لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور از سر گرفته شد و با توجه به قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آسیا این لیگ مورد توجه علاقمندان بی شماری قرار گرفته است، هفته اول این رقابتها برای انزلیچیها رویایی آغاز شد و آنها موفق شدند از سد حریفان خود بگذرند و هر کدام ۳ امتیاز با ارزش را برای خود ثبت کنند.

در مجتمع مروارید خزر با حضور هواداران پر شور لسمان این تیم موفق شد ملوان بندر گز را با نتیجه پر گل ۵-۱ شکست دهد و خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند، گلهای این دیدار را سید سینا حسینی(۲) امین دانایی(۲) و فریبرز بخشنده برای لسمان به ثمر رساندند.

از دیگر نکات مهم این دیدار درخشش دروازبان تیم لسمان ساسان پورسعادت بود که بارها توسط هواداران مورد تشویق قرار گرفت، همچنین سید سینا حسینی به عنوان یک مدافع موفق شد دوگل ابتدایی این دیدار را به ثمر برساند.

اما در شهر رودسر و در ساحل پهناور و زیبای این شهر فرید بلوکباشی و یارانش دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند هوسم رودسر را با نتیجه ۴-۳ شکست دهند، این پیروزی در حالی به دست آمد که هواداران هوسم رودسر آرامش را از تیم مهمان گرفته بودند و به شدت تیم خود را تشویق می کردند. گلهای این دیدار را مرتضی غلامی، وحید کنفدوست، فرزین بلوکباشی و حسن عبدی برای قوی سپید به ثمر رساندند.

با توجه به همزمانی دیدار ملوان و داماش با این دیدارها متاسفانه نتوانستیم گزارش تصویری از هفته اول لیگ برتر ساحلی داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۱ شهریور ۱۳۹۱

دمشون گرم.
انزلی معدن فوتبالیسته
خدا کنه یکی از این دو تا تیم قهرمان بشن
لطفا زمان بازیهاشونو اعلام کنین و آدرس زمین رو هم بدین

پاسخ

۱۱ شهریور ۱۳۹۱

جانم بچه های ساحلی باز انزلی . موفق باشید . درود بر فرزین بلوکباشی کاپیتان ارزنده تیم ملی .

پاسخ