انجام ۲۷۳مورد اطفای حریق و عملیات امداد و نجات توسط آتش نشانی انزلی

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب به نقل از ایرنا مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بندرانزلی از انجام ۲۷۳ مورد عملیات امداد نجات ، اطفای حریق و سایر خدمات مرتبط با این سازمان در سه ماهه سوم امسال خبرداد.
مهرداد رضاپور عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آتش نشانان شهرستان انزلی از ابتدای مهرماه تا پایان آذر ماه امسال موفق به اطفای حریق ۹ واحد مسکونی و ۹ واحد تجاری شدند.
وی افزود: در همین مدت ۲۱ مورد حریق فضای سبز و باغ و سبزه زار و ۳۱ مورد حریق ضایعات اطفاء و همچنین حریق سه واحد تاسیسات شهری نیزمهار شد.
رضا پور با اشاره به امداد رسانی به ۲۶ مورد تصادف جاده ای توسط ماموران آتش نشانی و تیم امداد و نجات این سازمان یادآور شد: از این تعداد سانحه ۲۲ مورد مربوط به تصادفات خودرویی و ۴ مورد موتورسیکلت بود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بندرانزلی یادآورشد: در این تصادفات متاسفانه ۲ تن از هم وطنان جان خود را از دست داده و ۴۳ مجروح نیز با کمک تیم اورژانس به بیمارستان ها و مراکز درمانی منتقل شدند.
رضاپور تاکید کرد: همچنین در سه ماهه سوم امسال ۱۲ مورد گزارش مردمی به ۱۲۵ مبنی بر ایجاد مزاحمت برای شهروندان اعلام شد که ماموران آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام و اقدامات لازم را انجام دادند.
وی افزود: ۱۳۰ عملیات در مهر ماه ، ۷۵ عملیات در آبان ماه و ۶۸ عملیات در آذرماه توسط آتش نشانان بندرانزلی انجام شده است.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و ۷۰ آتش نشان در۳ ایستگاه آتش نشانی این شهر ساحلی به مردم خدمت رسانی میکنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *