cccc anzali club01

انتخابات شورای شهر بندر انزلی با همه زشتی ها و زیبایی هایش به پایان رسید، زیبایی اش همان حضور جوانان در عرصه مدیریت شهری بود و زشتی هایش که چندان گفتنی نیست و از بیان آنها چشم پوشی میکنیم.

طی یکی دو روز گذشته از تایید بسیاری از نظرات معذور بودیم که بدینوسیله از همه عزیزان پوزش میطلبیم که برخی نظرات به علت دارا بودن بار حقوقی قابل درج نبود و امیدواریم به بزرگی خود ما را ببخشید. در اکثریت نظرات دریافتی گلایه های زیادی به نحوه برگزاری انتخابات انزلی وارد بود که بسیاری از موارد غیر قابل کتمان بود و سانسور و عدم تایید نظرات ارسالی شما عزیزان به دلیل رد نظرات شما نبود اما این سایت در چهارچوب و موازین ایران اسلامی مشغول فعالیت است و واقعا از صمیم قلب علاقه ای به سیاهنمایی ندارد.

همانطور که با تلاش شبانه روزی مان طی روزهای انتخابات سعی کردیم گامی کوچک در راستای خلق حماسه سیاسی برداریم زین پس بسیار محکم تر و با اتکاء به خداوند متعال شفاف و بی طرف و استوار به مسیر خود ادامه خواهیم داد که همراهی شما عزیزان و توجه و علاقه مندی تان به امور شهر برای ما نوید بخش آینده روشن بندر انزلی است.

باید بپذیریم که بندر انزلی از فقر مفرط فرهنگی رنج میبرد و قبل از متهم کردن سایرین باید در راستای فقر زدایی و فرهنگ سازی گام برداریم. شعاری که ما از ابتدای فعالیتمان به آن تاکید داریم عبارت است از: ” اصلاح فرد، اصلاح جامعه”

مطمئنا نمیتوان منکر تاثیرات انزلی کلاب بر بخشی از جامعه انزلی شد و در همین انتخابات و حضور پرشور جوانان نیز نقش بسزایی ایفا کرده ایم و بسیاری از کاربران ما سایرین را تشویق به حضور آگاهانه در انتخابات کرده اند و در بالا رفتن سواد سیاسی و مشارکت اهالی انزلی تاثیر گذار بوده ایم که هر چند این تاثیرات حد اکثری نبود اما نوید بخش آینده ی بهتر است.

این موضوع باعث میشود که به خود ببالیم که رهرو راه شهیدان بزرگوار شهرمان باشیم که هرچند گلزارشان بر عکس تمام نقاط ایران محقر است و به آن رسیدگی نمیشود، اما آنها به اهداف مقدسشان رسیدند و اگر چه مسیر و اهداف والایشان برای ما بسیار دشوار مینماید اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

مهم این است که نظرات شما عزیزان توسط اکثر مسئولین محترم شهر بندر انزلی و حتی فراتر از شهرستان و استان مشاهده میگردد و مطمئنا در عملکرد بهتر مسئولین به عنوان خادمین ملت تاثیر گذار است و توانسته ایم نقشی در پویایی جامعه انزلی ایفا کنیم. مطمئنا تغییرات گسترده و زیر ساختی یک شبه صورت نمیپذیرد اما با بالا رفتن هر چه بیشتر مشارکت شما عزیزان در مسائل پیرامون شهرمان آینده متعلق به انزلی است.

عزیزان جوانی که با برنامه پا به عرصه انتخابات گذاشتید حتی اگر موفق نشدید نباید نا امید شوید که خداوند با صابرین است، فراموش نکنید شهر انزلی نیازمند فعالین مدنی در قالب انجمن های مردم نهاد است و فقدان این عنصر حیاتی در بندر انزلی که مورد حمایت نظام اسلامی است به منظور مشارکت حد اکثری طیف های مختلف جامعه تدوین و قانون گذاری گردیده است.

پس مطمئنا رسیدن به کرسی های مدیریت شهری برنامه ها و فعالیت های دراز مدت تری را میطلبد پس با اعلام دلسردی تان از مسیری که آغاز کرده  اید ناراحتی حامیانتان را فراهم نسازید که شکست زمینه ساز و رمز پیروزی است.

اگر ما انزلی چی و بچه صیاد هستیم از امواج سهمگین و خستگی ناپذیر دریا چه هراس ؟ به همت و غیرت شما شیر بچه های انزلی آینده متعلق به شهر ماست و بار دیگر پرچم مقدس کشورمان به دست توانمند شما غیور مردان و شیرزنان دیار باران بر افراشته خواهد گشت و ایران و ایرانی تا ابد نگین درخشان خزر و تالاب بین المللی انزلی را فراموش نخواهد کرد.

