوبی با مسوولان محترم باشگاه ملوان داشتیم. امیدوارم ملوان روزهای اوجش بازگردد و در ادامه بازی ها بتوانیم امتیازات خوبی را کسب کنیم.

اولادی درباره مربی جدید ملوان بیان داشت: نمی دانم با استعفای استیلی موافقت می شود یا خیر و این تصمیمات مربوط به حوزه مدیریتی است و بازیکنی که چند ساعت از امضای قراردادم گذشته درباره این مسایل اظهار نظر نمی کنم و امیدوارم هر اتفاقی می افتد به نفع آینده تیم ملوان باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *