Naghashan-bandar

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب، پس از برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه عکس “موج شکن” که به معرفی آثار عکاسان برجسته شهرمان آقایان ” مانی گلنازی” و “سعید اهورا” اختصاص داشت و با استقبال مناسبی نیز برخوردار شده و در سطح خوبی با حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، با افتخار اعلام میکند که از تاریخ ۷ فرودرین ماه سال ۱۳۹۲ با مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی و مجموعه سایت هنر انزلی (متشکل از فعالین هنری انزلی) به زودی با نمایشگاه نقاشی “نقاشان بندر” پذیرای جامعه هنری و هنردوستان انزلی خواهد بود.

این نمایشگاه دربرگیرنده آثار برخی نقاشان شهر بندر انزلی به شرح ذیل میباشد:

  • مونا دهقان زاده، محدثه شاه بیگی، زهرا امیر یگانه، سلاله عبدالپناه، نگین ناصرانی، کبری امیر یگانه، سپیده برازنده، رویا بردبار و مریم اشکانیان

لازم به ذکر است ۳۰% از عواید فروش آثار عرضه شده در این نمایشگاه به سازمان های مردمی حامی کودکان بی سرپرست تخصیص میابد

Naghashan-anzali

یکی از اهداف سایت انزلی کلاب فعالیت فرا تر از فضای مجازی بوده و سعی کرده ایم در عمل برای موقیت شهرمان گام برداریم. در این راه سعی کرده ایم بستری فراهم کنیم تا هنرمندان و فرهیختگان شهرمان نیز بتوانند از آن بهره مند شوند و به همراه آثارشان به جامعه هنری کشور معرفی گردند.

انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی 

www.anzaliclub.ir

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

erfan

۲ فروردین ۱۳۹۲

باسلام وخسته نباشد اول از همه ممنون بخاطر این که از هنرمندان شهرمون حمایت میکنیین. وممنون که به فکر کودکان بی سرپرست هم هستید من دیروز به نمایشگاه عکستون هم رفتم خیلی خوب بود فقط کلی گشتم تا پیداش کنم خوب بود یه ادرس میدادین شما که ادرس ندادین حداقل من ادرس بدم شاید دوستان دوست داشته باشن که برن درست روبروی کارتینگ مسابقات رالی نمایشگاه دوستان حتما سر بزنید خیلی جالبه.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۲:

عرفان جان انشاا… توی نمایشگاه نقاشی انزلی کلاب حضور فعالتری هم ایفا خواهد کرد. انشاا… با کمک شما دوستان و همراهان گام های بزرگتری برای شهر برداشته بشه.