اما کار انزلی کلاب با شورای شهر بندر انزلی تازه شروع شده است و در اولین اقدام اعضای شورای شهر انزلی را به روی صندلی سپید انزلی کلاب خواهیم نشاند تا با منتخبین شهرمان رو در رو هم کلام و هم سخن باشید و اعضای محترم شورای شهر نیز انشا… پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

باز کردن درب شورای شهر انزلی به روی مردم گامی است که اینبار از وادی کلام به عمل تبدیل خواهیم کرد و ارتباط تنگانگ و مویرگی شما عزیزان را با آنچه که پشت دربهای بسته ی شورای شهر انزلی میگذرد را میسر خواهیم ساخت که حق قانونی شهروندان و اهالی قهرمان انزلی است و هیچ کس نمیتواند شما را از آن به هر دلیل واهی و خود ساخته ای محروم سازد و حقوق حقه اهالی شهرمان از طریق پایتخت تا بالاترین مراجع قانونی پیگیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

به زودی اطلاعاتی کامل از بیوگرافی کاندیداهای منتخب در سایت انزلی کلاب منتشر خواهیم ساخت تا شما عزیزان بیش از پیش با افرادی که چهار سال باید پاسدار رای شما و راه شهدای شهرمان باشند آشنا شوید.

و برنامه های متعدد دیگر برای داشتن شهری آباد با چشم انداز توسعه مناسب و دارای برنامه های مدون برای رسیدن به توسعه پایدار …

پس با ما همراه باشید ….

انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

نوروزی

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

دمتون گرم. اگه واقعا خادم مردم هستن باید از این چیزایی که گفتید استقبال کنن. با صندلی سپید موافقم اما فکر میکنین اینا قبول میکنن؟

پاسخ

حسین

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

میخواستم بدونم آیا واقعیت داره خانم محبعلی زاده را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار داده اند؟

پاسخ

همشهری پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۹:

متاسفانه( ما هم شنیده ایم ) همچین مسئله ای پیش آمده، اما نه در حد درگیری دیروز با جناب آقای حق شناس.
اما شنیده ها حاکی از این است در حد الفاظ رکیک و زننده بوده است.

توریست

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

******انتخابات شورای شهر بندر انزلی با همه زشتی ها و زیبایی هایش به پایان رسید، زیبایی اش همان حضور جوانان در عرصه مدیریت شهری بود و زشتی هایش که چندان گفتنی نیست و از بیان آنها چشم پوشی میکنیم.******
من یک مسافر هستم و شما را بخاطر داشتن چنین شهر زیبایی تحسین میکنم و بهتان غبطه میخورم که نمی توانم بخاطر مسایل کاری ام همیشه در اینجا زندگی کنم. سوالی از خدمتتان داشتم: منظور از همه ی زشتیها در جمله بالا چیست؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۳:

مسافر گرامی، اجازه دهید تصویر زیبای انزلی در چشمان مهربان شما خراب نشود. بسیار خرسندیم که لحظات خوشی را در بندر انزلی سپری کرده اید.

کامبیز

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

از طرف دوستان آقای امیر محبعلی زاده
واقعا جای بسیار افتخار است که در شهر بندر انزلی مهمان ما هستید
جمله ی آقای شاهین بسیار پخته ، پر و بجاست…!

پاسخ

کیانوش

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

نه آقا حسین این حرفشون دروغ محضه حانم محبعلی زاده کاری نکردن که بخوان مورد ضرب و شتم قرار بگیرن و الان نفر ۱۷شدن با اختلاف ۵رأی کمتر از نفر قبلی که عضو شورا شده

پاسخ

امیر حسین

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

خدایا هر کسی که رای خریده در این دنیا و اون دنیا رو سیاه کن و آتش دوزخ رو جایگاه ابدی اون افراد قرار بده ، اون احمق هایی هم که خودشون و انسانیتشونو به چند هزار تومن پول فروختن به راه راست هدایت کن.
الهی آمین

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۵۴:

این روزها کمتر کسی است که در جمع خانواده و دوستان و همشهریان خود بنشیند و صحبت از خرید آرا به میان نیاید!

حامیان آفتاب

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

آفتاب آمد دلیل آفتاب
انتخابی با تدبیر و امید در شهر بندرانزلی
۵ هزار رای قاطع ،حلال و پاک
پیروزی قاطعانه ی مردی از جنس آفتاب، جوان ترین کاندیدای این شهر مهندس سعید آفتابی در انتخابات شورای شهر بندرانزلی
پیروزی صاحب کلید تدبیر هم مبارک سپاس بسیار از همدلیتان.

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۵۹:

ماده ۸۳ ـ در حوزه‌هایی که انتخابات آنها بر اساس ماده ۸۴ متوقف یا طبق مواد ۵۷ و ۵۸ باطل یا بر اساس ماده ۸۱ این قانون، شورای آن منحل شده است، انتخابات برای تشکیل شورا باید حداکثر ظرف دو ماه برگزار شود.