342740_PhotoA

سرپرست آتش‌نشانی انزلی از انجام ۱۷۲ عملیات این نهاد در نیمه نخست امسال خبر داد.

احمد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر روز ایمنی و آتش‌نشانی اظهار کرد: هفتم مهر روز جوانمردی و رشادت‌های فرشتگان همیشه بیدار نجات است.

وی، درباره انجام عملیات‌های آتش‌نشانی انزلی افزود: در نیمه نخست امسال تعداد ۱۷۲ مورد عملیات آتش‌نشانی در انزلی انجام شد.

این مسئول، ۸۵ مورد عملیات را در زمینه حریق جنگل، ضایعات، مسکونی، تجاری و خودرو ذکر کرد و گفت: ۴۰ عملیات در آسانسور و هشت مورد نیز تصادف و گیر کردن افراد در خودرو، ساحل، مار در موتور خودرو و افتادن حیوانات در منازل مسکونی و ۳۹ مورد عملیات متفرقه شهروندان بوده است.

وی، با اشاره به تمام شهروندان انزلی با ۱۲۵ آتش‌نشانی تصریح کرد: هفت مورد حریق سنگین گزارش شده بود که تمام خودروهای آتش نشانی شهر و کمکی و تانکر آب عملیات اطفا را انجام دادند.

جعفری، درباره برنامه‌های آتش‌ننشانی انزلی در روز هفتم مهر، خاطرنشان کرد: در این روز رژه خودرویی به همراه پرسنل از سطح شهر انجام می‌شود.

وی حضور در گلزار شهدا، برپایی مراسمی در ایستگاه نواب و… را از جمله برنامه‌های آتش‌نشانی انزلی عنوان کرد.

سرپرست آتش‌نشانی انزلی، با بیان اینکه دو دستگاه خودروی ایسوزو تا ۲۰ روز دیگر وارد ناوگان کوچه‌های باریک می‌شود، خاطرنشان کرد: از شهروندان به دلیل همکاری تنگاتنگ در تمام امور مربوطه به سازمان آتش‌نشانی قدردانی می‌کنیم.

وی، از آمادگی ۱۲ دستگاه خودرو در سه ایستگاه با نیرو خبر داد و یادآور شد: چهار خط آنلاین به صورت شبانه‌روزی و به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان است.

جعفری، استقرار دو دستگاه خودرو در آخر خط و جنب دادگستری انزلی در زمان پیک ترافیک را از دیگر اقدام‌ها برشمرد.

وی از شهروندان انزلی خواست در صورت بروز هرگونه نیاز با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرند و موارد را اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *