ccc darvaze mahi

دروازه ماهی، طرحی است که توسط شورای شهر انزلی برای ورودی منطقه شهری انزلی ارائه و تصویب گردیده است و توسط شهرداری انزلی و پیمانکار خصوصی در حال پیاده سازی است.


با خبر شدیم عده ای از اهالی منطقه نامجو (محل پیاده سازی پروژه دروازه ماهی) طوماری را تهیه و به دفتر فرمانداری و نماینده شهر در مجلس شورای اسلامی ارسال کرده اند.

طی این طومار اهالی این منطقه ضمن ارائه پاره ای توضیحات در خصوص مشکلات این منطقه و عدم رسیدگی شایسته به آن منطقه که زادگاه شهید والا مقام انزلی و ایران موسی نامجو نیز میباشد از دو پاره شدن این منطقه و قرار گرفتن قسمتی از آن در بیرون از محدوده شهری بندر انزلی گلایه و خواستار رسیدگی به وضعیت این منطقه و اصلاح طرح دروازه ماهی شده اند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

3eyed Ali

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

برای این سوء مدیریت باید گریست :cry: :cry: :cry:

پاسخ

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام

در مورد مکان در گذشته به تفصیل بیان کردیم.

باشد که مورد تفقد قرار گیرد.

پاسخ

a.n.z

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

این طومار باید زودتر از این ها انجام میشد نه اکنون که بقول مسولین هزینه شده و کار در پایان راه است

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

شاید واقعا این طرح مزایایی داشته باشه. کاش اعضای شورا طی بیانیه اطمینان خاطر میدادن که این طرح دستمایه تغییراتی در شهرستان انزلی و از دست دادن مزایایی که حق اهالی قهرمان انزلیست نخواهد شد. آن هم شهری که زادگاه بزرگانی چون هادیان ها و نامجوهاست . بهرحال انزلی کلاب دیگر تحلیلی در خصوص این دروازه تا پایان انتخابات ارایه نخواهد کرد به جز در مواردی که جنبه خبری داشته باشد. یا علی

پاسخ

guilak

گیلک

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

اینجور کارها که تازگی ندارد.

پاسخ

همشهری

۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

هر جا سخن از دروازه ماهی است نارضایتی مردم هم دیده می شود.

پاسخ