n00147837-b

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا از قهرمانی تیم فوتسال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بندرانزلی در رقابت‌های منطقه ۱۷ کشور خبر داد.

دکتر موسی رضوانی، ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه گیلان، با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تیم واحد انزلی موفق شد در دیدار نهایی با نتیجه ۱ بر صفر از سد تیم لاهیجان بگذرد و مقام قهرمانی دومین دوره این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: در دیدار رده‌بندی که بین تیم‌های رشت و لنگرود برگزار شد، دو تیم در پایان وقت قانونی به نتیجه ۴ بر ۴ تساوی رضایت دادند و نتیجه دیدار در وقت اضافه به رقم ۵ بر ۵ افزایش یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا افزود: تیم لنگرود موفق شد در ضربات پنالتی در مجموع با نتیجه ۱۰ بر ۹ پیروز میدان باشد و عنوان سوم این دوره را از آن خود کند.

وی توضیح داد: تیم‌های آستارا با ۶ امتیاز، رودسر با ۴ امتیاز، فومن با ۳ امتیاز، رودبار با ۱ امتیاز و تالش با صفر امتیاز در مکان های پنجم تا نهم این دوره قرار گرفتند.

رضوانی در پایان اظهار کرد: این دیدارها از ۲۸ بهمن لغایت ۲ اسفند ماه در سالن سرپوشیده دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

به گزارش ایسنا، قضاوت این دیدارها بر عهده عباس کهکشان پور، میثم رضایی نیا، رامین بشرویه، سعید صدری، میثم هاشم نیا و امیررضا درخشان از اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *