2598_orig

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، تیم پسران کارمندان اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان در بندرانزلی قهرمان نهمین دوره ورزش های آبی فرزندان پسر سازمان بنادر و دریانوردی «جام دریانوردان» ایران شد.

دبیر کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مصاحبه اختصاصی با انزلی کلاب در خصوص چگونگی اجرای مسابقات اظهار کرد: نهمین دوره ی ورزش های آبی فرزندان پسر سازمان بنادر و دریانوردی به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در بندرانزلی برگزار می‌شود و ۱۶۰ورزشکار از سرتاسر کشور در این دوره شرکت کرده اند.

امید حسین پور از میزبانی اداره کل بنادر دریانوردی گیلان به صورت هرساله در یک رشته ورزشی خبر داد و افزود: امسال گیلان میزبان مسابقات آبی در قالب شنا و قایقرانی ادارات کل بنادر و دریانوردی کشور جمهوری اسلامی ایران است.

وی به رده سنی شرکت کنندگان نیز اشاره نمود و گفت: این دوره از مسابقات برای فرزندان ذکور کارکنان برگزار شده که در قالب رده سنی ۱ تا ۲۵ سال هستند.

دبیر کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه سطح مسابقات به گونه ای است که این بازیکنان بدنه اصلی تیم ملی شنا و قایقرانی ایران را تشکیل می‌دهند تصریح کرد: باید توجه داشت که سازمان بنادر و دریانوردی از بهترین امکانات ورزشی برخوردار است و در تمامی زمینه های ورزشی حرفی برای گفتن دارد به همین دلیل بازیکنان قهرمان خروجی از این مسابقات همیشه لقب قوی ترین و بهترین بازیکنان تیم ملی ابران را به با خود به همراه دارند.

وی در خصوص آیین مسابقات ۲روزه ی نهمین دوره ورزش های آبی فرزندان ذکور سازمان بنادر و دریانوردی «جام دریانوردان» خاطرنشان کرد: مسابقات شنا و قایقرانی در دو روز( شنا، روز سه شنبه – قایقرانی، روز چهارشنبه) برگزار شد و اختتامیه ی این سری از مسابقات نیز روز چهارشنبه برگزار گردید.

3096

در ادامه مربی شنای تیم پسران سازمان بنادر و دریانوردی بندرانزلی؛ ابوطالب مشهور در گفت و گو با انزلی کلاب تیم انزلی را یکی از قوی ترین تیم های این سری از مسابقات دانست و اظهار کرد: شک نداشتم که بازیکنان انزلی قهرمان این دوره از مسابقات می شوند و امیدوارم با پتانسیلی که بازیکنان ما دارند بتوانند در لیگ شنای ایران نیز این چنین بدرخشند.

در پایان این سری از مسابقات شهر انزلی به طور مجموع در هر دو رشته ورزشی (با کسب ۱۱۰ امتیاز در شنا، ۱۰۱ امتیاز در قایقرانی و جمع کل ۲۱۱ امتیاز) قهرمان نهمین دوره ورزش های آبی فرزندان ذکور سازمان بنادر و دریانوردی، «جام دریانوردان» ایران شد.

گفتنی است بندر شهید رجایی با کسب ۱۳۹ امتیاز کل و بندر امام خمینی با کسب ۱۱۶ امتیاز مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

گزارش اختصاصی مراسم اختتامیه به زودی از سایت انزلی کلاب منتشر می‌شود.

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

احمدجعفری{ NAM BER VAN} نام بر وان

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

درودبرمردان و زنان انزلی چی.خسته نباشیدخداقوت

پاسخ

بندر

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

علیرضا جان داری عکس می ذاری عکس بندر انزلی رو بذار این بندر تو جنوبه

پاسخ

بندر پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۲:

منتظر جوابیم

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶:

متاسفانه عکسی از اسکله انزلی که قایقرانان حضور داشته باشند پیدا نکردم بندر عزیز . اشتباه از بنده بود . ان شا الله در خبرهای بعدی اصلاح خواهد شد

بندر پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹:

ممنونم ازت محور انزلی کلاپ صداقت وبر عکس بعضی از سایتا