82167285-70898190[1]

انتخابات کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور مطابق اساسنامه و آیین نامه نحوه تشکیل این انجمن ها ، برگزار و اعضای هیات مدیره و بازرسان آن مشخص شدند.
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور شامگاه چهارشنبه درحاشیه برگزاری انتخابات این کانون در دهکده ساحلی انزلی گفت: مجامع عمومی انجمن به صورت سالانه برگزار و هر سه سال یک بار، با رای مستقیم اعضاء هیات مدیره آن مجددا انتخاب می شوند.
غلامرضا عباسی با اشاره به حضور بالغ بر ۶۰۰نفر از اعضای کانون دراین انتخابات افزود: بالغ بر ۵۰نفر نامزد حضور در هیات مدیره و بازرسی کانون عالی انجمن های صنفی کارگران شده اند.
وی یادآور شد: در این انتخابات، ۱۱نفر انتخاب می شوند که پنج نفر در بخش صنعت، چهار نفر در بخش حرفه ها حضور داشته و برای هرکدام از بخش ها نیز یک بازرس وجود دارد.
عباسی خاطرنشان کرد: درحال حاضر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران به عنوان بزرگترین تشکل صنفی بوده و بالغ بر هفت میلیون نفر عضو دارد.
وی با اشاره به نیاز این کانون به حمایت همه جانبه دستگاه های دولتی تاکید کرد: آرامش فکری و روحی کارگران، حقوق و دستمزد کافی و تحت پوشش قرارگرفتن همه کارگران کشور خصوصا کارگرانی که درکارگاه های زیرزمینی مشغول به کار هستند، از اهداف عالیه این کانون است.
عباسی اظهار کرد: مزد کارگر در جامعه اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و انتظار می رود دولت نیز دراین بخش توجه ویژه ای به کارگران داشته باشد.
به گزارش خبرنگار ایرنا انتخابات هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور، چهارشنبه شب انجام و شمارش ۶۳۳رای ماخوذه تا بامداد امروز (پنجشنبه) به طول انجامیدکه در نهایت، هادی ابوی، هادی ساداتی، مسعود نیازی و اکبر شوکت به عنوان هیات مدیره اصلی بخش حرف کانون و غلامرضا خادم زاده و اشرف منصوری به عنوان اعضای علی البدل و محمد باقر به عنوان بازرس انتخاب شدند.
در بخش صنعت نیز غلامرضا عباسی، ابوالفضل فتح اللهی، معصومعلی موسی زاده، احد محمودی، امین علیدادی به عنوان پنج عضو اصلی، ناصر چمنی به عنوان عضو علی البدل و عزیز معصومی نیز به عنوان بازرس به عضویت هیات مدیره درآمدند.
انتخابات هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور هر سه سال یک بار، برگزار می شود./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *