80745028-4571758

 مدرس انجمن سینمای جوانان انزلی از برگزاری دوره فیلم ˈ حامد خسروی ˈ از فیلمسازان جوان مطرح کشور در این شهرستان خبر داد.

ˈ کورش فرزانگان ˈ روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : حامد خسروی از فیلمسازان خوبی است که کارش را از انجمن سینمای جوانان انزلی آغاز کرد.

وی با اشاره به از سرگیری فعالیت انجمن سینمای جوانان انزلی بعد از یک وقفه کوتاه افزود : به منظور تقدیر از این هنرمند و همچنین آشنایی بیشتر مخاطبان با فیلم های او و نیز آموزش به علاقمندان نمایش فیلم های او را در برنامه کاری این انجمن داریم.

وی تصریح کرد: خسروی از فیلمسازان مطرحی است که با فیلمهایی مانند ترانه اندوهگین کوهستان افتخار آفرید.

این فیلمساز و مدرس انجمن سینمای جوانان انزلی خاطرنشان کرد : بندرانزلی فیلمسازان موفقی را به سینمای ایران معرفی کرده که در نظر داریم با نمایش فیلم های آنان علاوه بر جنبه یادگیری برای هنرجویان و علاقمندان از تلاش های آنان برای اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان و ایران قدردانی کنیم .

فرزانگان که خود از مستندسازان موفق کشور است در ادامه از آغاز ساخت فیلم مستند ˈژرفاب ˈ با موضوع تالاب انزلی با هدف جلب توجه بیشتر به لزوم حفظ و حراست از این گنجینه ارزشمند محیط زیست ایران یاد کرد.

حامد خسروی متولد سال ۱۳۵۷ در تهران، کارگردان و مدرس سینمای مستند است.

وی ساخت فیلم های ˈ تارتن ˈ، ˈوقتی بارون بند اومدˈ، ˈپرندگان دیگر نمی خوانندˈ، ˈجیرانˈ، ˈراند ۲۰۵ˈ، ˈچراغ پشتانˈ، ˈدیوار بچه هاˈ، ˈترانه اندوهگین کوهستانˈ ،سریال مستند ˈ بازگشت پرنده مهاجر ˈ،فیلم سینمایی ˈ نصف النهار سکوتˈ و مجموعه ˈاورانیوم سال صفرˈ را در کارنامه خود دارد.

از عناوین مختلف کارنامه هنری وی به سیمرغ بلورین بهترین مستند جشنواره فیلم فجر، تندیس بهترین فیلم خانه سینما، تندیس و لوح فیروزه بهترین فیلم در بخش بین الملل جشنواره حقیقت، بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران (دو دوره)، بهترین فیلم جشنواره رویش، جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم جم ، بهترین فیلم جشنواره وارش، بهترین فیلم از دیدگاه منتقدان و نویسندگان کشور،بهترین فیلم در جشنواره بین المللی پلیس ، بهترین فیلم جشنواره فیلم دانشجویان کشور، بهترین تهیه کننده در بخش ملی جشنواره حقیقت ،برترین اثر جشنواره های مادرید اسپانیا،روتردام هلند ، استکهلم سوئد، آبسالای سوئد و پوسان کره جنوبی می توان اشاره نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳۰ تیر ۱۳۹۲

به حامد خسروی که یکی از افتخارات فیلم سازی انزلی هست باید تبریک گفت و باید ازش استفاده کرد تا هنر سینمای انزلی را بالا بکشه

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ تیر ۱۳۹۲

انزلی پتانسیل بالایی در زمینه های علمی و هنری داره امیدوارم با توجه بیشتر مسئولین استعدادهای شهر ما شکفته بشن.

پاسخ