borje-tavoos

با توجه به موقعیت جغرافیای و اقلیمی شمال کشور، ساخت آسمان خراش ها و برج های بلند نیازمند علم روز معماری و ساختمان سازی مدرن است.

وجود منطقه آزاد انزلی و موقعیت استراتژیک شهرستان انزلی شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری فراهم شده است و از سایر نقاط کشور و جهان شاهد سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی هستیم.

برج طاووس یکی از دستاوردهای سازمان منطقه آزاد انزلی طی سالهای فعالیتش میباشد. این برج ۲۰ طبقه بزرگترین برج گیلان محسوب میشود.

DSC_0182-1024x9782

معرفی برج طاووس: 

مجتمع مسکونی طاووس واقع در منطقه آزاد انزلی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنایی بالغ بر ۱۷۰۰۰۰ متر مربع در ۲۰ طبقه و در فاصله ۱۵۰ متری دریای خزر با چشم اندازی زیبا در آستانه اجرا است.
این مجتمع شامل دو طبقه پارکینگ اختصاصی – ۱۸ طبقه مسکونی و ۴ واحد پنت هاووس در مرکزیت مجتمع میباشد.
این مجموعه دارای ۵ لابی میباشد که نیازهای عمومی ساختمان مانند سرایداری – اتاق اطلاعات و نگهبانی – محل جمع آوری و شوتینگ زباله – سالن اجتماعات – سرویس های بهداشتی راههای دسترسی عمومی ساختمان شمال راه پله و آسانسورها و … در آن در نظر گرفته شده است.
این مجتمع دارای ۸ ورودی – ۶ آسانسور مسافری و در داخل بنا و ۱۰ دستگاه آسانسور مسافری به صورت اکسپوز در نمای شمالی و ۵ دستگاه آسانسور دو منظوره ( باری و مسافری ) جهت ارتباط عمودی ساختمان و همچنین ۵ دستگاه شوتینگ زباله میباشد
طراحی متنوع و مناسب ساختمان بگونه ای است که از نمای شمالی ( واحد های شمالی ) پهنه ی گستره و بی مثال دریای خزر و از جتنوب شالیزاررهای سبز گیلان در زیر پای ساکنین آن حس میشود.

برج طاووس پس از تکمیل همه فازها : 

2

سایت اختصاصی برج طاووس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۴ فروردین ۱۳۹۲

ایده بسیار خوبی است ، ولی باید به زیبایی هم توجه شود نمای این برج خیلی ساده است ولی با این سادگی هم زیباست
منظور شمارا از بزرگترین برج گیلان و شمال متوجه نمیشم ! یعنی در گیلان و مازندران برج ۲۰ طبقه نیست؟
به امید روزی که از این دست ساختمانها در انزلی ساخته شود
http://www.medghoo.com/

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ فروردین ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷:

من این قو الماس خاورمیانه رو از نزدیک دیدم برق از سرم پرید، یه هتل ۳۵ طبقه س و کنارشم ۲تا برج دوقلوی ۲۵ طبقه اگه اشتباه نکنم، البته یه بار تو تلویزیون ایران راجع بهش حرف میزدن که زمینش دزدی هست و کلی خلاف توش هست و … چیزی که تو هر اتفاق و پروژه ی عظیمی دیده میشه،عادیه اصلا :-D
این طاووس رو منم تازگی که دیدمش تو مه بود مثل این عکسه، بعد مسافرا فکر میکنن تو آسمونه و ابرا رو رد کرده :laugh:

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۶:

ابرارو رد کرده :-D :-D :-D :-D

۴ فروردین ۱۳۹۲

داخل انزلی تو اطبا و پاسداران باید همچین چیزی ساخته شه

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۳۱:

اره ، در جذب سرمایه باید فعال تر باشن ، خیلیا هستن که حاضرن پول خوبی برای ساخت یک مجتمع اداری ، تجاری و تفریحی در ساحل سرمایه گذاری کنند