zzz hasan khaste band

پایگاه اطلاع رسانی مهندس حسن خسته بند، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی بعد از مدتها به روز رسانی گردید و اهم فعالیت های ایشان طی ۱۵ روز گذشته اطلاع رسانی شد که بدینوسیله به اطلاع میرساند:
۱-شرکت در جلسه ملاقات نمایندگان شمال کشور با وزیر کشور در ارتباط با چگونگی تعامل نمایندگان با وزارت کشور و بحث و گفتگو در ارتباط با مشکلات و مسائل استان های شمالی.

۲-جلسه با مدیرعامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی کشور درخصوص اعتبارات عمرانی جهت توسعه پروژه های بندرانزلی.

۳-جلسه با معاونت محترم وزیر راه و ترابری در ارتباط با پیگیری و حل مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان (کنارگذر، راه آهن و …. ).

۴-جلسه با آقای دکتر بهبودی رئیس محترم سازمان بهداشت و درمان و علوم پزشکی گیلان و معاونین ایشان در دانشگاه بین الملل علوم پزشکی بندرانزلی با حضور رئیس دانشگاه و معاونین و فرماندار محترم شهرستان
۵-همراهی در بازدید آقای مهندس آقا بیگی ، مدیرعامل آب منطقه ای استان گیلان از پروژه های در دست اجرای شهرستان و بررسی پیشرفت کار پروژه ها و اتخاذ تصمیم برای استارت پروژه های جدید.

۶-شرکت در جلسه ماهیانه با مدیرکل محترم مسکن و شهرسازی استان گیلان و معاونین ایشان با حضور فرماندار محترم شهرستان در ارتباط با پیگیری و حل مشکلات شهرداری ، مسکن مهر، دانشگاه ها و آموزش و پرورش و دیگر دستگاه ها.

۷-حضور در مراسم نصب و احتزاز پرچم حضرت امام رضا (ع) در میدان کریم بخش با حضور فرماندار محترم ، فرمانده هان محترم سپاه، نیروی انتظامی و خانواده های شهدای شهرستان.

۸-بازدید از پروژه ورمی کمپوست در شهرستان آستارا و جلسه با مدیران اجرایی شهرستان در جهت توسعه پروژه کمپوست شهرستان بندرانزلی.

۹-بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان و بررسی پیشرفت کار موج شکن ها ، محل احداث کشتی سازی، اسکله های کنارگذر و مسکن مهر ، احیای تالاب و پروژه های سطح روستاها.

۱۰-شرکت در جلسه مجمع نمایندگان استان با مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص تجهیز مدارس استان گیلان.

۱۱-جلسه های متعدد درخصوص بازگشایی هرچه سریعتر پل بندرانزلی.

۱۲-جلسه ملاقات مردمی با شهروندان محترم شهرستان بندرانزلی.

۱۳-جلسه با ریاست محترم جهاد دانشگاهی استان گیلان واخذ تصمیمات جدید درخصوص توسعه فضای آموزشی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و احداث پردیس بین الملل جهاد دانشگاهی در شهرستان و همچنین بازدید از زمین و ساختمان موجود این مرکز.

۱۴- ملاقات با وزیر راه و شهرسازی جهت پیگیری اعتبارات کنار گذر انزلی و راه آهن و همچنین تخصیص اعتبار جهت آسفالت راه های روستایی شهرستان.

انزلی کلاب: چندی پیش طی مقاله ای (اینجا کلیک کنیدعملکرد مدیران روابط عمومی مسئولین، نهادها و سازمان ها را به بررسی گذاشتیم که متاسفانه در آن رده بندی رتبه نماینده انزلی در خانه ملت از نظر به روز رسانی سایت در انتها قرار گرفته بود، هر چند لازم به ذکر است عملکرد ضعیف بسیاری از نهاد ها و سازمان ها در سطح شهرستان انزلی موجب شده بود تا بسیاری از آنها حتی در این رده بندی جایی نداشته باشند اما خوشبختانه به نظر میرسد که سامانه اطلاع رسانی نماینده انزلی مجددا فعالیت خود را آغاز کرده است که بسیار خوشحال کننده است و امیدواریم این اطلاع رسانی و خبر رسانی هر چه پر قدرت تر ادامه یابد و مداومت داشته باشد که کمکی متقابل به مسئولین و مردم انزلی خواهد بود…  

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sorena

۱۰ مهر ۱۳۹۲

فکر کنم اون مورد اول اینطور بوده:
دیدار با وزیر کشور برای انتخاب نشدن شجاع یا حق شناس به عنوان استاندار!
….

پاسخ

همراه

۱۰ مهر ۱۳۹۲

ببینیم این موضوعات و کارها ادامه دار هست و پیگیری میشه. یا فقط در حد آمار هستش.
به امید انزلی آباد تر و زیبا تر

پاسخ

majid-sh

۱۰ مهر ۱۳۹۲

امیدوارم مورد سوم زودتر به نتیجه برسه

پاسخ

حاج احمد

۱۰ مهر ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشد خدمت نماینده محترم و مردمی شهرستان بندرانزلی و با تشکر ویژه بابت مورد اول که سبب زیر آب زنی گزینه های انزلیچی استانداری گیلان شدید بالحق شما یکی از وفادار ترین انسان های به انزلی هستید
و تشکر ویژه به سبب چند صد هزار جلسه با مسئولین در طی چندین سال تلاش شبانه روزی شما که صد البته برای شهرستان ما بی ثمر بوده اند

پاسخ

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۰:

:-D

آريان

۱۰ مهر ۱۳۹۲

خروجی این جلسات چی بود؟عمه ۸۰ ساله من هم میتواند برود جلسه بنشیند ساندیس و کیک و کلوچه بخوردو پز بدهد که با رئیس جهاد دانشگاهی گیلان و مدیر کل مسکن و شهرسازی استان و امثالهم گفتگو کرده اما مردم فرهیخته شهرم فرق بین چانه زدن بی نتیجه و عمل گرائی را خوب میدانند.با پیگیریهای ایشان تاکنون حتی یکی از مشکلات ۲۰ ساله اخیر از جمله پروژه کنار گذز و تکمیل پل ولایت ۲ و یا احیای مرداب و لایروبی اصولی ان و یا ساخت ورزشگاه مصوب ۱۵۰۰۰ نفره و پیگیری بابت کندی پیشرفت مسکن مهرو علت عدم اجرای طرح کمپوست زباله و دهها معضل بزرگ دیگرلاینحل باقی مانده است.با این حساب فرقی بین ایشان و عمه ۸۰ ساله ام وجود ندارد.چون عملکرد جفتشان یکی است.با این تفاوت که عمه بنده تاکنون مسئولیت اجرائی نداشته است.چه بسا حداقل یکی از این مشکلات را میتوانست که حل کند!!

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱۰ مهر ۱۳۹۲

آقا ما حرف نمی خوایم عمل می خوایم.کدوم یکی از مشکلات انزلی کامل حل شده؟؟؟اینا رو بگین لطفاً،شهری که من تو این ۲۰ و اندی سال دیدم همیشه یه شکل بوده هیچ تغییری نسبت به ۱۰ سال پیش نکرده، نه توسعه داشته بلکه با زدن بهترین سر در ورودی شهر در جای فعلی شهرمون کوچیکم شده آره نباید بی انصاف باشیم، جدا شدن خمام ، زیباکنار ، جفرود از انزلی از مهمترین دستاوردهاست.با این نوع مدیریت حفظ منطقه آزادمونم با خداست.یکم به فکر این جوونا باشین.یکم مثل مرد پای حرفای دم انتخابات وایسین.حق مردم بگیرین.حق دادنی نیست، گرفتنی آقا.هر کی رو من دیدم به عنوان مسافر اومده میگه رشت ، لاهیجان خیلی پیشرفت کردن اما انزلی نه.چرا؟؟؟؟؟؟چرا ما پیشرفت نکردیم؟اگه شما نمی تونید جواب بدین من می گم.چون زیر آب زنیم.چون چشم پیشرفت یکی دیگه رو نداریم، چون مدیران انزلیچی در سمتهای مهم استانی که چه عرض کنم حتی تو شهرمونم نداریم.چون فقط بلدیم حرف بزنیم.چون فقط به فکر خودمونو منافعمون هستیم و خیلی چون دیگه…
من یه چند تا سوال دارم ازتون
۱. آیا شما به روز قیامت و حساب کتاب اعتقاد دارید؟
۲. آیا شما درد دل مردم انزلیو میدونین؟
۳. واسه حل مشکلات انزلی و پیشرفتش چقدر زحمت می کشین؟
حرف زدن کاری نداره همه می تونن حرف بزنن ….

پاسخ

آوا

۱۰ مهر ۱۳۹۲

در زمان تبلیغات انتخابات مجلس حاج حسن در بازارچه امامزاده صالح جلوی مغازه حسن رشتی سخنرانی داشت و با همان لهجه شیرین خود فرمودند من اگه دوباره انتخاب شدم محال هست یه مسئول غیر انزلیچی بیارم تو شهر ،ولی حالا تا دلتون بخواهد مسئول غیر انزلیچی داریم تو شهر

پاسخ

majid-sh

۱۰ مهر ۱۳۹۲

……..
این ها هم شد دستاورد
خروجیش چی بود؟؟
جلسه جلسه جلسه
یادمه تو شرکت پرهام که کار میکردم هر چند روز یه بار با ماشینش میومد رو موج شکن .تا نوک موجشکن رو با ماشین میرفت و بعد برمیگشت و بی حرف و سوال کارگاه رو ترک میکرد و وقتی میرفت پرسنل شرکت که ۹۰% رشتی و استانه ای بودن با خنده می گفتن که چه بازدید پرباری داشت.
ردیف ۹ عملکرد های ایشون که تو بالا نوشته دقیقاً همین کاره

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۰ مهر ۱۳۹۲

بابا همین کار ها رو میکنین مسئولین گزارش کار نمیدن دیگه :-D . اگر واقعا هر ۱۵ روز یکبار گزارش فعالیت های نماینده ارسال بشه یعنی اتفاق خوب یعنی پیشرفت، ضمنا قادر به تایید نظرات بسیاری از عزیزان نیستیم و از عزیزان پوزش میطلبیم. چون معتقدیم واقعا نیازی نیست از ادبیات نا مناسب حتی برای انتقاد بهره گرفته بشه به امید روزی که انتقادات مردم انزلی کارشناسی شده و بدون نیاز به ادبیات محاوره ای و طنز کنایه آمیز توی این سایت مطرح بشه به گونه ای که مسئولین این نیاز رو احساس کنن که در قبال مردم پاسخگو باشن که نتیجه ش بشه رشد و توسعه انزلی. والسلام …

پاسخ

انزلی چی

۱۰ مهر ۱۳۹۲

………..
با شعار یا لثارات الحسین به استقبالت می آییم…
……….
انزلی کلاب: خواهشمند است از شعارهای جناحی سیاسی در سایت خودداری کنید. بخشی از نظر شما حذف گردید با عرض پوزش انزلی چی گرامی. انزلی نیازمند عبور از بازی های سیاسی و جناحی برای بازگشت به مسیر پیشرفت و رسیدن به توسعه پایدار است. با تشکر از شما

پاسخ