فرماندار شهرستان انزلی از وجود ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری مهر، سعادتمند داوودی عصر امروز جمع مدیران این شهرستان، انزلی را از شهرهای ورزشی کشور لقب داد و افزود: مدال های آسیایی، جهانی و ملی که ورزشکاران انزلی هر ساله کسب می کنند با چند استان کشور برابری می کند.

وی همچنین با اعلام اینکه ۷۰ مکان دولتی و خصوصی اعم از سالن، چمن مصنوعی و استخر ورزشی در انزلی وجود دارد بر ضرورت توسعه ورزش در محلات و روستاها نیز تاکید کرد.

فرماندار به ترافیک شهر انزلی اشاره کرد و گفت: این معضل به رغم تمامی تلاش ها کاملا رفع نخواهد شد چون روز به روز حضور گردشگر در انزلی بیشتر می شود و از سوی این شهر از دو طرف در محاصره آب ( دریا و تالاب ) است.

وی همچنین تکمیل ساخت کنار گذر جنوبی انزلی و همچنین احداث پل های رو گذر را در کاهش ترافیک بسیار اثر گذار دانست و افزود: اهمیت موضوع ترافیک در هر جامعه ای یک واقعیت اجتماعی است که ناشی از مسائل مختلف شکل می گیرد.

داوودی در ادامه از ساخت کنار گذر شمالی در انزلی خبرداد و یادآورشد: این کنار گذر ضمن ایجاد موقعیت گردشگری باعث کاهش ترافیک نیز می شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۴ اسفند ۱۳۹۱

چندین بار تا حالا این جمله ها رو در مصاحبه های گوناگون گفته :
“وجود ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان ”
” انزلی را از شهرهای ورزشی کشور لقب داد ”
” ۷۰ مکان دولتی و خصوصی اعم از سالن، چمن مصنوعی و استخر ورزشی در انزلی وجود دارد ”
“بر ضرورت توسعه ورزش در محلات و روستاها نیز تاکید کرد.”
ایشون شخص محترمی هستند ولی همش حرف تکرای میزنه ، حتی اگر موضوع مصاحبه چیز دیگری هم باشه بازم همینارو میگه انگار حفظ کرده
:-D
پول کجا بود یک مثالی هست که میگه : همینی که زاییدین بزرگ کنین بعد دومی رو بیارین! ?:-)
کشور دچار بحران مالی هست همه طرح ها خوابیده ! نمیبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استادیوم اختصاصی ملوان : دوره اول سفرهای ریاست جمهوری
احیای تالاب انزلی
بیکاری جوانان
توسعه بندر و ساخت بندر کاسپین
کنار گذر جنوبی انزلی
احیای بافتهای فرسوده شهری
و …
لطفا شعور مردم شهر رو به سخره نگیرید ، لطفا …

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۴ اسفند ۱۳۹۱

خیلی دوست دارم از نزدیک ملاقاتش کنم و هرچی تا الان تو دهنم نگه داشتم بگم بهش :| سوال هم زیاد دارم، اما فکر کنم در جوابم باز از کنارگذر و پیشرفتش بگه :laugh:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اسفند ۱۳۹۱

دوستان، آیا تا بحال تلاشی هم برای ملاقات با فرماندار انجام دادین ؟ در ابتدا باید سطح مشارکت اهالی و شهروندان انزلی در مسائل پیرامون شهرشان بیشتر شود. مطمئنا مشارکت و پویایی یک جامعه موجبات رشد و گسترشش رو فراهم میکنه، بازم میگم که اصلاح فرد اصلاح جامعه است. اینجا هم همه مان مقصریم :D . از کسانی که انتخابات شورای شهر را ساده میگرند و آینده فرزندانشان و شهرشان برای آنها اهمیتی ندارد تا مسئولین که مردم را به فعالیت بیشتر ترغیب نمیکنند. بشین، پاشو هم نمیخواد اما پیشنهاد میکنم حتما مطالبی که در خصوص وظایف مسئولین نوشته شده رو با دقت مطالعه کنید و دوستان و آشنایان رو هم با آن آشنا سازید، متاسفانه بارها مشاهده کرده ام که وظایف شورای شهر را از نماینده شهر، وظایف نماینده شهر و فرماندار را از شهرداری مطالبه میکنیم. :rose:

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱۵:۲۶:

آها پس حتما ما باید بریم دنبالش ما باید بدونیم ما باید پیگیر باشیم ما باید بخوایم! من شرح وظایف همشون رو خوندم، حالا که اینطوره حتما پیداش میکنم ببینم چه اتفاق مثبتی میفته بعد دیدارمون، خبر میدم! شما کلا دوست داری بگی ما مقصریم و مسئولین بی گناه، اون مسئوله اون وظیفه داره، یه کم با مردم باش!

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱۶:۳۰:

نه، منظور من اصلا این نیست، اما اعتقاد راسخ دارم که مردم نقش تاثیر گذاری در توسعه شهر دارند. موج شکن عزیز خود شما به خوبی شاهدی که ما در عمل پیگیر حقوق شهروندان انزلی هستیم که فعالیت سایت انزلی کلاب تنها گامی کوچک در این راستاست.

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۱ ۱۷:۴۰:

به عنوان عضو کوچکی از خانواده انزلی بارها گفتم ، بازم میگم ، مسوولین شهرما بودن یا نبودنشون هیچ کمکی به انزلی نمیکنه ، دیگه اوضاع از این هم بدتر داریم مگه ؟
کاملا با نظر موج شکن موافقم ، گیریم رفتیم اونا رو دیدیم ، آیا انها اصلا برای حرف ما تره هم خورد میکنن ؟؟؟؟؟؟؟
سطح تفکرات مسوولین شهر پایینه ، هیچکس هم نمیتونه اینو انکار کنه
سانسوری : :poop:

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۳۸:

منم همیشه موافقم باهات، اما من به خواست بچه ها حتما یه بار عمل میکنم و پیگیر حقوق از دست رفتمون میشم :-D روبرو آماده باش !!!